Tiësto Only Open Air (29.6.2012)

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Tiësto Only Open Air (29.6.2012)

Odoslať pre adames2x za 30/6/2012, 23:23

Tak na to ako budem tento článok písať som sa tešil už od začiatku tak ja si ho vychutnám dúfam, že aj vy Smile článok bude podrobnejší hlavne v tom čo hrali DJi, aby ste mali predstavu tí čo ste tam neboli.


Úvod

Takže len tak na úvod, prečo práve Tiësto. Prečo on, keď boli v danom dátume na výber mená ako Markus Schulz či Paul van Dyk. Trance zobžňujem, trance milujem, trancom žijem, no najviac zbožňujem chlapíka, ktorý má v ňom podľa mňa najväčšie zásluhy a to je pán Tiësto! Takže preto som sa rozhodol pre túto akciu, i keď dobre viem, čo hrá momentálne Tiësto. Raz za čas príjemne padne vypočuť si aj iný žáner, než trance. Takže som si hneď v prvej vlne zakúpil lístky na tohto pána nevediac o tom, aké mená ho ešte doplnia. Po pár mesiacoch čakania sa line-up ako iste viete rozšíril o momentálne najžiadanejších mladých talentov v obore Electro a Progressive Housu a to pánov: Arty, Hardwell a Nicky Romero. Táto informácia samozrejme nemohla nič pokaziť, akurát čo niektorí nerozhodní si už vedeli vybrať. Na akciu som šiel s kolegom party-peoplom Rasťom, nakoľko zvyšok posádky bol v Taliansku a v Piešťanách.
Po nekonečných pár týždňoch strávených odpočítavaním sekúnd v škole mi odpočítavací widget na mobile konečne zasvietil na nulu a mohlo sa ísť Smile

Spoiler:

Prípravy a cesta

Tak prípravy sme nechali viac menej na náhodu a hneď potom, čo sme dostali vysvedčenie sme sa pobalili a šli kúpiť nejaké palivo na večer do jednoty. Samozrejme predavačka moju obrannú vetu, že radler je len malinovka neodsúhlasila a tak nakoľko mám 18 až za polroka, som musel o kúpu požiadať bezdomovca Jana Kvapku, ktorý je na Podbrezinách celkom populárny. Po kúpe som sa náhodou zmienil o lístku na Tiësta, pričom Rasťo práve zistil, že ten jeho je v obývačke za sklom. Tak sme si prešli trasu Dolné Podbreziny - Vitálišovce ešte raz hore dole a vydali sa na vlak do mesta. Samozrejme to by sme neboli na Slovensku, aby sa príjemný ženský hlas z rozhlasu neozval, že bude meškať asi 10 minút. Po prečkaní sme nasadli do fekálmi navoňaného kupé dôchodcov kde sme mali miestenky. Bol som rád, že noc predtým som poriadne nespal a mohol som to dohnať vo vlaku. Po načerpaní síl sme sa na konečnej zástavke rozlúčili s fekalistami a išli na nejakú večeru.
Zatúlali sme sa do japonskej reštaurácie, kde predávali Sushi. Rasťovi sa to moc nepozdávalo a nakoniec vysvitlo, že mal aj pravdu. Ja som si objednal kaviár z lososa, zatiaľ čo on dal prednosť krevete. Pitie sme nemali nakoľko za jedno blbé pivo tí nenažranci pýtali 2,20€ (v ponuke mi padlo do oka aj šampanské za 106€...)
Tá "večera" vyzerala lepšie ako chutila. Vlastne to bol len dáky predkrm, nakoľko to vyzeralo ako jednohubka. Dostali sme k tomu paličky no po 10 minútovej babračke sme to nakoniec zjedli pekne po Liptovsky - rukami. Na fotke pripájam obrázok týchto dvoch "dobrôt".Posilnený "večerou" sme sa vybrali ešte po Red Bull a vydali sa na električku číslo 4; ktorá nás mala odviesť na Zlaté Piesky. Po dvoj minútovom špekulovaní sa nám podarilo si kúpiť z automatu lístky a vyrazili sme. Pred areálom už bolo počuť nádherný 128 BPM kopák od pánov Barnes & Heatcliff, ktorý sa krásne šíril po okolí. Pred areálom sme stretli pár známych z akcií a posilnili svoje telo a dušu Absolut Vodkou: Cranberry (ináč odporúčam pre tých čo sú fajnšmekri a nedajú do úst etanol za 3,50€...). Po vstupe do areálu nám pán Sek U Riťák povyhadzoval všetky zásoby pitia do koša. Toto nechám bez komentára, asi mu vadil náš džús za 35 centov a bál sa, že by sme stánky s pitím pripravili o 4€ za ich pitie.
Pomaly sme teda zaujali miesto pred stagom, ktorý bol široký 45 metrov. Teda riadne monštrum:Tam to už rozbíjali páni Barnes & Heatcliff. Zahrali nám pár noviniek z ich produkcie, na ktoré sa už vážne neviem dočkať a rozhádzali ich tričká a náramky.

