Tabuľka, zápasy, pripravované zápasy

Goto down

Tabuľka, zápasy, pripravované zápasy

Odoslať pre nucleon za 1/6/2013, 12:00

PHKE © 2013

   Miesto                Tím     Zápasy      Výhry      Prehry      PPP      Body      Séria          GS            Forma
      1
  Dargovských hrdinov
     82
    60
    19
   3
   123   V6
 369:199
      2
  Sídlisko KVP *
     82
    55
    27
   0
   110   P1
 379:230
      3
  Luník 7 Západ *
     82
    49
    26
   7
   105   V1
 368:265
      4
  Ťahanovce *
     82
    49
    26
   7
   105  OT1
 341:261
      5
  Luník 7 Východ *     82
    48
    27
   7
   103   V5
 327:268
      6
  Košické Kavečany *     82
    42
    32
   8
    90   V1
 290:257
      7
  Košice Juh *
     82
    40
    34
   8
    88   P1
 287:284
      8
  Myslava *
     82
    39
    34
   9
    87   V1
 295:308
      9
  Luník 7 Juh     82
    38
    34
  10
    86   P1
 310:313
     10
  Šaca     82
    37
    38
   7
    81   V2
 291:295
     11
  Lorinčík
     82
    35
    38
   9
    79   V1
 285:358
     12
  Sídlisko Ťahanovce
     82
    34
    42
   6
    74   P3
 258:378
     13
  Barca
     82
    34
    44
   4
    72   P2
 246:284
     14
  Košická Nová Ves
     82
    13
    62
   6
    32   P1 204:392
Účasť v play-off
Postup Pokles

   Miesto               Tím   Zápasy     Výhry     Prehry     PPP     Body     Séria        GS            Forma      
      1  APHK Košice       0     0
     0   0     0    -    0:0
      2  HK 10 Trebišov       0
     0     0   0     0    -    0:0
      3  HK Michalovce       0     0     0   0     0    -    0:0
      4  Hokejbal Trebejov       0     0     0   0     0    -    0:0
      5  MHK 13 Prešov      0
     0     0   0     0    -    0:0
      6  Janove Sečovce      0     0     0   0     0    -    0:0


Naposledy upravil nucleon dňa 23/9/2013, 16:49, celkom upravené 147 krát.
avatar
nucleon
Beer Lover
Beer Lover

Príspevky : 16248
Vek : 105
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko

Money : 607538
Karma : 2040
<b>Člen Rady Starších</b> Člen Rady Starších

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Tabuľka, zápasy, pripravované zápasy

