Moja téma - hokejbal | 5

Strana 2 z 40 Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Goto down

Re: Moja téma - hokejbal | 5

Odoslať pre Android za 3/12/2016, 17:01

Matúš, pridáš sem potom tie analýzy? Usmiaty smajlík 2
Android
Android User
Android User

Money : 545129

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Android za 3/12/2016, 17:02

A samozrejme poprosím info o tom Langloisovi a Petersovi, to by ma veľmi zaujímalo, kde zakotvia!! Usmiaty smajlík 2 

Petersa tipujem na Západ, Langloisa na Dargov. Wink
Android
Android User
Android User

Money : 545129

Návrat hore Goto down

Odoslať pre mAt3s25 za 3/12/2016, 17:45

Zajtra všetko dodám.
mAt3s25
Majiteľ Dielne u Matúša
Majiteľ Dielne u Matúša

Vek : 26
Mesto : Peklo
Meno : Marilyn
Money : 726719

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Mrdofúz za 3/12/2016, 18:09

Thx! Usmiaty smajlík 2
Mrdofúz
Android User
Android User

Money : 264807

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Sverige za 3/12/2016, 18:13

Díky Usmiaty smajlík 2
Som zvedavý na Matúša Borbélyho Smejúci sa smajlík 2
Sverige
Battleon King
Battleon King

Mesto : Púchov (Liptovský Pucholáš)
Meno : Tomáš
Money : 427555

Návrat hore Goto down

Odoslať pre The Sheriff za 4/12/2016, 10:58

Matúš Borbély? Smejúci sa smajlík 2
The Sheriff
Warrior
Warrior

Mesto : Western Battleon
Meno : Mr. Sheriff
Money : 305024

Návrat hore Goto down

Odoslať pre mAt3s25 za 4/12/2016, 12:08

PHKE 6 Power Ranking + komentáre
1. Myslava (15 prípravných zápasov - 14 výhier)
Tento tím už nie je pôvodný Luník 7 Sever, to je snáď každému jasné.. komu nie, ten nie je temný. S útokom, ktorý majú sa ťažko prehráva, obrana je podľa môjho skromného temého názoru priemerná, ale taká silná ofenzíva, akú Myslava má, často dokáže vykonávať aj obranné úlohy. Po prestupe Mullera, najlepšieho hráča Šace, do Myslavy tento tím ešte viac nabral na sile a stal sa ofenzívnym gigantom, ktorého dokážu zvládnuť len tímy z veľmi pevnou defenzívou a schopným útokom. Či je v podstate nová myslava ašpirantom na titul - možno, určite na to majú, budú favoritmi, ale či zvládnu to, v čom sú už taká Dargov, Východ, či Ťahanovce zvyknutí, to je vo hviezdach. Nakoniec, tento tím bude postracchom pre všetkých ostatných hráčov, vrátane tých najlepších. Silná stránka tímu: Namakaná ofenzíva, istota v bráne a vysoká strelecká úspešnosť

2. Sídlisko KVP (15 prípravných zápasov - 14 výhier)
Draci z KVPčka prehrali len jeden jediný zápas z celej prípravy, aj to nad Myslavou (aj to bol zápas odvetný, prvý sa podarilo KVPčku vyhrať). KVP sa na toto miesto dostalo znova vďaka tomu, čo ich zdobí takmer v každom hokejbale - demolačne silný útok, ktorý zbytočne nevymýšľa, strieľa a dáva mnoho gólov. Zlepšenie cítiť aj pri hráčoch, ktorý patrili v tíme medzi tých priemerných, teraz je každý hráč v každej formácii na top úrovni, na čele samozrejme Richardčík Rasťo, ktorý to dokázal aj v prípravných zápasoch, strelil najväčší počet gólov, dal najviac asistencií a získal (temne logicky) aj najväčší počet bodov. Pochváliť treba aj jedinú princeznú v PHKE a zároveň skoro Xezepusovi frajerku - Zuzku Majerovú - v produktivite tímu skončila na peknom 5. mieste. Silná stránka tímu: Richardčík, brankár Denn, 99% úspešnosť využívania presiloviek, veľký počet striel v zápase, rýchla, silná a agresívna hra