Spoiler:

Po nich vo veľkom očakávaní nastúpil na stage Arty. Podľa môjho názoru jeho set hodnotím ako najhorší z akcie a nezachránil ho ani tým, že zahral Calling Rebound mashup, Around The World, Axwell - Heart Is King v mashupe s REM - Loosing My Religion a Kate. K Artymu house teda vôbec nejde. Toľko môj názor, iní vypisujú, že najlepší set....Ako ďalší vybehol na stage pán Nicky Romero, na ktorého som sa veľmi tešil, nakoľko sledujem jeho sety dlhšiu dobu a vie teda pekne rozvalcovať dav. Dal ľudom čo od neho čakali. Set začal pesničkou Nicktim už vo vokálovej verzii, ktorú spravil spoločne s Aviciim. Teda teším sa, keď to konečne vydajú. Ďalej nám doprial pesničky ako Metropolis, Wild One a Titanium na ktorých spolupracoval alebo zremixoval s Gueťákom. Načisto ma dostal pesničkou "Axwell, Tim Mason & Laidback Luke vs Adele - The Moment Is Rolling In God's Air (DJ Funkadelic Bootleg)", ktorú som vôbec nečakal, i keď škoda, že najlepšiu časť prepol do Bingo Players - Rattle a krátko potom Nari & Milani - Atom a Dada Life - Kick Ou The Epic Motherf***er. Tiež sme počuli jeho novinku s Fedde Le Grandom nazývanú Sparks a kopu noviniek od neho, ktoré ešte nevyšli ako napríklad kolaborácia s dvojičkami NERVO. Takisto aj Toulouse a na moje prekvapenie Greyhound, ktory je nazivo neskutocny. Ku koncu nám hodil jeho preposledný release s producentom ZROQ - WTF!? a za tým to zaklincoval pesničkou od Knife Party - Internet Friends pričom skočil na stage a príkazal nám, aby sme skákali najviac ako vieme. Tak pohľad okolo to bol nádherný - celé Zlaté Piesky ruky hore. Takisto potešila aj Insomnia (dáky remix, neviem presne na túto pesničku je ich snáď milión ale bol to asi Feddeho Bootleg). Nicky potiahol ešte asi o polhodinu dlhšie ako mal a to bolo super. Nicky dal perfektný set a dal ľudom čo od neho čakali.


Hneď po ňom si to pekne odštartoval Hardwell pesničkou Spaceman v nejakom jeho Intro Mixe. Parádna vec na odštartovanie super setu, ktorý zahral. Chvíľu ma nudil ale potom zaradil vyšší stupeň a ukáza, že nehrá pred Headlinerom len tak pre nič za nič. Zahral nám jeho hity ako: Cobra, The World, Encoded. Takisto sa mi páčilo ako vsunul do spacemana acapellu od Gotye feat. Kimbra - Somebody That I Used To Know...fakt to tam pasovalo. Z Hardwellowho playlistu si na názvy spomínam menej, no hral fakt samé rozbíjačky Smile Spomínam si jedine na Aviciiho - Fade Into Darkness. Takisto potiahol ešte o polhodinu dlhšie a ku koncu začal kričat do mikrofónu "TIESTO, TIESTO..." načo sa k nemu pridali celé Zlaté Piesky a onedlho naozaj zhasli svetlá a...


