Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu!

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu!

Odoslať pre Rybanasuchu za 17/1/2015, 22:59


A je to tu, sice o trochu později, ale je! Cosplay? Jistě! Tanec? Bez toho to nejde! A co takhle to spojit? Proč ne! A jak to tedy bylo?

Všechno to začalo v Chotěboři, 27. června. Tam jsme jeli já a Trigatron na celý týden na akci jménem Festival Fantazie! Ano, hádáte správně. Opět je to jedna z těch akcí, kde se sejde banda fanoušků a všemožně blbne. A pěkně v kostýmech (ale samozřejmě i bez nich). Možná jste už o "FFku" někteří slyšeli, ale to je teď fuk. Každopádně, my tam letos vyrazili také. Cesta to byla celkem dlouhá, ale i tak to naše velkolepé a všehoschopné vozidlo (dobře, tak asi nic.. prostě a jednoduše.. obyčejná, ale spolehlivá Škoda Felicia), zvládlo. Stejně jako my dva. Na místo jsme dojeli celí a zdraví. Jako místo, kam bychom mohli složit na těch pár dní hlavu, jsme si vybrali Hotel Fantazie, který se nacházel na kraji města, přímo naproti chotěbořskému zámečku.

A teď budu šetřit slovy. Bylo to totiž ubytování trochu.. no.. řekněme.. odlehčenější? Když jsme vstoupili do pokoje, uvítal nás obří plyšák. Pravděpodobně hlídač zanechaný tu kdo ví kým, nebo čím. Co tam dělal a jak se tam vzal, to jsme dosud nezjistili (podezřívali jsme ho ale ze špionáže, nenalezli jsme ale dostatek důkazů...) Za plyšákem hned byla koupelna. Čistotou zrovínka neskvěla a navíc, když jsem chtěla pustit vodu, nejprve to chvilku vypadalo, že nepoteče vůbec, a když se pak konečně rozhodla nás také poctit svou návštěvou, nastal problém opačný. Kohoutek, stejně jako ten v kuchyni, nešel úplně dotáhnout. Tudíž po celý den, po celou noc a vůbec kdykoliv vás napadne, jsme slyšeli to krásné a uklidňující "kap, kap". (Ano, vpravdě velmi, velmi uklidňujícíííííí!)

Ale to nic. To nechme stranou. Postel tu byla, skříň také, stejně jako sporák a jiné vymoženosti moderní technologie - ač to slovo moderní jsem možná použila špatně - no což, žít se tu zkrátka dalo. A to je to hlavní, no ne? Stejně jsme tam trávili jen noci a sem tam část odpoledne, takže se těch pár hotelových nedostatků po důkladném vypiglování poliček a veškerého vybavení (ano, já vím, nejsem normální) dalo přežít.

Ale dost k ubytování. To až tak zajímavé není. Důležité je, co se dělo na místě. Tak abych to nejprve shrnula. Celý pobyt se nesl v duchu přátelského povídání v místní čajovně, procházení městem v několika různých kostýmech, sezení v přednáškových síních, výletování a samozřejmě také v duchu jevištních úspěchů. Ale popořadě.