Odoslať pre nucleon za 1/6/2013, 12:00


Základná časť sa skončila
Víťaz: Dargovských hrdinov
Výhra: 160 € pre tím

Odohrané zápasy (kliknite na "SPOILER" pre zobrazenie zápasov z jednotlivých dní)
1.6.2013
Zobraziť zápasy:
Sídlisko KVP - Myslava 5:1 (2:0, 2:0, 1:1)
Luník 7 Východ - Ťahanovce 4:3 (0:2, 3:1, 1:0)
Dargovských hrdinov - Lorinčík 3:2 SN (0:0, 1:1, 1:1 - 0:0, 1:0)
Košická Nová Ves - Sídlisko Ťahanovce 6:4 (1:2, 1:1, 4:1)
Luník 7 Západ - Košice Juh 7:2 (3:2, 2:0, 2:0)
Košické Kavečany - Barca 2:1 (0:1, 2:0, 0:0)
Šaca - Luník 7 Juh 0:5 (0:1, 0:1, 0:3)
2.6.2013
Zobraziť zápasy:
Košice Juh - Košické Kavečany 3:2 PP (1:1, 0:1, 1:0 - 1:0)
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Východ 2:5 (1:2, 0:3, 1:0)
Ťahanovce - Šaca 4:1 (4:0, 0:1, 0:0)
Lorinčík - Luník 7 Západ 1:5 (1:1, 0:2, 0:2)
Barca - Košická Nová Ves 6:5 (3:1, 2:3, 1:1)
Luník 7 Juh - Sídlisko KVP 3:6 (2:0, 1:2, 0:4)
Myslava - Dargovských hrdinov 1:7 (0:3, 1:3, 0:1)
3.6.2013
Zobraziť zápasy:
Sídlisko KVP - Luník 7 Východ 5:3 (2:0, 1:2, 2:1)
Košické Kavečany - Ťahanovce 4:2 (0:1, 0:0, 4:1)
Luník 7 Západ - Šaca 8:3 (3:1, 3:0, 2:2)
Košická Nová Ves - Myslava 1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
Luník 7 Juh - Dargovských hrdinov 2:6 (0:2, 1:1, 1:3)
Sídlisko Ťahanovce - Lorinčík 1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
Košice Juh - Barca 0:6 (0:2, 0:4, 0:0)
4.6.2013
Zobraziť zápasy:
Barca - Ťahanovce 4:5 PP (2:3, 2:0, 0:1 - 0:1)
Šaca - Sídlisko KVP 2:7 (1:3, 0:2, 1:2)
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Juh 2:4 (0:0, 0:3, 2:1)
Myslava - Lorinčík 3:6 (1:2, 1:2, 1:2)
Košická Nová Ves - Luník 7 Západ 0:3 (0:2, 0:1, 0:0)
5.6.2013
Zobraziť zápasy:
Košické Kavečany - Luník 7 Východ 4:6 (2:2, 1:3, 1:1)
Dargovských hrdinov - Košice Juh 5:2 (2:1, 1:0, 2:1)
Sídlisko KVP - Košická Nová Ves 7:0 (2:0, 4:0, 1:0)
Šaca - Lorinčík 4:1 (3:0, 1:1, 0:0)
Ťahanovce - Luník 7 Západ 4:5 (3:2, 0:2, 1:1)
Sídlisko Ťahanovce - Myslava 3:6 (1:1, 2:2, 0:3)
6.6.2013
Zobraziť zápasy:
Luník 7 Východ - Barca 5:1 (0:0, 2:1, 3:0)
Dargovských hrdinov - Košické Kavečany 5:2 (3:0, 0:2, 2:0)
Luník 7 Juh - Košice Juh 3:4 PP (1:2, 2:0, 0:1 - 0:1)
Košická Nová Ves - Sídlisko Ťahanovce 1:2 SN (0:0, 0:0, 1:1 - 0:0, 0:1)
Lorinčík - Ťahanovce 3:8 (2:3, 1:2, 0:3)
7.6.2013
Zobraziť zápasy:
Luník 7 Západ - Luník 7 Východ 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
Ťahanovce - Dargovských hrdinov 3:4 (0:1, 2:3, 1:0) 
Barca - Šaca 4:3 (3:1, 0:2, 1:0)
Myslava - Luník 7 Juh 4:5 PP (1:2, 1:1, 2:1 - 0:1)
Košice Juh - Sídlisko KVP 3:5 (2:1, 0:2, 1:2)
Lorinčík - Košické Kavečany 2:4 (0:2, 0:1, 2:1)
8.6.2013
Zobraziť zápasy:
Košické Kavečany - Košická Nová Ves 6:2 (3:0, 2:0, 1:2)
Lorinčík - Luník 7 Juh 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Luník 7 Východ - Myslava 3:2 PP (1:0, 1:0, 0:2 - 1:0)
Košice JuhŤahanovce 6:2 (2:0, 1:1, 3:1)
Luník 7 Západ - Sídlisko Ťahanovce 5:0 (0:0, 0:0, 5:0)
Dargovských hrdinov - Šaca 4:2 (0:1, 3:0, 1:1)
Sídlisko KVP - Barca 3:2 SN (2:0, 0:0, 0:2 - 0:0, 1:0)
9.6.2013
Zobraziť zápasy:
Dargovských hrdinov - Luník 7 Západ 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
Košické Kavečany - Sídlisko KVP 5:1 (2:1, 1:0, 2:0)
Barca - Sídlisko Ťahanovce 5:3 (0:1, 2:1, 3:1)
Myslava - Luník 7 Juh 6:5 (1:2, 3:2, 2:1)
Šaca - Košice Juh 3:4 PP (1:0, 1:2, 1:1 - 0:1)
Košická Nová Ves - Luník 7 Východ 2:4 (1:1, 0:3, 1:0)
10.6.2013
Zobraziť zápasy:
Ťahanovce - Myslava 4:0 (3:0, 1:0, 0:0)
Luník 7 Východ
- Šaca 6:2 (5:0, 0:0, 1:2)
Sídlisko Ťahanovce - Sídlisko KVP 2:3 (1:0, 0:1, 1:2)
Luník 7 Juh
- Luník 7 Západ 4:3 (0:2, 2:1, 2:0)
Lorinčík
- Barca 5:4 (0:1, 1:1, 4:2)
11.6.2013
Zobraziť zápasy:
Dargovských hrdinov - Košická Nová Ves 6:1 (3:0, 1:1, 2:0)
Košické Kavečany - Košice Juh 2:1 SN (0:0, 0:0, 1:1 - 0.0, 1:0)
Luník 7 Juh - Ťahanovce 4:3 PP (0:0, 2:1, 1:2 - 1:0)
Barca
- Myslava 3:5 (1:1, 1:2, 1:2)
Sídlisko KVP
- Lorinčík 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
12.6.2013
Zobraziť zápasy:
Košické Kavečany - Luník 7 Západ 2:3 PP (0:0, 2:2, 0:0 - 0:1)
Košice Juh - Luník 7 Východ 4:2 (3:1, 0:1, 1:0)
Sídlisko Ťahanovce - Dargovských hrdinov 4:7 (1:3, 2:2, 1:2)
Košická Nová Ves - Šaca 0:5 (0:1, 0:1, 0:3)
Ťahanovce - Sídlisko KVP 3:2 (1:2, 1:0, 1:0)
13.6.2013
Zobraziť zápasy:
Luník 7 Juh - Košické Kavečany 1:6 (1:2, 0:2, 0:2)
Luník 7 Východ - Lorinčík 2:3 (1:1, 0:1, 1:1)
Luník 7 Západ - Myslava 6:2 (0:1, 4:1, 2:0)
Dargovských hrdinov - Barca 4:2 (1:1, 1:1, 2:0)
Šaca - Sídlisko Ťahanovce 3:1 (1:0, 0:0, 2:1)
Košice Juh - Košická Nová Ves 2:5 (0:2, 2:1, 0:2)
14.6.2013
Zobraziť zápasy:
Košice Juh - Barca 1:3 (1:0, 0:3, 0:0)
Luník 7 Západ - Lorinčík 6:0 (3:0, 1:0, 2:0)
Ťahanovce - Sídlisko Ťahanovce 4:3 PP (0:1, 2:0, 1:1 - 1:0)
Luník 7 Juh - Košická Nová Ves 4:2 (1:0, 2:0, 1:2)
Luník 7 Východ - Sídlisko KVP 5:3 (1:1, 2:2, 2:0)
15.6.2013
Zobraziť zápasy:
Lorinčík - Košice Juh 3:4 (0:3, 1:0, 2:1) 
Ťahanovce - Košická Nová Ves 8:2 (5:0, 2:1, 1:1)
Šaca - Košické Kavečany 2:5 (1:3, 0:0, 1:2)
Myslava - Sídlisko Ťahanovce 6:2 (0:1, 4:1, 2:0)
Luník 7 Juh - Barca 5:1 (2:0, 1:1, 2:0)
Luník 7 Východ - Dargovských hrdinov 2:5 (1:1, 1:2, 0:2)
Luník 7 Západ - Sídlisko KVP 1:4 (0:0, 0:1, 1:3)
16.6.2013
Zobraziť zápasy:
Barca - Dargovských hrdinov 0:6 (0:3, 0:3, 0:0)
Luník 7 Východ - Košická Nová Ves 1:2 SN (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0, 0:1)
Luník 7 Západ - Luník 7 Juh 2:3 SN (0:0, 2:1, 0:1 - 0:0, 0:1)
Košické Kavečany - Myslava 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
Sídlisko Ťahanovce - Košice Juh 3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
Ťahanovce - Šaca 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
17.6.2013
Zobraziť zápasy:
Lorinčík - Ťahanovce 4:7 (2:0, 0:3, 2:4)
Šaca - Sídlisko KVP 4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
Košické Kavečany - Dargovských hrdinov 3:1 (1:0, 0:0, 2:1)
Luník 7 Západ - Barca 2:3 (0:3, 1:0, 1:0)
Myslava - Košice Juh 0:4 (0:0, 0:3, 0:1)
18.6.2013
Zobraziť zápasy:
Košická Nová Ves - Lorinčík 6:5 SN (3:1, 2:4, 0:0 - 0:0, 1:0)
Luník 7 Juh - Luník 7 Východ 4:0 (1:0, 0:0, 3:0)
Košické Kavečany - Sídlisko Ťahanovce 4:3 PP (2:0, 1:0, 0:3 - 1:0)
Myslava - Šaca 3:2 SN (0:1, 2:1, 0:0 - 0:0, 1:0)
Sídlisko KVP - Dargovských hrdinov 3:5 (1:2, 2:2, 0:1)
19.6.2013
Zobraziť zápasy:
Dargovských hrdinov - Košice Juh 2:6 (0:2, 2:1, 0:3)
Lorinčík - Luník 7 Východ 4:6 (1:3, 2:0, 1:2)
Barca - Košická Nová Ves 4:3 PP (2:2, 1:0, 0:1 - 1:0)
Luník 7 Juh - Sídlisko Ťahanovce 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
Košické Kavečany - Šaca 1:4 (0:2, 1:0, 0:2)
Luník 7 Západ - Ťahanovce 4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
20.6.2013
Zobraziť zápasy:
Myslava - Sídlisko KVP 1:7 (0:4, 1:0, 0:3)
Sídlisko Ťahanovce - Košice Juh 5:0 (2:0, 3:0, 0:0)
Šaca - Dargovských hrdinov 2:8 (1:3, 0:2, 1:3)
Luník 7 Západ - Luník 7 Východ 5:4 PP (2:3, 0:0, 2:1 - 1:0)
Luník 7 Juh - Lorinčík 4:5 (1:1, 2:1, 1:3)
21.6.2013
Zobraziť zápasy:
Sídlisko KVP - Košická Nová Ves 9:1 (3:1, 4:0, 2:0)
Ťahanovce - Barca 5:1 (4:0, 0:0, 1:1)
Košické Kavečany - Myslava 2:4 (1:2, 1:0, 0:2)
Dargovských hrdinov - Luník 7 Juh 4:3 SN (1:0, 1:2, 1:1 - 0:0, 1:0)
Lorinčík - Košice Juh 2:5 (1:0, 1:3, 0:2)
Luník 7 Východ - Šaca 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
22.6.2013
Zobraziť zápasy:
Ťahanovce - Košické Kavečany 4:2 (3:1, 1:0, 0:1)
Sídlisko KVP - Košice Juh 5:1 (2:1, 2:0, 1:0)
Lorinčík - Sídlisko Ťahanovce 3:6 (2:2, 1:2, 0:2)
Barca - Šaca 6:0 (3:0, 1:0, 2:0)
Košická Nová Ves - Myslava 2:3 (0:0, 0:0, 2:3)
Luník 7 Západ - Dargovských hrdinov 4:7 (1:0, 3:3, 0:4)
Luník 7 Východ - Luník 7 Juh 5:4 (1:1, 1:2, 3:1)
23.6.2013
Zobraziť zápasy:
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Západ 4:6 (1:5, 2:0, 1:1)
Košické Kavečany - Sídlisko KVP 4:5 PP (1:2, 3:2, 0:0 - 0:1)
Myslava - Barca 4:1 (0:0, 4:1, 0:0)
Ťahanovce - Košická Nová Ves 6:2 (2:0, 1:1, 3:1)
Dargovských hrdinov - Lorinčík 9:2 (4:0, 2:2, 3:0)
24.6.2013
Zobraziť zápasy:
Košická Nová Ves - Luník 7 Juh 3:8 (2:3, 1:3, 0:2)
Sídlisko Ťahanovce - Košické Kavečany 3:2 (2:1, 1:1, 0:0)
Košice Juh - Ťahanovce 1:2 SN (0:1, 0:0, 1:0 - 0:0, 0:1)
Myslava - Luník 7 Východ 4:2 (1:2, 2:0, 1:0)
Barca - Sídlisko KVP 4:1 (1:0, 2:0, 1:1)
Šaca - Luník 7 Západ 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
25.6.2013
Zobraziť zápasy:
Ťahanovce - Myslava 8:1 (0:1, 4:0, 4:0)
Košice Juh - Šaca 3:4 (1:0, 1:2, 1:2)
Luník 7 Západ - Barca 3:2 PP (1:2, 0:0, 1:0 - 1:0)
Sídlisko KVP - Luník 7 Juh 6:3 (0:1, 4:1, 2:1)
Dargovských hrdinov - Sídlisko Ťahanovce 3:0 (2:0, 1:0, 0:0)