...za obrovského kriku sa spustila pesnička Chasing Summers. V tomto je Tiësto neprekonateľný. Intro pesničký má odjakživa parádne (len taká rekapitulácia z historie na jeho intro pesničky: Forever Today, Ten Seconds Before Sunrise, Kaleidoscope či Las Vegas...). Chasing Summers je ďalšia výborná na začiatok.Hneď po nich nasledovali pesničky Deniz Koyu - Bong (ktorú mimochodom zahrali všetci DJi) a Coldplay - Paradise (Tiësto Remix). O malú chvíľu Gotye feat. Kimbra - Somebody That I Used To Know (Tiësto Remix) a o malú chvíľu Zero 76. Tuná samozrejme pribehol na stage Hardwell a spolu s Tiëstom vyskočili na pult a fackovali vzduch. Nakoľko som ešte nevidel, že by niekde Tiësto behal po pulte tak ma to celkom dostalo, to robieva fakt raritne. Aby toho nebolo dosť tak hneď za tým odpálili ich novinku - remix skupiny The Naked And Famous - Young Blood. Nádherný pocit vidieť týchto dvoch majstrov vedľa seba skákať po pulte.Ďalej nám Tiësto doprial vypočuť si pesničky ako C'Mon a Hell Yeah! (naživo neskutočné)a potom spravil menší návrat do histórie a zahral nám oprášené pesničky Delerium - Silence a Lethal Industry. Ešte by sa patrilo spomenúť aká obrovská rozbíjačka je jeho nová pesnička so Swanky Tunes - Make Some Noise. Na takomto ozvučení to znelo fakt perfektne. Ďalej zahral zvyšné pesničky z jeho poslednej kompilácie pričom vynechal Avestu, Deeper Love a In My Mind (to dal Nicky Romero). Takisto co som necakal pustil Epic. Jediné čo mi do jeho setu nepatrilo bol Nicktim ale tak to je už jedno. Set by nebol setom aby nebol ukončený Maximal Crazy. V tejto chvíli za Tiëstom vybehol Hardwell a kričali spolu do mikrofónu (veď to poznáte Hardwellové frázičky "put your fking hands in the air" a "Let me see those hands appear in the air.")Takto Tiësto skončil set Maximal Crazy-om.
Ale Hardwell ešte ostal na pódiu a spýtal sa "Do you want some more Tiësto?!" Zleté Piesky samozrejme áno. Tak Tiësto vybehol a pustil ešte raz Maximal Crazy zo stredu z tej najlepšej časti. Potom Hardwell zopakoval takú istú otázku ešte raz a zase Tiësto pustil Maximal z tej najlepšej časti. "Bratislava make some noise if you wanna hear more Maximal Crazy". A takto to Tiësto s Hardwellom zoapkovali 7 krát.

Dnes sa ho niekto na Twitri spýtal koľko razí to vlastne zopakovali a napisál že sedem Very Happy Ako prídavok za dostatočné "urobenie hluku" zahral nakoniec ešte Traffic (nejaký nový remix, ale fakt dobrý, nie tie nepodarky...) a po skončení setu podal ruky celej prvej rade. A mne, ktorý som na toto myslel splnil môj sen. Fotka dole Smile