Chotěbořské jevištní úspěchy

Bylo to 26.8. večer, kdy kino v Chotěboři zažilo asi největší nápor kostýmovaných individuí. Proč? Protože se konala kostýmová (cosplay) soutěž. A samozřejmě se nemohla obejít ani bez naší účasti. Dlouho jsme vybírali, jaký kostým do soutěže vytáhnout. Nakonec padla volba na ten, ve kterém jsme si možná zatím nejjistějším. S kostýmy, které už nějaké ty úspěchy nasbíraly. Těmi jsou Otto Schrecklich a Sacharóza Rezámková. Tedy investigativní a pěkně nervní novinářka a její fotograf / ikonograf, mimo jiné také upír. Scénka nebyla vymyšlená. Rozhodně ne nijak předem. Chtěli jsme ji probrat v autě, což byla ovšem jen bláhová myšlenka. Chtěli jsme ji vymyslet večer po příjezdu (no jistě.. i to bylo bláhové. Po několika přednáškách jsme byli tak unavení, že jsme nebyli schopni ničeho). A jak to nakonec dopadlo?Celou scénku jsme vymysleli v den konání soutěže, dokonce těsně před ní, jen tak.. z fleku. A když jsme pak po dlouhém úmorném čekání venku před kinem (byla celkem zima a být takhle zastrčení? Jako hlavní účastníci? Co to těm cosplayerům udělali.. to vážně nechápu..) no, ale když jsme byli Supermanem ohlášeni jako The ConArtist, vpadli konečně Otto a Sacharóza na jeviště chotěbořského kina, opět stejně zmatení a, v případě Sacharózy, stejně naštvaní, jako téměř dva roky před tím na Trpasliconu. Příčina? Zase si někdo hrál a poslal je někam mimo Zeměplochu! Ale to by to nebyli správní novináři, aby se situace nerozhodli využít ve svůj prospěch. Jak to nakonec dopadlo, to ví jen video...


No, a jak to skončilo? Velmi dobře. V kategorii "skupiny", ve které jsme soutěžili, jsme získali krásné druhé místo! Voialá! A oslavovalo se a oslavovalo se.. a.. (dobře.. až tak dlouho ne..)

Celou kategorii pak vyhráli dva cosplayeři, kteří vytáhli na scénu kostým klasického Sherlocka a Watsona (jistě pochopíte, jak muselo Holmesologovo srdce poskočit!) a odehráli scénku s velmi, ale skutečně velmi zapeklitou zápletkou.. odtud alespoň jedna fotka.


Tak, to byla první zajímavost. A další se odehrála v ten samý den, jen o chvilku později. Aby mohla porota v klidu sečíst hlasy, hledali pořadatelé FFcosplaye nějakou kulturní vložku. No, jak jinak. Samozřejmě - to by to nebyla Rybka (mezi cosplayery známá spíše jako Ash), abych taky do tohohle nestrčila prsty.


Když mi bylo řečeno, že s mým výstupem nemají sebemenší problém, začala jsem vymýšlet taneček. A co z toho vzešlo? Taneční vystoupení, které se v pěti minutách téměř čistého času dotklo několika seriálů / filmů a kupodivu, mělo úspěch. Je pravdou, že přijetí jsem se bála, protože pro podobné publikum jsem ještě netančila, ale vzhledem k tomu, že za mnou ještě dva dny poté chodili lidé se slovy jako "To bylo úžasné; bylas dobrá; to se ti povedlo" apod. snad opravdu neměli důvod mě vypískat. Ne, nebojte se...

Hele! Fotka!


A druhá!


Jen pro pochopení. Taneček vypráví příběh dívky, která má sen. V tom snu potkává různé seriálové a filmové postavy, k některým je milá, k některým ne.. prochází ale kouty fanouškovského vesmíru tak dlouho, až narazí na silného nepřítele. Mimozemšťany, kteří si říkají Dalekové. Ti se právě chystají napadnout Zemi! Dívka neví, co má dělat, podnikne pár pokusů, ale jen marně! Naštěstí však přichází Doctor (postava ze seriálu Doctor Who) a Zemi zachrání. Dívka s ním pak chvíli hovoří, ale náhle se Doctor vypaří, sen končí a ona opět usíná tvrdým spánkem.


A pak ještě poslední věc. Sice mimojevištní, ale to je teď jedno. Má a Jirkova kamarádka byla v Chotěboři též. A jelikož tančí orientální tance, dostala možnost prezentovat se v místní čajovně. Jeden večer hodinku strávila předváděním svého umění před nadšeným publikem. A tady jsem dostala svou možnost i já. Tančila jsem v čajovně! Sice to byla náhlá iniciativa, ale bylo to moc milé.