26.6.2013

Zobraziť zápasy:
Košické Kavečany - Luník 7 Východ 1:6 (0:3, 1:2, 0:1)
Lorinčík - Košická Nová Ves 6:1 (1:1, 2:0, 3:0)
Myslava - Šaca 4:2 (0:2, 1:0, 3:0)
Sídlisko Ťahanovce - Ťahanovce 3:5 (1:2, 0:3, 2:0)
27.6.2013
Zobraziť zápasy:
Luník 7 Juh - Košické Kavečany 2:0 (2:0, 0:0, 0:0)
Sídlisko KVP - Luník 7 Západ 2:5 (1:3, 0:1, 1:1)
Barca - Lorinčík 4:5 (2:1, 1:0, 1:4)
Košická Nová Ves - Dargovských hrdinov 0:10 (0:2, 0:4, 0:4)
Luník 7 Východ - Košice Juh 1:2 (0:0, 1:0, 0:2)
28.6.2013
Zobraziť zápasy:
Košice Juh - Myslava 2:6 (0:2, 2:3, 0:1)
Šaca - Lorinčík 4:5 PP (1:4, 2:0, 1:0 - 0:1)
Sídlisko KVP - Sídlisko Ťahanovce 5:0 (2:0, 1:0, 2:0)
Ťahanovce - Luník 7 Juh 4:6 (1:3, 0:0, 3:3)
Luník 7 Západ - Košická Nová Ves 7:3 (4:1, 0:2, 3:0)
29.6.2013
Zobraziť zápasy:
Barca - Košické Kavečany 2:3 (1:2, 1:1, 0:0)
Lorinčík - Sídlisko KVP 5:3 (1:2, 2:0, 2:1)
Košice Juh - Luník 7 Juh 5:1 (1:0, 3:0, 1:1)
Šaca - Košická Nová Ves 6:5 (2:3, 3:0, 1:2)
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Východ 5:4 SN (0:3, 3:0, 1:1 - 0:0, 1:0)
Dargovských hrdinov - Ťahanovce 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
Myslava - Luník 7 Západ 2:8 (1:3, 1:4, 0:1)