Spoiler:
Koniec bol už povznášajúci, ale stala sa nám ešte jedna zaujímavá príhoda na hlavnej stanici Very Happy Zhodou náhod na našom nástupišti a na rovnakej koľaji stál nejaký vlak (nad ktorým svietilo "nenastupovat"). Ale tak videli sme tam sedieť par ludi tak sme si tam predsa len sadli. Iba keď sa ten vlak zrazu pohol. Smerom dobrým ale o polhodinu skôr a prázdny. Tak sme sa len smiali, že ho ide len preparkovať. Ako som tak kukal z okna tam som videl, že zamieril do nejakej garáže. Rasťo zistil, že sa jedná o čističku nakoľko tam všade striekala voda. Preistotu sme rýchlo za jazdy vyskočili nakoľko sa nám nedali ani pozatvárať okná a rozbehli sa naspäť na stanicu z kade nám o 15 minút odchádzal vlak. Miernym šprintom nakoľko ďalší šiel až o dve hodiny a to sa nám akosi čakať nechcelo...

Nakoniec sme to stihli presne a ešte aj vychytali v kupé skvelých východniarov takže cesta s5 ubehla parádne Smile
Záporne hodnotím, že tam nemali lasere.
Kladne hodnotím, ohňostroje, veľa konfiet a perfektne osvetlenie + ozvučenie. Stage takisto prekrásny.


Naposledy upravil adames2x dňa 1/7/2012, 21:23, celkom upravené 1 krát.
avatar
adames2x
Music lover
Music lover

Príspevky : 212
Vek : 23
Mesto : Liptovský Mikuláš
Meno : Adam Gonda
Money : 82841
Karma : 60

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Tiësto Only Open Air (29.6.2012)

Odoslať pre Quadro'Ye za 1/7/2012, 12:21

Príbeh je tak dobrý, ako pre teba samotná akcia. Smile Znova si ukázal, že si z tej skupiny užívateľov, ktorí píšu príbehy s chuťou a je to aj vidno. Thumbs Up) Spracovanie výborné, čítalo sa mi to perfektne, vtip ti nechýbal, dokonca je ho v tvojich príbehoch stále viac a viac! good post

Podľa opisu akcie to muselo byť niečo úžasné, tak som rád, že si si to naplno užil a podelil sa s tým s nami. Smile
avatar
Quadro'Ye
Príspevkový maniak
Príspevkový maniak

Príspevky : 2707
Money : 162599
Karma : 329

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Tiësto Only Open Air (29.6.2012)

Odoslať pre FrActraL za 1/7/2012, 13:05

Súhlasím s Quadrom. Aj u teba vidno, že rád píšeš takéto príbehy. Skvele spracované, obrázky výborne obohatili príbeh, čítal sa výborne, vtipné veci nechýbali. Mne sa najviac páčila príhoda z vlaku, do ktorého ste nemali nasadnúť, tam by som v tej chvíli chcel byť s vami. Smejúci sa smajlík 2 A Ján Kvapka bol tiež super. Smejúci sa smajlík 2

BTW: Máš HTC, však? Smejúci sa smajlík 2
avatar
FrActraL
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 7184
Money : 442419
Karma : 1081

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Tiësto Only Open Air (29.6.2012)

Odoslať pre G.Z.L za 1/7/2012, 13:47

Tiesto by si mal dať vybaviť slovenské občianstvo, však tu je každý rok 2x pomaly. Very Happy Ale nečudo, jeho to tu baví, ľudí to tu baví, tak to má byť!

Príbeh super, obrázky tiež a to s tým vlakom Very Happy Very Happy Very Happy

FrAc: Podľa dolnej lišty zrejme áno. Smejúci sa smajlík 2
avatar
G.Z.L
Warrior
Warrior

Príspevky : 5169
Vek : 24
Mesto : Brezno
Meno : G.Z.L
Money : 354390
Karma : 500

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Tiësto Only Open Air (29.6.2012)

Odoslať pre Dodes za 1/7/2012, 13:52

dobrý príbeh dobre sa to čítalo a vpodstate si povedal skoro všetko čo kamoška čo tam bola Very Happy takže viem že neklamala Very Happy .... a niečo spomínala myslím že niekomu tam vypadol kábel či čo... asi hardwell myslím niečo spomínala je to pravda? Razz