Když jsem pak uřícená dosedla zpět do svého "křesla", přišla za mnou jedna dívka: "Ahoj, hele, když takhle tančíš, nechtěla bys příští rok na MoveConu tady vést nějaký taneční workshop?" Vyvalila jsem oči, zhluboka jsem se nadechla a pak odvětila jen strohé "Ale ano! Určitě!" Nakonec jsme skončily při tom, že skutečně příští rok budu i já součástí MoveConu (což je jedna z linií Festivalu Fantazie) a budu opravdu mít vlastní taneční workshop.

Mimochodem, ještě k té čajovně. Byla nejen pěkně zařízená, klidná a příjemná, ale zároveň jsem také díky ní objevila tu výtečnou a osvěžující chuť maté s kokosovým mlékem. Vlastně se přiznám, že jsem tam v posledních dnech nic jiného nepila.. čím to asi bude. Asi jsem závislá. Ale tak, uznejte sami. Popíjet maté, sedět v přátelském prostředí a s Doctorem po boku.. co více si přát?

Tudíž, ano. Já bych tuhle jevištní část Festivalu označila za velmi úspěšnou. Samozřejmě jsme se také zúčastnili mnoha her a jiných aktivit, přednášek a také jsme vyrazili do okolí, ale.. to už by bylo na dlooouhé vyprávění (a už tímhle to ego nějak narostlo moc.. nezdá se vám?). Ta nejzajímavější část se odehrála právě tady. Na chotěbořském jevišti. A co? Jestli pojedeme i příště? No jistě, a s ještě větší parádou! upir

_________________
rybka May the Fish be with you! rybka 
avatar
Rybanasuchu
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 4684
Vek : 23
Mesto : Praha
Meno : Anděla
Money : 214964
Karma : 550

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu!

Odoslať pre Android za 18/1/2015, 00:24

Úžasné, úžasné!! Heart Eyes

Prekrásny príbeh, naozaj sa mi vynikajúco čítal, mal pekný a záživný dej, takže som sa ani na okamih nenudil a tie videá sú perfektné! Thumbs Up!

A už len jeden malý dodatok.. ak budete plánovať podobný festival aj niekde na Slovensku, budem prvý, kto o tom bude vedieť, pretože vás chcem prísť pozrieť! Smejúci sa smajlík 2

good post Pekná téma, + KARMA karma samozrejme Usmiaty smajlík 2
avatar
Android
Android User
Android User

Príspevky : 10462
Money : 548170
Karma : 1317

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu!

Odoslať pre Rybanasuchu za 18/1/2015, 00:32

Android: To je dobre, že sa skvele čítal.. Smile *Pokloní se* Ďakujem.. A vidíš... dobrý nápad! Však na Slovensku tiež sú také akcie.. dobre.. nejakú nájdem.. Wink Len nevidem kedy..

_________________
rybka May the Fish be with you! rybka 
avatar
Rybanasuchu
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 4684
Vek : 23
Mesto : Praha
Meno : Anděla
Money : 214964
Karma : 550

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu!

Odoslať pre LightBringer za 18/1/2015, 01:10

You are fabolous! Skvělý příběh Ash & Trigatron!
Gratulujem k 2. miestu, nabudúce to už bude prvé.

By the way.. v tejto časti som sa spoznal, tiež som bol kedysi ubytovaný v niečom podobnom v Rakúsku.. Hmm  Problem?!
A teď budu šetřit slovy. Bylo to totiž ubytování trochu.. no.. řekněme.. odlehčenější? Když jsme vstoupili do pokoje, uvítal nás obří plyšák. Pravděpodobně hlídač zanechaný tu kdo ví kým, nebo čím. Co tam dělal a jak se tam vzal, to jsme dosud nezjistili (podezřívali jsme ho ale ze špionáže, nenalezli jsme ale dostatek důkazů...) Za plyšákem hned byla koupelna. Čistotou zrovínka neskvěla a navíc, když jsem chtěla pustit vodu, nejprve to chvilku vypadalo, že nepoteče vůbec, a když se pak konečně rozhodla nás také poctit svou návštěvou, nastal problém opačný. Kohoutek, stejně jako ten v kuchyni, nešel úplně dotáhnout. Tudíž po celý den, po celou noc a vůbec kdykoliv vás napadne, jsme slyšeli to krásné a uklidňující "kap, kap". (Ano, vpravdě velmi, velmi uklidňujícíííííí!)
avatar
LightBringer
Battleon Smoker
Battleon Smoker

Príspevky : 10498
Vek : 24
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Money : 688967
Karma : 1675

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu!