3. Dargov (17 prípravných zápasov - 14 výhier)
Od top tímu PHKE sa ani neočakávalo, aby sa umiestnil na iných miestach ako v prvej top trojke, ja osobne som ich pred prípravou tipoval na prvé miesto, Dargov prehral síce len 3 zo 17 zápasoch, ale ja tak sa našli 2 tímy, ktoré si viedli o čosi lepšie. Pri týchto miestach power rankingu sa toho nedá moc vytknúť. Dargov je Dargov - tím, ktorý je bezchybný po každej stránke, Viktor Berger potvrdzuje svoju rolu najlepšieho brankára PHKE, obrana je stabilná a útočné zostavy s nejakými nováčikmi v tíme sú takmer neprekonateľné inými tímami. Už prvá formácia Thoper - Webber - Leopold znie hrozivo. Zo všetkých 84 gólov, ktoré Dargov v 17 zápasoch strelil, mali až v 42 prípadoch prsty spomenutí traja hráči. Silná stránka tímu: Extrémna efektivita vo všetkom

4. Luník 7 Východ (21 prípravných zápasov - 15 výhier)
Východ ako obvykle odohral kvalitnú prípravnú časť so štatistikou rovnakou ako Luník 7 Juh, nad ktorým však prehral 2x z 3 zápasov, ale aj tak sa umiestnil v power rankingu pred nimi, hlavne kvôli výsledkom proti silným tímom a počte strelených góloch, ktorých mali Východniari neúrekom (priemer 5.2 strelených gólov na zápas je temnosť). Nesklamala ani jedna formácia, formačky boli mierne pomiešané, ale tučný kapitán Riller to vymyslel fantasticky. Súhru je tam priam cítiť a okrem toho prežratého hokejbalistu sa mi páčili výkony všetkých hráčov. Vysoká efektivita využívania presilových hier, dobré oslabovky, fajn brankár.. LKV bude opäť silným článkom v sezóne. Slabá stránka tímu: Riller

5. Luník 7 Juh (21 prípravných zápasov - 15 výhier)
Južania odohorali mimoriadne dobré zápasy, hrali ich spomedzi ostatných tímov najviac (21, spolu s LKV a KEK), keby mali kúsok viac temného šťastia, mohli vyhrať aj viac zápasov, zo 6 prehier 3 prehrali až po riadnom hracom čase (PP, SN, SN). Najsilnejší článok súčasného Južanského Luníku 7 je brankár Šacho, ktorý bude v sezóne patriť medzi top brankárov, bezpochyby. LKJ mali najlepšiu štatistiku v počte inkasovaných gólov na zápas. Za 21 zápasov mali priemer len 2,7 inkasovaného gólu na zápas. Južanom sa darilo hlavne proti silným tímom, predovšetkým proti zvyšným dvom Sedmičkám, trápili sa so slabšími tímami, proti ktorým zrejme hrali pod tlakom favorita. Silná stránka tímu: Brankár, druhá formácia s Nekvindom na centri

6. Šaca (16 prípravných zápasov - 12 výhier)
Šaca v príprave potvrdila svoju tendenciu neustále sa zlepšovať a dokazovali to každým ďalším zápasom. Aj napriek tomu, že prehrali len 4 zápasy zo 16, sú na 6. mieste power rankingu - možno aj kvôli nižšiemu počtu odohratých zápasov ako majú napr. LKJ a LKV. V tíme už dlhšie všetko funguje tak ako má, nemajú nejakých výrazných strelcov alebo rozdielových hráčov, každý hráč si vie odohrať to čo potrebuje a zázrak Šacanov tkvie v tom, že nemajú problém dať gól akémukoľvek tímu, na každého si vedia nájsť svoj tajný recept. Tím na play-off by to mohol byť. Silná stránka tímu: Zohratosť, rýchlosť útočníkov a spoľahlivé sa vracanie celej formácie do obrany pri rýchlych protiútokoch súperov

7. Ťahanovce (15 prípravných zápasov - 10 výhier)
Ťahanovce hrali vyše 7 zápasov bez svojich top hráčov (Vagner, Maxa, Martinko, Svarinský, Baumaxer) a aj tak dokázali víťaziť. Myslím, že tu nie je čo komentovať, takme neprekonateľná obrana, prezícny útok, skvele technicky naladení hráči - to sú Ťahanovce, ktoré budú jednoznačne patriť k najlepším tímom hokejbalu. Všetky zápasy, ktoré hrali v plnej zostave aj vyhrali - 2 až po riadnom hracom čase (1 v nájazdoch, druhý v predĺžení), ale ich hra bola takmer bezchybná. Najväčšia sila bezpochýb drieme v prvej formácii. Zohratý, silný útok a asi najlepšia obrana z celého hokejbalu. V bráne tiež istota - Oto temný Surový. Silná stránka tímu: Dokonalosť po každej stránke (brána, útok, obrana a všetko okolo toho)

