Informačná téma

Goto down

Informačná téma

Odoslať pre nucleon za 1/6/2013, 12:00


S veľkou radosťou Vám po dlhšej prestávke predstavujeme ďalší hokejbalový turnaj v Košiciach!
Prvý zápas organizovaný PHKE sa odohral 4.4.2010 medzi Ťahanovcami a Sídliskom KVP. Dnešným dňom odvtedy ubehli viac ako 3 roky. 3 roky veľmi úspešného a kvalitného hokejbalu, ktorý bol každým svojim pokračovaním modernejší, spojil mnoho nových ľudí a našiel výborné športové talenty. Posledná časť Priateľského hokejbalového turnaja v Košiciach privíta ďalšieho nováčika - Lorinčík, ktorý v baráži vyradil Šebastovce. Ďalšou výraznou novinkou je vďaka popularite hokejbalu rozšírenie formácií. Piaty hokejbal sa bude hrať na 3 plné formácie a brankára, teda jeden tím bude tvoriť až 16 hráčov. Pred piatym hokejbalom PHKE organizovalo Voľné zápasy, vďaka ktorým sme našli obrovské množstvo nových talentov a mnoho z nich sa rozhodlo pokračovať aj v hokejbalovej lige. Tímy si dopĺňali formácie vďaka draftom a Voľným zápasom. Kvalita každého tímu vzrástla a je ťažké povedať si, ktorý tím sa stane víťazom piateho hokejbalu a zaradí sa k predošlým víťazom, ktorými boli Dargov, Luník 7 Juh, Ťahanovce a Luník 7 Východ.
Vitajte v 5. Priateľskom hokejbalovom turnaji v Košiciach.

Počet tímov: 14
Počet hráčov: 224
Zostava tímu: 3 formácie [9 útočníkov - 6 obrancov - 1 brankár]
Počet rozhodcov v PHKE: 7
Počet zápasov v základnej časti: 82
Systém bodovania: výhra/výhra v PP/SN: 2 body
prehra v PP/SN: 1 bod
prehra: 0 bodov
Dĺžka zápasu: 3 tretiny -> predĺženie - samostatné nájazd
1. tretina: 10 minút
Prestávka: 5 minút
2. tretina: 10 minút
Prestávka: 5 minút
3. tretina: 10 minút
Prestávka: 5 minút
Predĺženie: 10 minút
Samostatné nájazdy: 3 základné, 1 rozhodujúci
Odmena pre víťaza základnej časti: 160 €
Zápasy v Play-Off: na 4 víťazné zápasy
• Štvrťfinále [1 vs 8 -- 2 vs 7 -- 3 vs 6 -- 4 vs 5]
• Semifinále
• Finále
Odmena pre víťaza Play-Off:
•Trofej PHKE
• diplom
• hokejka Bauer Vapor X pre každého hráča
• 1000 € pre tím


Prerušenie hry: nahrávka rukou, ofsajd, zakázané uvoľnenie
Fauly (2 minúty): držanie, faul lakťom, hákovanie, hrubosť, krosček, menšia šarvátka, napadnutie, narazenie, nedovolené bránenie, podrazenie, sekanie, tvrdosť, veľa hráčov za ihrisku, vysoká hokejka
Fauly (5 minút): bitka, faul krv, väčšia šarvátka
Fauly (do konca zápasu): 2x bitka v jednm zápase, faul na hlavu
Fauly (trest na viac zápasov): útok na hráča, ktorý leží na zemi [rozsah trestu udeľuje vedenie PHKE]
Neuznané góly: gól nohou/rukou, gól akoukoľvek časťou tela (platí v prípade, že hráč neurobil úmyselný pohyb telom)


viac informácií: http://5phke.webnode.sk/phke/
Barca
Kapitán: Svätopluk Olvecký
Tímové úspechy
Spoiler:
Účasť v Play-Off (4)
Dargovských hrdinov
Kapitán: Richard Webber
Tímové úspechy
Spoiler:
Víťaz turnaja (1)
Víťaz ZČ (1)
Účasť v PO (1)
Účasť v PO (2)
Účasť v PO (3)
Účasť v PO (4)
Košice Juh
Kapitán: Branislav Pawelski
Tímové úspechy
Spoiler:
Účasť v PO (1)
Účasť v PO (2)
Účasť v PO (3)
Účasť v PO (4)
Košická Nová Ves
Kapitán: Martin Fippler
Tímové úspechy
Spoiler:
2. miesto v PO (3)
Účasť v PO (3)
Košické Kavečany
Kapitán: Anton Petrík
Tímové úspechy
Spoiler:
Účasť v PO (1)
Účasť v PO (2)
Účasť v PO (3)
Lorinčík
Kapitán: Milan Tomko
Tímové úspechy
-
Luník 7 Juh
Kapitán: Lukáš Majerčík
Tímové úspechy
Spoiler:
Víťaz turnaja (2)
Účasť v PO (2)
Účasť v PO (3)
Luník 7 Východ
Kapitán: Robert Riller
Tímové úspechy
Spoiler:
Víťaz turnaja (4)
Účasť v PO (1)
Účasť v PO (2)
Účasť v PO (3)
Účasť v PO (4)
Luník 7 Západ
Kapitán: Lukáš Vagner
Tímové úspechy
Spoiler:
2. miesto v PO (2)
Víťaz ZČ (2)
Účasť v PO (1)
Účasť v PO (2)
Účasť v PO (3)
Myslava
Kapitán: Branislav Toborovský
Tímové úspechy
-
Sídlisko KVP
Kapitán: Rastislav Richardčík
Tímové úspechy
Spoiler:
Víťaz ZČ (3)
Účasť v PO (1)
Účasť v PO (2)
Účasť v PO (3)
Sídlisko Ťahanovce
Kapitán: Viliam Podhradský
Tímové úspechy
Spoiler:
Účasť v PO (1)
Účasť v PO (4)
Šaca
Kapitán: Tomáš Müller
Tímové úspechy
Spoiler:
2. miesto v PO (4)
Účasť v PO (4)
Ťahanovce
Kapitán: Kristián Maxa
Tímové úspechy
Spoiler:
Víťaz turnaja (3)
2. miesto v PO (1)
Víťaz ZČ (4)
Účasť v PO (1)
Účasť v PO (2)
Účasť v PO (3)
Účasť v PO (4)