Odoslať pre Rybanasuchu za 18/1/2015, 12:32

Light: Hej? No.. a aké to bolo príjemné, čo? Very Happy No nie, tak.. šlo to prežiť. Smile Nabudúce to asi bude ten samý pokoj.. tak uvidíme, či ho trocha poupraví.. Very Happy (Ach... ten optimizmus..)

_________________
rybka May the Fish be with you! rybka 
avatar
Rybanasuchu
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 4684
Vek : 23
Mesto : Praha
Meno : Anděla
Money : 214964
Karma : 550

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu!

Odoslať pre Yulgar za 19/1/2015, 17:29

Rybavchotěboři Thumbs Up!

dobrý príbeh toto, aj fotky, aj videá...... všetko! Awww yeaaah!
avatar
Yulgar
Apple User
Apple User

Príspevky : 8492
Vek : 23
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Money : 578146
Karma : 747

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu!

Odoslať pre Rybanasuchu za 19/1/2015, 18:57

Yulgar? Kde všade by som podla ťeba mala byť? Very Happy To už je další.. prvýkrát to bola Rybavlese, pak Rybavchotěboři.. Very Happy Čo to bude pak? (Ale to možno ani radšej nehcem vedieť.. čo?)

Inak, pekně ďakujem(e).. Smile Som rada, že sa to "všetko" líbilo..

_________________
rybka May the Fish be with you! rybka 
avatar
Rybanasuchu
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 4684
Vek : 23
Mesto : Praha
Meno : Anděla
Money : 214964
Karma : 550

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu!

Odoslať pre FrActraL za 20/1/2015, 13:38

Super, skvelé good post Malo to pekný príbeh, bolo to príjemne napísané, výborne sa mi to čítalo Wink

Takisto sa pripájam ku gratulácii k druhému miestu a do budúcnosti vám prajem už miesto prvé a takisto aj lepšie ubytovanie Thumbs Up! Smejúci sa smajlík 2

_________________
avatar
FrActraL
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 7184
Money : 442419
Karma : 1081

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu!

Odoslať pre Peny za 20/1/2015, 21:46

Andělka a Jirka, vy dvaja ste úžasní

Už vopred som vedela, že keď príbeh od teba musí byť skvelý, takže super, super, super! Usmiaty smajlík 2 Vychutnávala som si každú jednu vetu a obrázkami si to príjemne obohatila. Usmiaty smajlík 2

A videá tiež super! Smejúci sa smajlík 2 Tanečné vystúpenie bolo pekné a prvé video úplne super super, úprimne som sa pobavila, niekedy by som vás chcela vidieť naživo

_________________

avatar
Peny
Battleon Queen
Battleon Queen

Príspevky : 16689
Money : 773786
Karma : 1801
<b>Člen Rady Starších</b> Členka Rady Starších

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu!

Odoslať pre Rybanasuchu za 20/1/2015, 21:59

FrActral: V lepšie ubytovanie neverím.. Very Happy Ako som napísala, budeme mať rovnakú izbu.. ale tak.. viera umírá posledná, či? Very Happy 70 

Peny: Dakujem! Ďakujem! Ďakujem pekně.. Smile Som rada, že sa video páčilo.. a ak by si nás chcela pozrieť aj naživo.. tak to možno nebude až tak velký problém.. Smile Ak si dobre pamätám, si na škole v Praze, nie? Wink Ak áno, tak to pôjde nejako vymysliet.. rybka

_________________
rybka May the Fish be with you! rybka 
avatar
Rybanasuchu
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 4684
Vek : 23
Mesto : Praha
Meno : Anděla
Money : 214964
Karma : 550

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu!