Dodes
TOP prispievateľ
TOP prispievateľ

Príspevky : 6258
Mesto : uživatel opustil fórum
Meno : uživatel opustil fórum
Money : 453805
Karma : 467
<b>Člen Rady Starších</b> Člen Rady Starších

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Tiësto Only Open Air (29.6.2012)

Odoslať pre XezepusMECHA za 1/7/2012, 14:47

Maximal Crazy 7x??? Very Happy To bolo fakt maximal crazy, škoda, že som tam nebol, mne padla voľba na TopFest, ale kebyže je Tiesto inokedy, tak neváham a som tam. Smile Fajn príbeh. Chválim Smiley

good post +karma

_________________
I'm prepared.
avatar
XezepusMECHA
Coffee flavored tea lover
Coffee flavored tea lover

Príspevky : 15704
Vek : 24
Mesto : Gear University
Meno : XeZePuS

Money : 1009277
Karma : 2312
<b>Člen Rady Starších</b> Člen Rady Starších

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Tiësto Only Open Air (29.6.2012)

Odoslať pre Android za 1/7/2012, 15:34

To posledné video je najlepšie, epické
avatar
Android
Android User
Android User

Príspevky : 10462
Money : 548170
Karma : 1317

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Tiësto Only Open Air (29.6.2012)

Odoslať pre Nikuška za 1/7/2012, 17:19

Pekne. Usmiaty smajlík 2 Škoda, že mi to tento víkend nevyšlo, ani Tiesto, ani Topfest. Ale aj tak som mala najlepší víkend v tomto roku a som si istá, že Tiesto sa tu ešte zastaví a to už budem mať čas hádam aj ja. Smejúci sa smajlík 2

PS: Pekné auto ako odvoz Thumbs Up)
avatar
Nikuška
Coffee flavored tea lover
Coffee flavored tea lover

Príspevky : 3372
Vek : 25
Mesto : Zelený raj na západe Slovenska
Meno : Nikuška
Money : 206840
Karma : 552

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Tiësto Only Open Air (29.6.2012)

Odoslať pre Synko za 1/7/2012, 18:27

To jedlo vyzerá fakt zaujímavo... Very Happy No ešte radšej ako to jedlo by som okúsil to fajnové autíčko. Very Happy

Dobrý príbeh, akcia musela byť fakt super. Wink
avatar
Synko
Zelenáč
Zelenáč

Príspevky : 313
Vek : 23
Meno : Slavo
Money : 59449
Karma : 52

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Tiësto Only Open Air (29.6.2012)

Odoslať pre Yulgar za 1/7/2012, 18:56

Super príbeh, pekné fotky a videá (to posledné hlavne) a tie vtipné situácie a hlášky stáli za to... Smejúci sa smajlík 2 Chválim Smiley good post Awww yeaaah!
avatar
Yulgar
Apple User
Apple User

Príspevky : 8492
Vek : 23
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Money : 578146
Karma : 747

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Tiësto Only Open Air (29.6.2012)

Odoslať pre Spammer za 1/7/2012, 19:43

Zhodou náhod na našom nástupišti a na rovnakej koľji stál nejaký vlak (nad ktorým svietilo "nenastupovat"). Ale tak videli sme tam sedieť par ludi tak sme si tam predsa len sadli. Iba keď sa ten vlak zrazu pohol. Smerom dobrým ale o polhodinu skôr a prázdny. Tak sme sa len smiali, že ho ide len preparkovať. Ako som tak kukal z okna tam som videl, že zamieril do nejakej garáže. Rasťo zistil, že sa jedná o čističku nakoľko tam všade striekala voda.