Odchody
Barca
Vincent Jutník
Peter Vezil

Dargovských hrdinov
Tomáš Král
Ladislav Vipen

Košická Nová Ves
Erik Junák
Luke Langlois
Lukáš L.

Košické Kavečany
Jakub Krypel

Luník 7 Východ
Matúš Rusnák
Peter Fitipula

Luník 7 Západ
Rudoslav Garman

Myslava
Tomáš Ihlička

Sídlisko KVP
Robert Igner

Sídlisko Ťahanovce
Tibor Kuzma
Ján Poliak

Ťahanovce
Peter Todor


Prestupy
Jakub Adamčík > Luník 7 Východ
Starý tím: Myslava

Tomáš Andraján > Barca
Starý tím: Luník 7 Juh

Martin Fippler > Košická Nová Ves
Starý tím: Sídlisko Ťahanovce

Dávid Gustáv > Ťahanovce
Starý tím: Sídlisko Ťahanovce

Tibor Herbert > Luník 7 Juh
Starý tím: Dargovských hrdinov

Stanislav Holecký > Šaca
Starý tím: Myslava

René Janek > Myslava
Starý tím: Šaca

Július Javorský (B) > Myslava
Starý tím: Luník 7 Juh

Tibor Kozák > Lorinčík
Starý tím: Košice Juh

Igor Kremski > Luník 7 Východ
Starý tím: Košice Juh

Filip Kristek > Dargovských hrdinov
Starý tím: Košická Nová Ves

Eduard Kropp > Košice Juh
Starý tím: Luník 7 Západ

Richard Larn > Lorinčík
Starý tím: Barca

Jozef Merčík > Luník 7 Západ
Starý tím: Barca

Dávid Opáth > Košická Nová Ves
Starý tím: Košické Kavečany

Peter Ríznik > Barca
Starý tím: Šaca

Jakub Stanislav > Šaca
Starý tím: Myslava

Juraj Thoper > Dargovských hrdinov
Starý tím: Luník 7 Juh

Juraj Tománek > Košické Kavečany
Starý tím: Košická Nová Ves

Martin Vojtyla > Sídlisko KVP
Starý tím: Košická Nová Ves

Richard Wilson > Luník 7 Východ
Starý tím: Ťahanovce


Noví hráči (draft & Voľné zápasy)
Barca
Ivan Čierny
Tibor Dávidovský
Gregor Jožo
Ladislav Kováč
Jiří Regner
Matúš Tomek
Július Wickner

Dargovských hrdinov
Petro Alexandrov
Peter Bín
Ján Petruška
Jaroslav Tabaček
Adam Tománek
Lukáš Topoli

Košice Juh
Martin Lenhart
Viliam Pospíšil
Samuel Roth
Marek Tkáč
Jozef Urban
Libor Velt

Košická Nová Ves
Jakub Dalušovský
Martin Dragnáš
Zdeno Bureš
Nikolas Gemžo
Ladislav Jarmocký
Matúš Korbáň
Boris Petráň
Denis Revaj
Matúš Sobotka

Košické Kavečany
Karol Danko
Peter Jiránka
Richard Martinek
Roman Němec
Juraj Peterka
Pavol Verner

Lorinčík
Vratko Bažo
Tomáš Janovský
Emil Majer

Luník 7 Juh
Marti Hoffmann
Tomasz Jaworski
Šimon Okolický
Erdi van der Reest
Branislav Šacho (B)
Dušan Vartoba

Luník 7 Východ
Robert Alpinský
Peter Jankovič
Vladimír Kubiš (B)
Akiyo Tashima

Luník 7 Západ
Dominik Kantora
Falcon Mach
Vincent Sokolovský
Daniel Sýkora
Yegor Volkov
Andreas Zeeb

Myslava
Jakub Čech
Samuel Gárda
Tomáš Janček
Robert Nekvinda
Branislav Toborovský
Lukáš Tozian
Vladimír Tozian
Patrik Varlö

Sídlisko KVP
Richard Derman
Alexander Jurín
Zuzana Majerová
Štefan Petrakovič
Norbert Záhorský

Sídlisko Ťahanovce
Martin Balážik
Marek Bartovský
Adam Deráň
Stanislav Grözzer
Ivan Hartáz
Rastislav Hurtaj
Eugén Ješko
Milan Jurčík
Benjamín Skalický

Šaca
Martin Bárta
Marek Branušovský
Eugen David
Filip Kotas
Rastislav Steiger

Ťahanovce
Martin Bottler
Jakub Eliáš
Matej Hartel
Kamil Neksner
Ondrej Romančík
Jakub Thurza
avatar
nucleon
Beer Lover
Beer Lover

Príspevky : 16626
Vek : 105
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko

Money : 640195
Karma : 2106
<b>Člen Rady Starších</b> Člen Rady Starších

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.