30.6.2013

Zobraziť zápasy:
Luník 7 Východ - Dargovských hrdinov 2:1 PP (0:0, 1:1, 0:0 - 1:0)
Luník 7 Západ - Košice Juh 4:1 (1:0, 2:0, 1:0)
Sídlisko Ťahanovce - Lorinčík 4:3 PP (0:1, 0:0, 3:2 - 1:0)
Luník 7 Juh - Šaca 7:6 SN (2:2, 2:2, 2:2 - 0:0 1.0)
Ťahanovce - Sídlisko KVP 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
Košické Kavečany - Barca 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
1.7.2013
Zobraziť zápasy:
Košická Nová Ves - Košické Kavečany 5:0 (1:0, 2:0, 2:0)
Barca - Luník 7 Východ 6:2 (1:1, 4:0, 1:1)
Dargovských hrdinov - Myslava 7:1 (2:0, 2:1, 3:0)
Košice Juh - Sídlisko Ťahanovce 9:5 (3:2, 4:1, 2:2)
2.7.2013
Zobraziť zápasy:
Luník 7 Juh - Barca 4:6 (2:2, 1:3, 1:1)
Myslava - Lorinčík 7:3 (4:0, 1:2, 2:1)
Košická Nová Ves - Šaca 2:8 (1:3, 1:3, 0:2)
Luník 7 Východ - Ťahanovce 5:4 (0:0, 2:2, 3:2)
Sídlisko KVP - Dargovských hrdinov 3:1 (1:0, 0:0, 2:1)
3.7.2013
Zobraziť zápasy:
Košické Kavečany - Luník 7 Západ 2:5 (0:1, 0:2, 2:2)
Lorinčík - Sídlisko KVP 3:7 (2:2, 0:4, 1:1)
Šaca - Barca 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Ťahanovce - Myslava 6:4 (2:1, 0:2, 4:1)
Sídlisko Ťahanovce - Dargovských hrdinov 0:7 (0:3, 0:1, 0:4)
4.7.2013
Zobraziť zápasy:
Košická Nová Ves - Sídlisko Ťahanovce 4:8 (2:4, 2:2, 1:2)
Sídlisko KVP - Košické Kavečany 4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
Dargovských hrdinov - Šaca 6:0 (0:0, 3:0, 3:0)
Barca - Ťahanovce 3:1 (0:1, 3:0, 0:0)
Myslava - Košice Juh 7:8 PP (2:1, 2:3, 3:3 - 0:1)
5.7.2013
Zobraziť zápasy:
Lorinčík - Luník 7 Západ 4:3 SN (1:2, 1:0, 1:1 - 0:0 1:0)
Košická Nová Ves - Barca 3:4 PP (0:2, 2:1, 1:0 - 0:4)
Dargovských hrdinov - Košické Kavečany 3:2 PP (1:0, 0:0, 1:2 - 1:0)
Luník 7 Východ - Luník 7 Juh 5:2 (2:0, 0:1, 3:1)
Sídlisko Ťahanovce - Myslava 0:7 (0:5, 0:0, 0:2)
6.7.2013
Zobraziť zápasy:
Myslava - Sídlisko KVP 3:8 (2:3, 1:2, 0:3)
Šaca - Ťahanovce 4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
Košické Kavečany - Lorinčík 6:2 (3:0, 2:0, 1:1)
Barca - Sídlisko Ťahanovce 6:0 (1:0, 1:0, 4:1)
Luník 7 Juh - Dargovských hrdinov 4:1 (2:1, 0:0, 2:0)
Košice Juh - Košická Nová Ves 5:2 (2:0, 2:1, 1:1)
Luník 7 Západ - Luník 7 Východ 3:8 (1:1, 1:4, 1:3)
7.7.2013
Zobraziť zápasy:
Sídlisko KVP - Šaca 5:7 (2:1, 2:3, 1:3)
Lorinčík - Košice Juh 5:4 PP (1:3, 2:0, 1:1 - 1:0)
Myslava - Luník 7 Juh 3:5 (0:5, 3:0, 0:0)
Ťahanovce - Luník 7 Západ 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Košická Nová Ves - Košické Kavečany 4:8 (1:2, 2:4, 1:2)
Luník 7 Východ - Sídlisko Ťahanovce 1:5 (1:0, 0:2, 0:3)
8.7.2013
Zobraziť zápasy:
Luník 7 Západ - Šaca 7:3 (2:3, 3:0, 2:0)
Luník 7 Juh - Sídlisko KVP 4:5 (2:2, 0:2, 2:1)
Luník 7 Východ - Košice Juh 7:1 (2:0, 3:1, 2:0)
Košická Nová Ves - Ťahanovce 0:8 (0:3, 0:4, 0:1)
Sídlisko Ťahanovce - Košické Kavečany 7:6 SN (3:2, 2:2, 1:2 - 0:0, 1:0)
9.7.2013
Zobraziť zápasy:
Luník 7 Juh - Luník 7 Západ 6:5 PP (2:1, 2:3, 1:1 - 1:0)
Luník 7 Východ - Košická Nová Ves 8:4 (3:2, 2:1, 3:1)
Lorinčík - Ťahanovce 4:5 PP (1:3, 0:0, 3:1 - 0:1)
Košické Kavečany - Košice Juh 3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
Dargovských hrdinov - Barca 3:5 (1:2, 1:2, 1:1)
10.7.2013
Zobraziť zápasy:
Košice Juh - Dargovských hrdinov 3:2 SN (1:1, 0:0, 1:0 - 0:0, 1:0)
Košická Nová Ves - Sídlisko KVP 2:10 (1:2, 0:4, 1:4)
Luník 7 Západ - Myslava 5:1 (2:0, 1:1, 2:0)
Lorinčík - Luník 7 Východ 4:5 (2:0, 0:4, 2:1)
Šaca - Luník 7 Juh 3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
11.7.2013
Zobraziť zápasy:
Sídlisko KVP - Dargovských hrdinov 6:2 (3:0, 2:1, 1:1)
Luník 7 Východ - Košické Kavečany 2:1 (0:1, 0:0, 2:0)
Šaca - Lorinčík 8:1 (3:0, 2:1, 3:0)
12.7.2013
Zobraziť zápasy:
Košická Nová Ves - Košice Juh 6:8 (2:4, 3:2, 1:2)
Barca - Luník 7 Juh 5:1 (2:0, 2:1, 1:0)
Lorinčík - Dargovských hrdinov 2:6 (0:2, 2:2, 0:2)
Luník 7 Západ - Sídlisko Ťahanovce 4:3 (1:0, 2:2, 1:1)
Myslava - Ťahanovce  5:4 SN (1:2, 2:0, 1:2 - 0:0, 1:0)
13.7.2013
Zobraziť zápasy:
Dargovských hrdinov - Košická Nová Ves 12:0 (4:0, 4:0, 4:0)
Košice Juh - Barca 4:9 (0:6, 2:2, 2:1)
Luník 7 Juh - Lorinčík 3:4 (2:0, 1:2, 0:2)
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Západ 2:5 (1:2, 0:0, 1:3)
Luník 7 Východ - Šaca 2:3 (1:1, 1:2, 0:0)
Sídlisko KVP - Myslava 7:2 (2:0, 1:1, 4:1)
Košické Kavečany - Ťahanovce 3:0 (0:0, 0:0, 3:0)
14.7.2013
Zobraziť zápasy:
Luník 7 Juh - Sídlisko KVP 5:2 (1:0, 2:2, 2:0)
Myslava - Barca 2:1 SN (0:0, 1:1, 0:0 - 0:0, 1:0)
Luník 7 Západ - Košické Kavečany 5:4 (3:0, 1:2, 1:2)
Lorinčík - Košická Nová Ves 4:2 (1:0, 3:1, 0:1)
Šaca - Sídlisko Ťahanovce 7:6 PP (2:2, 1:3, 3:1 - 1:0)
Ťahanovce - Košice Juh 4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