8. Košice Juh (15 prípravných zápasov - 9 výhier)
Južania a ich tradičné 8. miesto, s ktorým aj tak nebudú spokojní a budú bojovať o vyššie pozície. Tím na to majú, v podstate je ťažko kritizovať nejakú formáciu, možno akurát slabšiu obranu v tretej formačne (Frichmann - Lenhart) - tá sa ale možno pomení a dajú tam niečo temnejšie. Ako obvykle, aj teraz sa potvrdila sila KEJ na domácom - veľkom ihrisku, na tých menších majú so súpermi značné problémy a nie sú zvyknutí na rýchlosť hry a okamžité protiútoky. Silná stránka tímu: Silní útočníci a Matúš Turian v tíme

9. Barca (17 prípravných zápasov - 10 výhier)
Barca vyhrala väčšiu časť svojich zápasov a keby im šťastie doprialo, mohli byť v power rankingu aj v top 3. Majú celkom slušný a temný tím, na prvú formáciu sa bola radosť pozerať, hlavne duo Dávidovský - Čierny v obrane bolo neskutočné a takmer neprekonateľné (neviem vôbec, či zaznamenali oni dvaja nejaké mínusové body za všetkých 17 zápasov!). V sezóne môžu buď pohorieť alebo bojovať a vyššie miesta, ak si udržia túto formu. Silná stránka tímu: Prvá obranná dvojica, Filip Jazda v bráne

10. Luník 7 Západ (14 prípravných zápasov - 7 výhier)
Západ neprebehol prípravnou časťou podľa očakávaní, aj napriek plnej zostave, ktorá by sa už pravdepodobne nemala meniť. Útok, ako to už pri tomto tíme býva, nezlyhával, bol kvalitná, Západniari dávali veľa gólov, ale aj veľa dostávali. Mierne zaspatá obrana, čo si neviem vysvetliť, pretože mená, ktoré v obrane figurujú vôbec nie sú zlé. Určite očakávam, že sa v riadnej sezóne poriadne rozbehnú a budú bojovať s tímami v TOP 5. Otázne je, či dostane brankár Gregor Wertel priestor aj v riadnej sezóne, ja dúfam, že áno, pretože vo svojej top forme je temný a porovnateľný aj s dargovským Bergerom. Silná stránka tímu: Brutálna prvá formácia (Todor, Vratolecký a Volkov v útoku, Sečák a Šedák v obrane) - meniť sa to podľa mňa nebude

11. Košické Kavečany (21 prípravných zápasov - 6 výhier)
Kavečany treba v príprave hodnotiť inak ako ostatné tímy. Ani v jednom zo zápasov nenastúpili v plnej zostave, ich kapitán Petrík odohral len jeden zápas (vyhrali ho 4:1 nad Dargovom), ostatné zápasy boli venované hlavne nováčikom a chalanom, ktorí si chceli zahrať a možno sa neskôr aj dostať do tímu. Na to, v akej zostave hrali - odohrali slušné zápasy, inak plná zostava KEK (ktorá síce ešte nie je úple jasná) je veľmi sľubná a solídna, očakávam, že sa budú dobýjať na tie najvrchnejšie miesta. Silná stránka tímu: Veľmi vyvážený a kvalitný útok + obrana, silný kapitán

12. Sídlisko Ťahanovce (18 prípravných zápasov - 5 výhier)
STH hrali presne to, čo sa od nich očakávalo. Oni sami by zrejme čakali viac výhier, minimálne 50% - k tomu čísli sa však 5 výhier z celkových 18 zápasoch nepribližovalo, doplácajú hlavne na to, čo ich furt kvári - veľký počet oslaboviek a skoro z každej dostávajú gól. Naopak, efektivita využívania ich vlastných presiloviek je temne mizerná. Tím je teda na tej svojej tradičnej vlne, inými slovami - STH je tím na 12. - 13. - 14. miesto. Veľkou slabinou je deravá obrana, útok ujde. Silná stránka tímu: Tvrdo a presne strieľajúci útočníci

13. Lorinčík (15 prípravných zápasov - 4 výhry)
Lorinčík je na tomto mieste len kvôli malému počtu výhier, z 15 zápasov vyhral len 4, ale každý jeden zápas (až na pár výnimiek) bol z ich pohľadu kvalitný a zodpovedne odohratý. Takže toto miesto im podľa môjho skromného temného názoru nepatrí, inak tento tím nazývam aj tímom netipovateľným, pretože nepredvídateľnosť ich hry je nekonečná. Veľkým plusom celého tímu je vyrovnanosť každej jednej formácie, tím je zohratý a v tíme nemajú jedného rozdielového hráča. Silná stránka tímu: Pevná obrana a vysoká schopnosť hrať vyrovnané zápasy proti top tímom