Najlepšia časť, chcel by som byť v tom vlaku s vami. Very Happy Very Happy Very Happy

Čo sa týka príbehu a samotnej akcie, nemám čo vytknúť, výborne napísané, obrázky perfektne vložené, Chválim Smiley
avatar
Spammer
Battleon King
Battleon King

Príspevky : 9928
Vek : 24
Mesto : Trebišov
Meno : Juraj
Money : 491075
Karma : 1223

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Tiësto Only Open Air (29.6.2012)

Odoslať pre adames2x za 1/7/2012, 20:56

Very Happy dakujem ano pribehy pisem rad hoci sa mi ani nezda ze tam davam dost vtipu... Co sa tyka tej casti s vlakom to bol fakt unikat Very Happy este tie Rastove hlasky ked sa pohol... "naozaj sme v dobrom vlaku?...heeej vsak aha ideme pomaly...a preco ideme do garaze? Very Happy"

Co sa tyka jedla, otrasne (prejavilo sa to aj na spiatocnej ceste vlakom Very Happy)

Ano mobil HTC Desire S Smile

Co sa tyka technickych problemov hardwellovi vypadol zrejme nachvilu kabel a pocas romerovho setu vypadol na minutu cely lavy reprak. Takisto ti co boli vpredu tak videli ako tam konstrukterovi co menil konfety prdla jedna v ruke a rozletelo sa to medzi nas Very Happy
avatar
adames2x
Music lover
Music lover

Príspevky : 212
Vek : 23
Mesto : Liptovský Mikuláš
Meno : Adam Gonda
Money : 82841
Karma : 60

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Tiësto Only Open Air (29.6.2012)

Odoslať pre marko221 za 1/7/2012, 21:33

Vcera Martin Solveig surovo vypol posledný track Arneja asi v polovičke vraj ... To ako fakt nemusel
Tak ak si na to suši namixoval somarín potom tak sa nečudujem Very Happy ... alebo si snad myslel nejake jedlo tam?? ... Smile
Na tých hláškach ste sa museli celkom slušne smiať Very Happy ... ale po tom zistení vám asi nebolo moc do smiechu čo?? Very Happy ... Inak príbeh super, to Maximal crazy vie potešiť Very Happy ... chlapci to roztočili poriadne Smile
avatar
marko221
Zabanovaný battleonský párok
Zabanovaný battleonský párok

Príspevky : 4418
Vek : 25
Mesto : Liptovský Mikuláš
Meno : Marko
Money : 345760
Karma : 513

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Tiësto Only Open Air (29.6.2012)

Odoslať pre adames2x za 1/7/2012, 21:37

dal som za tym jablkovy dzus za 60 centov ano Very Happy
No my sme sa stale smiali a ja hlavne na tom, ako to budem pisat Very Happy
avatar
adames2x
Music lover
Music lover

Príspevky : 212
Vek : 23
Mesto : Liptovský Mikuláš
Meno : Adam Gonda
Money : 82841
Karma : 60

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Tiësto Only Open Air (29.6.2012)

Odoslať pre nucleon za 1/7/2012, 21:45

Dobre dal ujo Tiesto veru. Keď tak na to pozerám, tak to musela byť gigantická akcia, ale neľutujem, že som bol tam, kde som bol. Usmiaty smajlík 2
Ale zase Maximal Crazy 7x za sebou by som chcel zažiť Smejúci sa smajlík 2
avatar
nucleon
Beer Lover
Beer Lover

Príspevky : 16626
Vek : 105
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko

Money : 640235
Karma : 2106
<b>Člen Rady Starších</b> Člen Rady Starších

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Tiësto Only Open Air (29.6.2012)

Odoslať pre adames2x za 1/7/2012, 22:00

avatar
adames2x
Music lover
Music lover

Príspevky : 212
Vek : 23
Mesto : Liptovský Mikuláš
Meno : Adam Gonda
Money : 82841
Karma : 60

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Tiësto Only Open Air (29.6.2012)

Odoslať pre Peny za 2/7/2012, 15:40

Škoda, že to takto vyšlo, Tiesto opäť nesklamal, ako tak čítam, no môj výber neľutujem, dni úžasné dni s najúžasnejšími ľudmi za mnou. :-)

_________________

avatar
Peny
Battleon Queen
Battleon Queen

Príspevky : 16689
Money : 773786
Karma : 1801
<b>Člen Rady Starších</b> Členka Rady Starších

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Tiësto Only Open Air (29.6.2012)