15.7.2013
Zobraziť zápasy:
Ťahanovce - Sídlisko Ťahanovce 2:3 (0:2, 1:0, 1:1)
Sídlisko KVP - Barca 4:3 (2:1, 0:1, 1:1)
Myslava - Luník 7 Východ 5:3 (0:0, 2:2, 3:1)
Košická Nová Ves - Luník 7 Západ 1:7 (1:3, 0:2, 0:2)
Košické Kavečany - Luník 7 Juh 4:7 (2:2, 1:1, 1:4)
16.7.2013
Zobraziť zápasy:
Šaca - Košice Juh 4:8 (0:4, 2:2, 2:2)
Sídlisko Ťahanovce - Sídlisko KVP 6:3 (3:2, 0:1, 3:0)
Luník 7 Západ - Dargovských hrdinov 3:5 (1:2, 0:0, 2:3)
Luník 7 Východ - Ťahanovce 3:4 PP (0:1, 2:0, 1:2 - 0:1)
17.7.2013
Zobraziť zápasy:
Dargovských hrdinov - Luník 7 Východ 3:4 PP (1:0, 1:2, 1:1 - 0:1)
Barca - Lorinčík 2:1 PP (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)
Košice Juh - Luník 7 Juh 4:3 (0:1, 3:0, 1:2)
Košická Nová Ves - Myslava 0:7 (0:2, 0:4, 0:1)
Košické Kavečany - Šaca 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
18.7.2013
Zobraziť zápasy:
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Východ 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Košické Kavečany - Myslava 4:3 (3:0, 1:0, 0:3)
Ťahanovce - Luník 7 Juh 4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
Šaca - Košická Nová Ves 7:3 (2:0, 1:1, 4:2)
Sídlisko KVP - Luník 7 Západ 6:2 (3:2, 1:0, 2:0)
19.7.2013
Zobraziť zápasy:
Dargovských hrdinov - Lorinčík 8:4 (3:0, 2:2, 3:2)
Košice Juh - Barca 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
Sídlisko Ťahanovce - Šaca 4:2 (1:2, 2:0, 1:0)
Košické Kavečany - Sídlisko KVP 4:0 (1:0, 0:0, 3:0)
Luník 7 Juh - Luník 7 Západ 4:5 PP (2:0, 0:2, 2:2 - 0:1)
20.7.2013
Zobraziť zápasy:
Ťahanovce - Sídlisko KVP 3:2 (1:2, 1:0, 1:0)
Myslava - Lorinčík 4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
Šaca - Sídlisko Ťahanovce 3:4 PP (1:0, 0:2, 2:1 - 0:1)
Luník 7 Západ - Barca 4:6 (2:0, 1:3, 1:3)
Luník 7 Východ - Košická Nová Ves 7:5 (4:1, 1:3, 2:1)
Košice Juh - Luník 7 Juh 4:5 (0:3, 2:2, 2:0)
Košické Kavečany - Dargovských hrdinov 2:3 SN (1:0, 1:1, 0:1 - 0:0, 0:1)
21.7.2013
Zobraziť zápasy:
Košická Nová Ves - Luník 7 Západ 5:3 (1:0, 2:2, 2:1)
Šaca - Košice Juh 3:2 SN (0:0, 1:1, 1:1 - 0:0, 1:0)
Barca - Košické Kavečany 3:4 (1:2, 1:2, 1:0)
Dargovských hrdinov - Sídlisko Ťahanovce 5:0 (1:0, 2:0, 2:0)
Sídlisko KVP - Lorinčík 7:1 (2:0, 3:1, 2:0)
Ťahanovce - Luník 7 Juh 6:5 SN (3:1, 0:2, 2:2 - 0:0, 1:0)
22.7.2013
Zobraziť zápasy:
Lorinčík - Ťahanovce 1:3 (0:0, 1:2, 0:1)
Košice Juh - Myslava 5:1 (2:0, 1:1, 2:0)
Barca - Luník 7 Východ 1:3 (0:0, 1:0, 0:3)
Košická Nová Ves - Dargovských hrdinov 2:6 (2:2, 0:3, 0:1)
23.7.2013
Zobraziť zápasy:
Ťahanovce - Šaca 4:5 (2:0, 0:5, 2:0)
Sídlisko Ťahanovce  - Sídlisko KVP 0:8 (0:0, 0:4, 0:4)
Myslava - Košické Kavečany 3:9 (1:4, 2:2, 0:3)
Luník 7 Západ - Košice Juh 5:4 PP (2:0, 1:2, 1:2 - 1:0)
24.7.2013
Zobraziť zápasy:
Barca - Luník 7 Východ 2:6 (0:2, 0:3, 1:1)
Dargovských hrdinov - Myslava 4:0 (2:0, 1:0, 0:0)
Košice Juh - Sídlisko KVP 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
25.7.2013
Zobraziť zápasy:
Košická Nová Ves - Košické Kavečany 4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
Luník 7 Východ - Myslava 5:6 SN (2:0, 3:0, 0:5 - 0:0, 0:1)
Lorinčík - Barca 4:0 (3:0, 0:0, 1:0)
Luník 7 Juh - Sídlisko Ťahanovce 9:0 (2:0, 3:0, 4:0)
Luník 7 Západ - Ťahanovce 2:3 SN (1:1, 0:0, 1:1 - 0:0, 0:1)
26.7.2013
Zobraziť zápasy:
Luník 7 Východ - Luník 7 Juh 5:2 (2:0, 2:1, 1:1)
Lorinčík - Košická Nová Ves 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
Barca - Dargovských hrdinov 3:2 (0:1, 1:1, 2:0)
Ťahanovce - Košice Juh 5:0 (3:0, 0:0, 2:0)
Šaca - Luník 7 Západ 2:7 (0:3, 2:1, 0:3)
27.7.2013
Zobraziť zápasy:
Lorinčík - Košické Kavečany 1:4 (0:2, 1:0, 0:2)
Košická Nová Ves - Luník 7 Juh 4:7 (2:1, 1:3, 1:3)
Košice Juh - Luník 7 Západ 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
Sídlisko Ťahanovce - Barca 4:3 (2:2, 2:0, 0:1)
Luník 7 Východ - Sídlisko KVP 4:8 (1:3, 2:3, 1:2)
Dargovských hrdinov - Ťahanovce 4:6 (0:1, 2:2, 2:3)
Myslava - Šaca 7:8 PP (2:4, 1:2, 4:1 - 0:1)
28.7.2013
Zobraziť zápasy:
Sídlisko Ťahanovce - Košická Nová Ves 8:2 (2:1, 3:0, 3:1)
Sídlisko KVP - Luník 7 Juh 6:4 (3:1, 2:2, 1:1)
Dargovských hrdinov - Myslava 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
Košické Kavečany - Luník 7 Východ 3:1 (0:1, 1:0, 2:0)
Barca - Lorinčík 5:2 (1:2, 2:0, 2:0)
29.7.2013
Zobraziť zápasy:
Sídlisko Ťahanovce - Košické Kavečany 2:1 PP (0:0, 1:0, 0:1 - 1:0)
Košice Juh - Dargovských hrdinov 2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
Košická Nová Ves - Barca 2:6 (1:4, 1:1, 0:1)
Lorinčík - Luník 7 Západ 4:5 SN (0:3, 2:1, 2:0 - 0:0, 0:1)
30.7.2013
Zobraziť zápasy:
Barca - Ťahanovce 0:5 (0:1, 0:2, 0:2)