14. Košická Nová Ves (20 prípravných zápasov - 2 výhry)
KNV odohrali veľké množstvo zápasov, no vyhrať sa im podarilo len v dvoch prípadoch, raz až po samostatných nájazdoch (aj ten rozhodujúci nájazd bol šťastný ako temný puk). Odkedy odišli do Novej Vsi najväčšie hviezdy, v tíme nie je taká chémia, ktorá by stačila na ostatné tímy PHKE. Súčasná zostava tohto tímu je porovnateľná so silou kedysi Šebastoviec, ktoré v PHKE pôsobili. V takejto forme môžu KNV pomýšľať len na posledné dva miesta, ich tím však majú navštíviť nejaké posily, zatiaľ je to v štádiu plánovania, ale čo ja viem, kapitán chce svoj tím značne vylepšiť a konkurovať aj tým silnejším mužstvám. Silná stránka tímu: Rýchle a efektívne protiútoky (no menej časté)
mAt3s25
Majiteľ Dielne u Matúša
Majiteľ Dielne u Matúša

Návrat hore Goto down

Odoslať pre mAt3s25 za 4/12/2016, 14:35

Michael Peters sa vrátil na Slovensko, vracia sa aj k hokejbalu, ktorý aktívne hrával aj v USA, v príprave ale ešte u nás nehral. Zobrala si ho Košická Nová Ves, pripojiť by sa k nej mal už od začiatku hokejbalu, trénovať s nimi chce začať tesne pred vianocami. Luke Langlois sa podľa môjho info od Petríka tiež vracia k hre, ale k akému tímu, ešte ani sám nevie. Podľa ešte podrobnejšieho info by mohol nájsť miesto v tímoch: BAR, LKJ, MYS alebo KEJ. Áno, kiežby to bol ten posledný menovaný.
mAt3s25
Majiteľ Dielne u Matúša
Majiteľ Dielne u Matúša

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Spammer za 4/12/2016, 22:55

Ďakujem, perfektné čítanie! Thumbs Up! Toto sa zíde ako znalosť pred začiatkom riadnej sezóny, i keď v tej môžu tímy hrať úplne inak, napríklad mi je jasné, že Ťahanovce a Košická Nová Ves budú mať iné kvality ako v príprave, ale to si presne spomenul aj ty. Díky za info, k Tipovačke to určite použijem icon_biggrin Smejúci sa smajlík 2 Inak páči sa mi, ako si sa snažil zakomponovať slovo temný/temná/temné/temnota/temnosť do každého hodnotenia tímu ROFL ROFL .. Čo sa Michaela a Lukea týka, som milo prekvapený, hlavne tým, že Michael ide do KNV a nie do LKZ Huhm?! Každopádne tam bude dobrá posila, nejakého takého hráča im tam treba, ešte keď hrával aj u seba doma v Amerike, z formy teda určite nebude! A Langloisa by som si prial do KEJ, k tebe do formácie Thumbs Up! .. nehráte na rovnakých postoch, nie? .. na ktorom poste hráš? Smejúci sa smajlík 2
Spammer
Battleon King
Battleon King

Vek : 24
Mesto : Trebišov
Meno : Juraj
Money : 491035

Návrat hore Goto down

Odoslať pre KickPato za 5/12/2016, 18:26

Myslava prekvapenie turnaja... budú riadne namakaný
KickPato
ASOT Lover
ASOT Lover

Mesto : Košice
Meno : Paťo
Money : 395242

Návrat hore Goto down

Odoslať pre KickPato za 5/12/2016, 18:27

Langlois pravedpodobne skončí v Luníku 7 Juh, on sám si môže vybrať spomedzi tých tímov, ktoré si napísal Smile aj si bude vyberať a keby nemal Dargov plnú zostavu, chceli by ho aj oni
KickPato
ASOT Lover
ASOT Lover

Mesto : Košice
Meno : Paťo
Money : 395242

Návrat hore Goto down

Odoslať pre mAt3s25 za 6/12/2016, 11:32

Luke by mal ísť pravdepodobne do LKJ, neteší ma to.
mAt3s25
Majiteľ Dielne u Matúša
Majiteľ Dielne u Matúša

Návrat hore Goto down

Odoslať pre XezepusMECHA za 6/12/2016, 13:38

Tak nakoniec si skončil v KEJ? icon_biggrin Ty nezmar jeden prechodný, dobre gratulujem.. jediná škoda, že ťa nadraftoval Dargov, takú posilu by určite neľutovali xD Ale držím ti palce, ešte skúste prehovoriť Langloisa, aby išiel k vám, veď taká posila, ktorá kedysi ťahala celé KNV by určite nebola na zahodenie. A pozdravte Zusku odo mňa ^_^