Odoslať pre Spammer za 20/1/2015, 22:31

No Trigatron, Rybanasuchu a Lightbringer, môžem vás uistiť, že nie ste jediní, ktorí mali také "skvelé" ubytovanie, podarilo sa mi zažiť niečo veľmi, veľmi podobné a vlastne si pamätám, že som celú noc ani nemohol spať, také skvelé ubytovanie som si raz zariadil, ale vtedy som bol aj s mojou partiou rád, že sme vôbec niečo našli Very Happy
avatar
Spammer
Battleon King
Battleon King

Príspevky : 9928
Vek : 24
Mesto : Trebišov
Meno : Juraj
Money : 491075
Karma : 1223

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu!

Odoslať pre Spammer za 20/1/2015, 22:32

Príbeh sa mi páčil, tie príbehy sa čím ďalej tým zlepšujú, budem chváliť rovnako ako ostatní, takže fotky super, ja som na podobnej akcii nikdy nebol, tak som rád, že som sa vďaka tomuto príbehu dozvedel viac o tom, ako takéto festivaly prebiehajú Smile
avatar
Spammer
Battleon King
Battleon King

Príspevky : 9928
Vek : 24
Mesto : Trebišov
Meno : Juraj
Money : 491075
Karma : 1223

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu!

Odoslať pre Mrdofúz za 22/1/2015, 23:42

zaujímavé no Very Happy najviac ma zaujal aj tak ten superman v pravom rohu druhého obrázka Very Happy .. teda samozrejme po vás, vy ste boli najlepší Awww yeaaah!
avatar
Mrdofúz
Android User
Android User

Príspevky : 4561
Money : 265550
Karma : 603

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu!

Odoslať pre K7BO za 24/1/2015, 00:06

Goooood.. ^_^ Rybanafestivale & Trigatronnafestivale evil 

Prečítané, v skratke zhodnotím: super, super! Bravo!! Pokiaľ bude ešte inšpirácia na ďalší podobný príbeh, rád si ešte niečo podobné prečítam Wink
avatar
K7BO
Zakladateľ Battleon :: Fóra
Zakladateľ Battleon :: Fóra

Príspevky : 10410
Vek : 24
Mesto : Liptovský Mikuláš, Slovensko
Meno : Jakub

It’s you I wanna kiss good night
It’s you I wanna hold real tight
Feeling deep inside my soul
Without you losing all control
Oh, oho, oh, oho, oh, oh
It’s you, hey you!

Money : 462623
Karma : 1829

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu!

Odoslať pre Quadro'Ye za 24/1/2015, 21:34

pekný príbeh Ash Smile
avatar
Quadro'Ye
Príspevkový maniak
Príspevkový maniak

Príspevky : 2707
Money : 162599
Karma : 329

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu!

Odoslať pre Rybanasuchu za 25/1/2015, 00:25

Spammer: Áno? Tak nejsme jediní? Pekné.. Smile No jo, hotely.. čo viac chcieť, či? A inak, toto je len malý "výrez" toho, aké to tam bolo.. Smile O tom sa nedá dost dobre písať.. to sa musí zažiť.. 

Mrdofúz: No hej.. Superman bol super.. Very Happy 

Kubko: Ďakujem pekně.. som rada, že sa príběh páčil.. Smile A pevne dúfam, že naozaj budú dalšie. Wink A eště.. ďakujem za ten odkaz na hlavné stránke hore! Ta pocta!  cervenanie

Quadro'Ye: Ďakujem.. Smile

_________________
rybka May the Fish be with you! rybka 
avatar
Rybanasuchu
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 4684
Vek : 23
Mesto : Praha
Meno : Anděla
Money : 214964
Karma : 550

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu!