Košické Kavečany - Košice Juh 7:6 SN (0:2, 3:2, 3:1 - 0:0, 1:0)
Šaca - Dargovských hrdinov 3:5 (1:1, 0:2, 2:2)
Sídlisko KVP - Košická Nová Ves 12:2 (6:0, 3:1, 3:1)
31.7.2013
Zobraziť zápasy:
Myslava - Lorinčík 6:8 (2:3, 3:2, 1:3)
Luník 7 Západ - Luník 7 Východ 4:6 (2:2, 0:2, 2:2)
Luník 7 Juh - Sídlisko Ťahanovce 8:3 (2:0, 3:0, 3:3)
1.8.2013
Zobraziť zápasy:
Košice Juh - Lorinčík 5:2 (2:0, 1:1, 2:1)
Luník 7 Východ - Dargovských hrdinov 2:4 (1:0, 0:2, 1:2!
Barca - Myslava 6:1 (3:1, 3:0, 0:0)
Luník 7 Západ - Košické Kavečany 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
Košická Nová Ves - Luník 7 Juh 3:2 SN (0:0, 1:2, 1:0 - 0:0, 1:0)
2.8.2013
Zobraziť zápasy:
Sídlisko Ťahanovce - Košice Juh 7:6 (3:3, 2:2, 2:1)
Šaca - Myslava 5:7 (2:0, 1:5, 2:2)
Dargovských hrdinov - Ťahanovce 6:3 (3:1, 0:2, 3:0)
Sídlisko KVP - Barca 7:4 (2:1, 3:2, 2:1)
Lorinčík - Luník 7 Východ 0:9 (0:2, 0:3, 0:4)
3.8.2013
Zobraziť zápasy:
Košické Kavečany  - Luník 7 Juh 3:6 (1:0, 2:4, 0:2)
Myslava - Košická Nová Ves 6:8 (2:5, 3:2, 1:1)
Luník 7 Východ - Košice Juh 5:1 (2:0, 0:0, 3:0)
Barca - Lorinčík 3:5 (1:0, 2:1, 0:4)
Ťahanovce - Sídlisko Ťahanovce 7:0 (3:0, 0:0, 4:0)
Šaca - Sídlisko KVP 4:2 (0:0, 2:1, 2:1)
Dargovských hrdinov - Luník 7 Západ 0:4 (0:1, 0:1, 0:2)
4.8.2013
Zobraziť zápasy:
Košická Nová Ves - Ťahanovce 1:6 (1:3, 0:1, 0:2)
Luník 7 Juh - Dargovských hrdinov 3:2 (0:1, 1:0, 2:1)
Košice Juh - Sídlisko KVP 4:5 PP (1:2, 0:2, 3:0 - 0:1)
Košické Kavečany - Šaca 0:5 (0:2, 0:0, 0:3)
Lorinčík - Sídlisko Ťahanovce 7:5 (2:2, 3:1, 2:2)
Myslava - Luník 7 Východ 3:6 (3:1, 0:3, 0:2)
5.8.2013
Zobraziť zápasy:
Sídlisko KVP - Sídlisko Ťahanovce 10:0 (3:0, 4:0, 3:0)
Šaca - Luník 7 Juh 5:4 (2:1, 3:2, 0:1)
Ťahanovce - Košické Kavečany 7:2 (4:0, 1:0, 2:0)
Luník 7 Západ - Košická Nová Ves 8:2 (2:0, 3:0, 3:2)
6.8.2013
Zobraziť zápasy:
Barca - Luník 7 Západ 3:4 (1:2, 1:0, 1:2)
Luník 7 Juh - Myslava 2:3 SN (0:0, 0:0, 2:0 - 0:0, 0:1)
Ťahanovce - Sídlisko KVP 4:5 SN (2:2, 1:0, 1:2 - 0:0, 0:1)
Luník 7 Východ - Šaca 0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
7.8.2013
Zobraziť zápasy:
Košická Nová Ves - Luník 7 Východ 2:5 (1:2, 0:2, 1:1)
Barca - Šaca 3:6 (0:3, 2:1, 1:2)
Dargovských hrdinov - Luník 7 Juh 3:2 (0:0, 2:0, 1:1)
Ťahanovce - Košice Juh 2:5 (1:2, 0:2, 1:1)
8.8.2013
Zobraziť zápasy:
Košické Kavečany - Sídlisko KVP 3:2 (0:1, 0:1, 3:0)
Lorinčík - Myslava 9:2 (7:0, 0:0, 2:2)
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Západ 0:8 (0:3, 0:2, 0:3)
9.8.2013
Zobraziť zápasy:
Barca - Košice Juh 4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
Dargovských hrdinov - Košická Nová Ves 5:1 (1:1, 2:0, 2:0)
Košické Kavečany - Luník 7 Juh 4:6 (0:2, 1:3, 3:1)
Luník 7 Východ - Lorinčík 4:5 SN (1:2, 3:1, 0:1 - 0:0, 0:1)
Luník 7 Západ - Šaca 7:8 (1:2, 3:2, 3:4)
10.8.2013
Zobraziť zápasy:
Košické Kavečany - Dargovských hrdinov 1:3 (0:1, 0:0, 1:2)
Myslava - Sídlisko Ťahanovce 4:3 SN (0:2, 3:1, 0:0 - 0:0, 1:0)
Šaca - Barca 4:2 (3:0, 1:2, 0:0)
Košická Nová Ves - Košice Juh 2:7 (0:2, 1:1, 1:4)
Luník 7 Juh - Lorinčík 5:4 PP (2:1, 1:1, 1:2 - 1:0)
Ťahanovce - Luník 7 Východ 6:0 (1:0, 3:0, 2:0)
Sídlisko KVP - Luník 7 Západ 6:5 SN (2:2, 1:1, 2:2 - 0:0, 1:0)
11.8.2013
Zobraziť zápasy:
Sídlisko KVP - Myslava 7:1 (1:1, 3:0, 3:0)
Sídlisko Ťahanovce - Ťahanovce 2:3 PP (0:1, 0:0, 2:1 - 0:1)
Šaca - Luník 7 Východ 2:5 (1:2, 1:1, 0:2)
Košické Kavečany - Košická Nová Ves 10:2 (3:0, 4:1, 3:1)
Luník 7 Západ - Luník 7 Juh 3:5 (2:0, 0:3, 1:2)
12.8.2013
Zobraziť zápasy:
Dargovských hrdinov - Barca 1:3 (0:0, 0:2, 1:1)
Luník 7 Juh - Lorinčík 2:6 (0:2, 1:1, 1:3)
Luník 7 Západ - Myslava 3:4 (2:2, 1:0, 0:2)
Luník 7 Východ - Sídlisko KVP 3:0 (3:0, 0:0, 0:0)
13.8.2013
Zobraziť zápasy:
Sídlisko Ťahanovce - Košice Juh 2:8 (2:3, 0:2, 0:3)
Šaca - Košické Kavečany 3:2 (1:0, 2:0, 0:2)
Ťahanovce - Košická Nová Ves 5:4 (0:1, 4:0, 1:3)
14.8.2013
Zobraziť zápasy:
Košice Juh - Myslava 0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
Dargovských hrdinov - Šaca 4:3 (2:2, 1:1, 1:0)
Sídlisko KVP - Barca 2:3 (0:1, 0:1, 2:1)
Košická Nová Ves - Sídlisko Ťahanovce 7:8 SN (1:5, 3:1, 3:1 - 0:0, 0:1)
Luník 7 Východ - Košické Kavečany 1:2 (0:0, 1:2, 0:0)
15.8.2013
Zobraziť zápasy:
Lorinčík - Luník 7 Západ 3:6 (1:3, 0:2, 2:1)
Luník 7 Juh - Ťahanovce 7:3 (2:1, 3:0, 2:2)
Barca - Košická Nová Ves 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
Myslava - Dargovských hrdinov 1:2 PP (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1)
16.8.2013
Zobraziť zápasy:
Košice Juh - Luník 7 Západ 1:5 (0:1, 0:2, 1:2)
Košické Kavečany - Sídlisko Ťahanovce 3:4 (3:2, 0:1, 0:1)
Lorinčík - Sídlisko KVP 2:5 (2:2, 0:3, 0:0)