Odoslať pre XezepusMECHA za 2/7/2012, 18:53

@adames2x napísal:https://www.youtube.com/watch?v=4-AhOPUC2Dc&feature=share

maly nahlad, ale polka aj tak chyba Very Happy

Sila, to video! Thumbs Up)

_________________
I'm prepared.
avatar
XezepusMECHA
Coffee flavored tea lover
Coffee flavored tea lover

Príspevky : 15704
Vek : 24
Mesto : Gear University
Meno : XeZePuS

Money : 1009277
Karma : 2312
<b>Člen Rady Starších</b> Člen Rady Starších

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Tiësto Only Open Air (29.6.2012)

Odoslať pre FrActraL za 3/7/2012, 17:00

Tiesto & Hardwell by mali začať pravidelne hrávať spolu a vytvoriť nejakú spoločnú group... Čo ja viem, napr. Tieswell alebo Hardsto.

_________________
avatar
FrActraL
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 7184
Money : 442419
Karma : 1081

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Tiësto Only Open Air (29.6.2012)

Odoslať pre adames2x za 3/7/2012, 22:57

v podstate na Ibize vystupuje v Pachi Hardwell ako Tiestov host takze to tam asi ludia vidia castejsie nez my tu raz za storocie Very Happy

ozaj pripajam Aftermovie ktore dnes vyslo Usmiaty smajlík 2
https://www.youtube.com/watch?v=OH1omkuotYU
avatar
adames2x
Music lover
Music lover

Príspevky : 212
Vek : 23
Mesto : Liptovský Mikuláš
Meno : Adam Gonda
Money : 82841
Karma : 60

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Tiësto Only Open Air (29.6.2012)

Odoslať pre nucleon za 3/7/2012, 23:26

Paráda, ma začína čoraz viac srať, že tu neprišiel inokedy ako ten víkend Smejúci sa smajlík 2
avatar
nucleon
Beer Lover
Beer Lover

Príspevky : 16626
Vek : 105
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko

Money : 640235
Karma : 2106
<b>Člen Rady Starších</b> Člen Rady Starších

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Tiësto Only Open Air (29.6.2012)

Odoslať pre marko221 za 4/7/2012, 00:18

Sak to to
avatar
marko221
Zabanovaný battleonský párok
Zabanovaný battleonský párok

Príspevky : 4418
Vek : 25
Mesto : Liptovský Mikuláš
Meno : Marko
Money : 345760
Karma : 513

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Tiësto Only Open Air (29.6.2012)

Odoslať pre XezepusMECHA za 4/7/2012, 12:18

@FrActraL napísal:Tiesto & Hardwell by mali začať pravidelne hrávať spolu a vytvoriť nejakú spoločnú group... Čo ja viem, napr. Tieswell alebo Hardsto.

Hardsto xD tvrdé cesto Very Happy

_________________
I'm prepared.
avatar
XezepusMECHA
Coffee flavored tea lover
Coffee flavored tea lover

Príspevky : 15704
Vek : 24
Mesto : Gear University
Meno : XeZePuS

Money : 1009277
Karma : 2312
<b>Člen Rady Starších</b> Člen Rady Starších

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Tiësto Only Open Air (29.6.2012)

Odoslať pre Peny za 4/7/2012, 18:06

Aftermovie mohlo byť lepšie spravené, ale muselo byť úžasne Usmiaty smajlík 2 Ten stage bol naozaj vymakaný Usmiaty smajlík 2

_________________

avatar
Peny
Battleon Queen
Battleon Queen

Príspevky : 16689
Money : 773786
Karma : 1801
<b>Člen Rady Starších</b> Členka Rady Starších

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Tiësto Only Open Air (29.6.2012)

Odoslať pre FrActraL za 5/7/2012, 17:15

Video na "Silence" nieje? (by som aj pohľadal, keby sa mi chce)

_________________
avatar
FrActraL
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 7184
Money : 442419
Karma : 1081

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Tiësto Only Open Air (29.6.2012)

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.