Coffee flavored tea lover
Coffee flavored tea lover

Mesto : Gear University
Meno : XeZePuS

Money : 1005626
<b>Člen Rady Starších</b> Člen Rady Starších

Návrat hore Goto down

Odoslať pre K7BO za 6/12/2016, 14:02

Dargov a Východ potešili v power rankingu Usmiaty smajlík 2 Teším sa na riadnu hraciu časť, hlavne na tieto dva spomenuté tímy a na výkon Petersa (a tipujem, že o chvíľu (do polovice sezóny) bude v LKZ alebo SKP) a Langloisa berte okamžite do KEJ za Matúšom do formačky! Wooow hokejový bodíček hokejová bitka
K7BO
Zakladateľ Battleon :: Fóra
Zakladateľ Battleon :: Fóra

Mesto : Liptovský Mikuláš, Slovensko
Meno : Jakub

It’s you I wanna kiss good night
It’s you I wanna hold real tight
Feeling deep inside my soul
Without you losing all control
Oh, oho, oh, oho, oh, oh
It’s you, hey you!

Money : 462360

Návrat hore Goto down

Odoslať pre G.Z.L za 7/12/2016, 00:17

Matúš, ty ideš hrávať PHKE, dobre to čítam? Wink Smejúci sa smajlík 2
G.Z.L
Warrior
Warrior

Mesto : Brezno
Meno : G.Z.L
Money : 354073

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Sverige za 7/12/2016, 13:13

Vyzerá to tak! Smejúci sa smajlík 2 A čo Dargovčania už nemali miesto pre takého kanoniera ako si ty? Smejúci sa smajlík 2 
PS: Pekné analýzy, vytlačím si ich a použijem pri stávkovaní Wink Usmiaty smajlík 2 
 hokejový bodíček hokejová bitka
Sverige
Battleon King
Battleon King

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Sverige za 7/12/2016, 13:14

@mAt3s25 napísal:Luke by mal ísť pravdepodobne do LKJ, neteší ma to.
Luk Langoš.
Sverige
Battleon King
Battleon King

Návrat hore Goto down

Odoslať pre LightBringer za 7/12/2016, 13:29

Langoš by som si dal icon_biggrin
LightBringer
Battleon Smoker
Battleon Smoker

Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Money : 683948

Návrat hore Goto down

Odoslať pre LightBringer za 7/12/2016, 13:30

Nemohol by som jeden zápas odohrať za vás? Plánujem prísť do KE na pol roka.
LightBringer
Battleon Smoker
Battleon Smoker

Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Money : 683948

Návrat hore Goto down

Odoslať pre mAt3s25 za 7/12/2016, 22:24

Prečo iba jeden? Môžeš aj viac ak tu budeš tak dlho. A čo tu ideš robiť pol roka?
mAt3s25
Majiteľ Dielne u Matúša
Majiteľ Dielne u Matúša

Návrat hore Goto down

Odoslať pre mAt3s25 za 7/12/2016, 22:25

@G.Z.L napísal:Matúš, ty ideš hrávať PHKE, dobre to čítam? Wink Smejúci sa smajlík 2
Je to už tak. Konečne ma draftovali.
mAt3s25
Majiteľ Dielne u Matúša
Majiteľ Dielne u Matúša

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Fusion za 8/12/2016, 00:07

A aký post ideš hrávať Matúš? Usmiaty smajlík 2
Fusion
Zabávač
Zabávač

Mesto : Battleon :: Forum
Meno : Mr.Fusion
Money : 7669808

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Peny za 8/12/2016, 23:03

Obrancu bude hrávať náš Tuško ^_^ Chcel útok, ale chýbal im jeden obranca, tak zobral aj to Smejúci sa smajlík 2

Peny
Battleon Queen
Battleon Queen

Money : 773746
<b>Člen Rady Starších</b> Členka Rady Starších

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Quadro'Ye za 9/12/2016, 11:41

Podarené Peny! Very Happy Tak to sa niekedy na nášho Matúša prídem pozrieť Smile Nevedel som, že hrávaš aj hokejbal Smile Si plný prekvapení Tuško Very Happy Môžem ťa tak volať? Tuško.. ako ostatní Very Happy
Quadro'Ye
Príspevkový maniak
Príspevkový maniak

Money : 162559

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Yulgar za 9/12/2016, 17:35

to som zvedavý na tvoje výkony Matúš Very Happy Very Happy Very Happy
Yulgar
Apple User
Apple User