Luník 7 Východ - Luník 7 Juh 7:6 SN (2:3, 3:2, 0:0 - 0:0, 1:0)
Ťahanovce - Šaca 4:0 (2:0, 2:0, 0:0)
17.8.2013
Zobraziť zápasy:
Sídlisko Ťahanovce - Barca 4:1 (2:0, 1:0, 1:1)
Košická Nová Ves - Myslava 8:0 (1:0, 4:0, 3:0)
Lorinčík - Košické Kavečany 3:2 (1:2, 1:0, 1:0)
Košice Juh - Luník 7 Východ 3:6 (2:1, 0:3, 1:2)
Luník 7 Juh - Šaca 4:6 (1:2, 2:3, 1:1)
Luník 7 Západ - Ťahanovce 5:6 (2:3, 1:0, 2:3)
Sídlisko KVP - Dargovských hrdinov 6:2 (2:1, 4:1, 0:0)
18.8.2013
Zobraziť zápasy:
Ťahanovce - Lorinčík 4:5 PP (0:1, 3:2, 1:1 - 0:1)
Myslava - Sídlisko Ťahanovce 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
Košice Juh - Sídlisko KVP 5:4 (2:1, 1:1, 2:2)
Dargovských hrdinov - Barca 7:1 (0:0, 4:0, 3:1)
19.8.2013
Zobraziť zápasy:
Košické Kavečany - Barca 4:3 (4:1, 0:0, 0:2)
Košice Juh - Dargovských hrdinov 2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
Ťahanovce - Luník 7 Východ 7:6 PP (1:2, 2:3, 3:1 - 1:0)
Luník 7 Západ - Myslava 7:3 (2:0, 3:1, 2:2)
20.8.2013
Zobraziť zápasy:
Dargovských hrdinov - Lorinčík 2:3 (1:2, 1:0, 0:1)
Košická Nová Ves - Košice Juh 2:7 (1:3, 0:2, 1:2)
Luník 7 Juh - Sídlisko Ťahanovce 7:2 (4:0, 2:0, 1:2)
Šaca - Sídlisko KVP 2:6 (1:1, 1:2, 0:3)
21.8.2013
Zobraziť zápasy:
Šaca - Košice Juh 5:1 (2:1, 0:0, 3:0)
Barca - Ťahanovce 5:4 (2:1, 2:2, 1:1)
Sídlisko Ťahanovce - Dargovských hrdinov 0:8 (0:2, 0:3, 0:3)
Lorinčík - Košická Nová Ves 5:0 (0:0, 1:0, 4:0)
22.8.2013
Zobraziť zápasy:
Košické Kavečany - Myslava 7:5 (2:2, 4:3, 1:0)
Sídlisko KVP - Luník 7 Juh 2:3 (0:2, 1:1, 1:0)
Luník 7 Východ - Luník 7 Západ 6:5 SN (0:0, 2:2, 3:3 - 0:0, 1:0)
23.8.2013
Zobraziť zápasy:
Ťahanovce - Košické Kavečany 6:2 (3:1, 2:1, 1:0)
Šaca - Lorinčík 5:9 (0:2, 2:3, 3:4)
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Východ 5:2 (3:1, 2:0, 0:1)
Košická Nová Ves - Sídlisko KVP 4:9 (2:4, 0:2, 2:3)
Luník 7 Juh - Myslava 1:3 (1:0, 0:0, 0:3)
Barca - Luník 7 Západ 5:7 (5:0, 0:3, 0:4)
24.8.2013
Zobraziť zápasy:
Luník 7 Západ - Dargovských hrdinov 2:4 (1:2, 0:1, 1:1)
Barca - Sídlisko Ťahanovce 5:0 (1:0, 3:0, 1:0)
Sídlisko KVP - Luník 7 Východ 4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
Košická Nová Ves - Šaca 2:3 SN (0:0, 1:0, 1:2 - 0:0, 0:1)
Lorinčík - Košické Kavečany 7:5 (2:3, 1:1, 4:1)
Ťahanovce - Myslava 7:6 SN (2:0, 3:3, 1:3 - 0:0, 1:0)
Košice Juh - Luník 7 Juh 2:5 (0:1, 2:4, 0:0)
25.8.2013
Zobraziť zápasy:
Šaca - Košické Kavečany 3:5 (2:3, 0:0, 1:2)
Sídlisko Ťahanovce - Lorinčík 0:6 (0:2, 0:1, 0:3)
Myslava - Košice Juh 4:8 (0:3, 2:2, 2:3)
Luník 7 Západ - Košická Nová Ves 7:3 (1:3, 3:0, 3:0)
26.8.2013
Zobraziť zápasy:
Sídlisko KVP - Ťahanovce 3:2 (1:1, 2:0, 0:1)
Dargovských hrdinov - Luník 7 Východ 1:3 (0:0, 0:2, 1:1)
Barca - Luník 7 Juh 2:5 (1:3, 0:1, 1:1)
27.8.2013
Zobraziť zápasy:
Šaca - Barca 3:4 (3:2, 0:0, 0:2)
Luník 7 Východ - Dargovských hrdinov 3:7 (2:3, 0:2, 1:2)
Košická Nová Ves - Luník 7 Juh 4:2 (2:2, 1:0, 1:0)
Luník 7 Západ - Košické Kavečany 5:4 (1:1, 3:1, 1:2)
28.8.2013
Zobraziť zápasy:
Košice Juh - Košická Nová Ves 9:2 (4:0, 3:1, 2:1)
Košické Kavečany - Sídlisko Ťahanovce 7:8 (2:2, 3:3, 2:3)
Luník 7 Juh - Dargovských hrdinov 0:5 (0:2, 0:0, 0:3)
Barca - Lorinčík 3:2 PP (1:1, 1:1, 0:0 - 1:0)
29.8.2013
Zobraziť zápasy:
Košice Juh - Lorinčík 2:1 PP (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)
Sídlisko Ťahanovce - Myslava 3:2 PP (0:0, 1:2, 1:0 - 1:0)
Ťahanovce - Sídlisko KVP 3:6 (2:1, 0:3, 1:2)
30.8.2013
Zobraziť zápasy:
Luník 7 Východ - Myslava 2:4 (1:3, 1:0, 0:1)
Sídlisko KVP - Šaca 4:3 PP (1:1, 1:1, 1:1 - 1:0)
Luník 7 Západ - Sídlisko Ťahanovce 3:5 (2:0, 1:3, 0:2)
Dargovských hrdinov - Košické Kavečany 5:4 SN (1:3, 2:0, 1:1 - 0:0, 1:0)
Košická Nová Ves - Lorinčík 2:5 (0:0, 0:3, 2:2)
31.8.2013
Zobraziť zápasy:
Sídlisko Ťahanovce - Ťahanovce 5:6 SN (1:2, 2:2, 2:1 - 0:0, 0:1)
Myslava - Šaca 5:2 (2:0, 1:2, 2:0)
Luník 7 Juh - Košická Nová Ves 8:2 (0:1, 4:0, 4:1)
Luník 7 Východ - Barca 4:1 (2:0, 0:1 2:1)
Košice Juh - Košické Kavečany 5:3 (2:1, 2:0, 1:2)
Dargovských hrdinov - Sídlisko KVP 5:4 (0:2, 3:1, 2:1)
Luník 7 Západ - Lorinčík 4:0 (3:0, 1:0, 0:0)
1.9.2013
Zobraziť zápasy:
Dargovských hrdinov - Lorinčík 2:3 (1:1, 0:0, 1:2)
Šaca - Košice Juh 4:6 (0:3, 2:1, 2:2)
Barca - Luník 7 Západ 5:6 (0:2, 3:2, 2:2)
Luník 7 Juh - Luník 7 Východ 3:5 (3:3, 0:1, 0:1)
Sídlisko KVP - Myslava 4:6 (2:0, 0:3, 2:3)
Ťahanovce - Sídlisko Ťahanovce 4:1 (1:1, 3:0, 0:0)
2.9.2013
Zobraziť zápasy:
Luník 7 Západ - Luník 7 Juh 5:4 SN (2:3, 0:0, 2:1 - 0:0, 1:0)
Lorinčík - Sídlisko KVP 3:8 (2:3, 1:4, 0:1)
Barca - Ťahanovce 5:1 (2:0, 1:1, 2:0)
Sídlisko Ťahanovce - Košice Juh 4:2 (0:0, 4:1, 0:1)
 