Odoslať pre nucleon za 27/1/2015, 15:57

Moc dobrý príbeh Thumbs Up! jazyk

_________________
GIVE ME LIBERTY OR GIVE ME A BEER!

avatar
nucleon
Beer Lover
Beer Lover

Príspevky : 16626
Vek : 105
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko

Money : 640235
Karma : 2106
<b>Člen Rady Starších</b> Člen Rady Starších

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu!

Odoslať pre nucleon za 27/1/2015, 15:59

Aké majú v Choteboři jedlo? Oplatí sa tam ísť? evil

_________________
GIVE ME LIBERTY OR GIVE ME A BEER!

avatar
nucleon
Beer Lover
Beer Lover

Príspevky : 16626
Vek : 105
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko

Money : 640235
Karma : 2106
<b>Člen Rady Starších</b> Člen Rady Starších

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu!

Odoslať pre Sverige za 27/1/2015, 16:18

nucleon stále o svojom sníva Thumbs Up!
avatar
Sverige
Battleon King
Battleon King

Príspevky : 7990
Mesto : Púchov (Liptovský Pucholáš)
Meno : Tomáš
Money : 434813
Karma : 867

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu!

Odoslať pre Sverige za 27/1/2015, 16:19

Nechystáte sa s Trigom na ďalší festival podobný niekedy najbližšie? Usmiaty smajlík 2
avatar
Sverige
Battleon King
Battleon King

Príspevky : 7990
Mesto : Púchov (Liptovský Pucholáš)
Meno : Tomáš
Money : 434813
Karma : 867

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu!

Odoslať pre Rybanasuchu za 27/1/2015, 16:25

Robo: Hej, no.. dalo sa tam dobre najesť.. áno.. Very Happy Prídeš nabudúce tiež? Hm?

Sverige: Áno.. Smile Trig bude teraz na PragoFFestu.. (ja nie) a pak 13.3. - 15.3. je náš oblúbený Trpaslicon.. Smile

_________________
rybka May the Fish be with you! rybka 
avatar
Rybanasuchu
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 4684
Vek : 23
Mesto : Praha
Meno : Anděla
Money : 214964
Karma : 550

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu!

Odoslať pre Sverige za 27/1/2015, 16:38

O to ho radšej nepýtal, lebo tam príde, ale len preto, aby zjedol všetkych vystupujúcich Very Happy
avatar
Sverige
Battleon King
Battleon King

Príspevky : 7990
Mesto : Púchov (Liptovský Pucholáš)
Meno : Tomáš
Money : 434813
Karma : 867

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu!

Odoslať pre Sverige za 27/1/2015, 16:39

@Rybanasuchu napísal:Robo: Hej, no.. dalo sa tam dobre najesť.. áno.. Very Happy Prídeš nabudúce tiež? Hm?

Sverige: Áno.. Smile Trig bude teraz na PragoFFestu.. (ja nie) a pak 13.3. - 15.3. je náš oblúbený Trpaslicon.. Smile
O Trpaslikone som tuším čítal na tvojom webe, dúfam, že z toho bude príbeh aj na Battleone icon_geek
avatar
Sverige
Battleon King
Battleon King

Príspevky : 7990
Mesto : Púchov (Liptovský Pucholáš)
Meno : Tomáš
Money : 434813
Karma : 867

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu!

Odoslať pre XezepusMECHA za 28/1/2015, 00:29

Trpaslicon som aj ja čítal na Rybkinom blogu Wink

_________________
I'm prepared.
avatar
XezepusMECHA
Coffee flavored tea lover
Coffee flavored tea lover

Príspevky : 15704
Vek : 24
Mesto : Gear University
Meno : XeZePuS

Money : 1009277
Karma : 2312
<b>Člen Rady Starších</b> Člen Rady Starších

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu!

Odoslať pre Android za 29/1/2015, 12:22

Tak teda najblížší príbeh o Trpaslicone? Awww yeaaah!
avatar
Android
Android User
Android User

Príspevky : 10462
Money : 548170
Karma : 1317

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu!

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.