3.9.2013
Zobraziť zápasy:
Košické Kavečany - Luník 7 Východ 3:5 (2:1, 1:1, 0:3)
Myslava - Košická Nová Ves 8:0 (3:0, 4:0, 1:0)
Dargovských hrdinov - Šaca 6:2 (3:0, 2:1, 1:1)
Košice Juh - Barca 7:5 (2:2, 3:2, 2:1)
4.9.2013
Zobraziť zápasy:
Ťahanovce - Luník 7 Juh 3:2 SN (1:2, 1:0, 0:0 - 0:0, 1:0)
Košická Nová Ves - Šaca 0:7 (0:2, 0:1, 0:4)
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Východ 3:7 (2:2, 0:3, 1:2)
Sídlisko KVP - Luník 7 Západ 4:8 (1:2, 2:3, 1:3)
Myslava - Košické Kavečany 2:8 (0:4, 2:2, 0:2)
5.9.2013
Zobraziť zápasy:
Luník 7 Západ - Košická Nová Ves 10:0 (3:0, 5:0, 2:0)
Šaca - Sídlisko Ťahanovce 7:8 PP (1:3, 2:3, 4:1 - 0:1)
Barca - Myslava 0:4 (0:1, 0:1, 0:2)
6.9.2013
Zobraziť zápasy:
Košice Juh - Luník 7 Východ 4:6 (2:1, 0:3, 2:2)
Košické Kavečany - Sídlisko KVP 4:1 (2:0, 1:0, 1:1)
Ťahanovce - Dargovských hrdinov 5:2 (4:1, 1:0, 0:1)
Lorinčík - Luník 7 Juh 3:4 (1:1, 2:3, 0:0)
7.9.2013
Zobraziť zápasy:
Košická Nová Ves - Sídlisko Ťahanovce 2:6 (1:4, 0:1, 1:1)
Myslava - Luník 7 Západ 5:4 PP (2:2, 1:2, 1:0 - 1:0)
Lorinčík - Košické Kavečany 2:7 (0:3, 0:2, 2:2)
Sídlisko KVP - Luník 7 Juh 3:2 PP (2:1, 0:1, 0:0 - 1:0)
Šaca - Luník 7 Východ 1:5 (0:3, 1:1, 0:1)
Košice Juh - Ťahanovce 5:3 (1:2, 2:1, 2:0)
Barca - Dargovských hrdinov 2:5 (1:2, 0:0, 1:3)
8.9.2013
Zobraziť zápasy:
Sídlisko KVP - Barca 6:0 (1:0, 2:0, 3:0)
Dargovských hrdinov - Šaca 7:2 (3:1, 0:1, 4:0)
Košice Juh - Košické Kavečany 2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
Luník 7 Východ - Košická Nová Ves 7:3 (2:1, 3:0, 2:2)
Ťahanovce - Lorinčík 8:2 (3:2, 3:0, 2:0)
Luník 7 Juh - Myslava 0:5 (0:0, 0:2, 0:3)
9.9.2013
Zobraziť zápasy:
Luník 7 Západ - Sídlisko Ťahanovce 4:5 (0:3, 2:1, 2:1)
Lorinčík - Šaca 3:5 (1:4, 1:1, 1:0)
Myslava - Dargovských hrdinov 5:6 SN (2:2, 1:1, 2:2 - 0:0, 0:1)
Košice Juh - Luník 7 Juh 8:4 (3:0, 2:2, 3:2)
10.9.2013
Zobraziť zápasy:
Ťahanovce - Košické Kavečany 1:5 (0:1, 0:2, 1:2)
Barca - Sídlisko Ťahanovce 0:7 (0:0, 0:1, 0:6)
Luník 7 Západ - Sídlisko KVP 4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
Košická Nová Ves - Luník 7 Východ 3:10 (0:3, 2:3, 0:4)
11.9.2013
Zobraziť zápasy:
Luník 7 Východ - Ťahanovce 3:6 (1:2, 1:3, 1:1)
Šaca - Luník 7 Západ 5:2 (2:0, 1:2, 2:0)
Sídlisko Ťahanovce - Sídlisko KVP 1:9 (1:3, 0:2, 0:4)
12.9.2013
Zobraziť zápasy:
Košická Nová Ves - Dargovských hrdinov 0:15 (0:4, 0:7, 0:4)
Luník 7 Západ - Košice Juh 4:5 (2:1, 1:3, 1:1)
Košické Kavečany - Myslava 6:8 (1:3, 4:0, 1:5)
Lorinčík - Sídlisko Ťahanovce 8:2 (4:0, 2:0, 2:2)
13.9.2013
Zobraziť zápasy:
Dargovských hrdinov - Sídlisko KVP 2:5 (0:3, 1:2, 1:0)
Šaca - Luník 7 Juh 5:6 (3:1, 2:0, 0:5)
Barca - Košická Nová Ves 7:2 (1:0, 3:0, 3:0)
Ťahanovce - Luník 7 Východ 5:4 (3:2, 0:1, 2:1)
Myslava - Lorinčík 5:8 (2:2, 1:4, 2:2)
14.9.2013
Zobraziť zápasy:
Sídlisko Ťahanovce - Šaca 5:3 (1:2, 2:1, 2:0)
Luník 7 Východ - Sídlisko KVP 1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
Barca - Luník 7 Juh 3:7 (0:2, 2:3, 0:2)
Ťahanovce - Košická Nová Ves 7:0 (1:0, 3:0, 3:0)
Myslava - Lorinčík 2:4 (0:4, 2:0, 0:0)
Košice Juh - Dargovských hrdinov 2:8 (2:4, 0:2, 0:2)
Košické Kavečany - Luník 7 Západ 5:1 (1:1, 3:0, 1:0)
15.9.2013
Zobraziť zápasy:
Sídlisko KVP - Košická Nová Ves 4:3 SN (2:0, 1:0, 0:3 - 0:0, 1:0)
Luník 7 Juh - Sídlisko Ťahanovce 0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
Šaca - Ťahanovce 3:1 (2:1, 0:0, 1:0)
Luník 7 Západ - Luník 7 Východ 3:5 (1:0, 1:3, 1:2)
Barca - Košické Kavečany 0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
Dargovských hrdinov - Košice Juh 3:0 (0:0, 0:0, 3:0)
16.9.2013
Zobraziť zápasy:
Lorinčík - Košice Juh 3:7 (1:3, 0:4, 2:0)
Luník 7 Juh - Košické Kavečany 2:4 (1:2, 0:1, 1:1)
Myslava - Barca 8:1 (6:0, 1:0, 1:1)
17.9.2013
Zobraziť zápasy:
Košice Juh - Sídlisko KVP 3:4 (1:1, 2:3, 0:0)
Lorinčík - Luník 7 Východ 4:6 (2:3, 1:2, 1:1)
Barca - Luník 7 Západ 2:6 (0:2, 1:4, 1:0)
Ťahanovce - Dargovských hrdinov 6:7 (3:0, 1:3, 2:4)
18.9.2013
Zobraziť zápasy:
Ťahanovce - Luník 7 Juh 2:5 (0:2, 0:0, 2:3)
Myslava - Šaca 4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
Košická Nová Ves - Košické Kavečany 5:1 (3:1, 1:0, 1:0)
19.9.2013
Zobraziť zápasy:
Šaca - Ťahanovce 1:9 (1:3, 0:4, 0:2)
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Západ 2:7 (0:3, 1:2, 1:2)
Sídlisko KVP - Lorinčík 5:0 (2:0, 0:0, 3:0)
20.9.2013
Zobraziť zápasy:
Myslava - Košická Nová Ves 4:0 (0:0, 0:0, 4:0)
Luník 7 Východ - Luník 7 Juh 3:1 (3:0, 0:1, 0:0)
Košické Kavečany - Dargovských hrdinov 4:5 (1:2, 0:2, 3:1)
Barca - Kosice Juh 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
21.9.2013
Luník 7 Východ - Myslava 6:5 SN (0:4, 3:0, 2:1 - 0:0, 1:0)
Barca - Košická Nová Ves 1:3 (0:1, 0:2, 1:0)
Sídlisko KVP - Sídlisko Ťahanovce 7:1 (2:0, 3:1 2:0)
Šaca - Lorinčík 6:4 (1:2, 3:2, 2:0)
Dargovských hrdinov - Luník 7 Západ 4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
Luník 7 Juh - Košické Kavečany 3:2 (2:1, 0:1, 1:0)
Ťahanovce - Košice Juh 5:4 SN (2:2, 1:1, 1:1 - 0:0, 1:0)

22.9.2013
Luník 7 Juh - Luník 7 Západ 4:8 (1:2, 1:3, 2:3)
Košická Nová Ves - Košické Kavečany 5:9 (2:4, 0:3, 3:2)
Lorinčík - Barca 5:2 (2:0, 1:2, 2:0)

23.9.2013
Luník 7 Východ - Košice Juh 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
Dargovských hrdinov - Sídlisko KVP 4:2 (1:2, 3:0, 0:0)
Sídlisko Ťahanovce - Šaca 7:8 (2:0, 2:5, 3:3)
Myslava - Ťahanovce 3:2 PP (1:0, 0:2, 1:0 - 1:0)
avatar
nucleon
Beer Lover
Beer Lover

Príspevky : 16248
Vek : 105
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko

Money : 607538
Karma : 2040
<b>Člen Rady Starších</b> Člen Rady Starších

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.