Priateľský hokejbalový turnaj v Košiciach

Goto down

Priateľský hokejbalový turnaj v Košiciach

Odoslať pre nucleon za 4/4/2010, 14:37

Zatiaľ po neurčenú dobu si zmerá proti sebe sily v hokejbale ( botasky,hokejky,loptička,hokejbalové ihrisko ) 12 tímov, každý tím z inej časti KE ( nie úplne celé KE ) ... Zatiaľ je v pláne hra každého proti každému 2x ale možno sa to aj predĺži. Ukončená sezóna neskôr pokračuje na play off ( 1vs8 , 2vs7 , 3vs6 , 4vs5 ) ...
Víťaz sezóny ( základnej časti - 1. miesto v tabuľke ) získa 55€ a víťaz celej play off získa 264€


Fauly
Krosček - Podrazenie - Hákovanie - Napadnutie - Hrubosť - Hra zo zdvihnutou hokejkou - Nedovolené bránenie :
2 minúty na trestnej
Bitka - Faul pri ktorom pôjde faulovanému krv z akejkoľvek časti tela :
5 minút a ak to urobí 2. krát tak 10 minút + do konca zápasu


Počet hráčov pre každý tím
7 hráčov ( 3x útok , 2x obrana , 2x náhrada ) 1 brankár
Dĺžka zápasu
1.tretina - 10 minút
Prestávka - 5 minút
2.tretina - 10 minút
Prestávka - 5 minút
3.tretina - 10 minút
Prestávka - 5 minút
Predĺženie - 5 minút
Samostatné nájazdy - 3 základné, 1 rozhodujúci
Priemerná dĺžka zápasu - 30 minút plný čas 10 minút prestávky v zápase 10 minút prestávky = 50 minút
Miesto hry
Originálne hokejbalové ihrisko v KE


1. Luník 7 Východ ( modrý ) - tu hrám ja
2. Luník 7 Západ ( čierny )
3. Luník 7 Sever ( biely )
4. Luník 7 Juh ( fialový )
5. Dargov ( zelený )
6. Ťahanovce ( červený )
7. Sídlisko Ťahanovce ( oranžový )
8. Šebastovce ( sivý)
9. Šaca ( hnedý )
10. Košice Juh ( slabo - modrý )
11. Sídlisko KVP ( čierno - biely )
12. Košické Kavečany ( červeno - modrý )


Naposledy upravil nucleon dňa 21/6/2010, 21:21, celkom upravené 6 krát.

_________________
GIVE ME LIBERTY OR GIVE ME A BEER!

avatar
nucleon
Beer Lover
Beer Lover

Príspevky : 16511
Vek : 105
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko

Money : 628935
Karma : 2078
<b>Člen Rady Starších</b> Člen Rady Starších

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Priateľský hokejbalový turnaj v Košiciach

Odoslať pre nucleon za 4/4/2010, 15:05


tabuľka sa aktualizuje (zoradia sa miesta podľa bodov) každý týždeň
čítajte pravidelné oznamy na tomto linku: http://battleon.forumr.net/forum-f29/topic-t1110.htm#40667

 Miesto            Tím Zápasy   Výhry  Prehry  Body  V-P-PP  Séria  Gólové skóre         Najlepší hráč 
    1 Sídlisko KVP    82    59    23  176 49-15-18    V2   453:326 R.Richardčík 182 (90+92) 
    2 Dargov     82    61    21  180 50-14-18   V4   441:288 P.Leopold 180 (95+85)
    3 Luník 7 Východ     82    55    27  162 47-22-13   V5   423:335 R.Riller 136 (71+65)
    4 Luník 7 Západ    82    50    32    154 44-23-15   V1   416:331 L.Vagner 127 (61+66)
    5 Ťahanovce     82    48    34  143 38-24-20   V1   412:348 K.Maxa 125 (60+65)
    6 Sídlisko Ťahanovce     82    43    39  128 36-30-16   V1   345:419 I.Kremski 121 (58+63)
    7 Košické Kavečany     82    44    38  126 33-30-19   P2   381:381 Z.Říha 123 (62+61)
    8 Košice Juh    82    34    48  101 25-40-17   P3   338:384 B.Pawelski 95 (45+50)
    9 Šaca    82    30    52   88 26-41-15   P3   328:424 Š.Rybár 92 (41+41)
    10 Luník 7 Juh    82    23    59   81 17-51-14   V1   301:461 L.Majerčík 89 (41+48)
    11 Luník 7 Sever    82    25     57   78 20-48-14   V1   303:450 J.Adamčík 93 (46+47)
    12 Šebastovce    82    21    61   62 14-54-14   P1   282:416 R.Ruzmányi 83 (39+44)

Hrané zápasy (kliknite na "SPOILER:" pre zobrazenie zápasov z jednotlivých dní)
4.4.2010
Spoiler:
Ťahanovce - Sídlisko KVP 5:7 ( 2:2 , 2:4 , 1:1 )
Luník 7 Východ - Luník 7 Juh 4:3 ( 2:0 , 1:2 , 1:1 )
Luník 7 Západ - Dargov 4:3pp ( 1:1 , 1:2 , 1:0 , 1:0 )
Košické Kavečany - Luník 7 Sever 5:2 ( 2:0 , 0:2 , 3:0 )
Sídlisko KVP - Šebastovce 8:3 ( 4:1 , 2:1 , 2:1 )
Šaca - Sídlisko Ťahanovce 7:9 ( 1:2 , 2:2 , 4:5 )
5.4.2010
Spoiler:
Košice Juh - Sídlisko KVP 2:5 ( 1:0 , 1:2 , 0:3 )
Dargov - Luník 7 Sever 4:5sn ( 3:1 , 0:2 , 1:1 , 0:0 , 0:1 )
Luník 7 Východ - Ťahanovce 2:6 ( 1:2 , 1:4 , 0:0 )
Šebastovce - Šaca 3:4 ( 0:0 , 1:0 , 2:4 )
Košice Juh - Ťahanovce 6:5pp ( 4:2 , 1:2 , 0:1 , 1:0 )
Luník 7 Sever - Dargov 1:8 ( 1:2 , 0:5 , 0:1 )
Šebastovce - Luník 7 Juh 5:6sn ( 3:2 , 1:2 , 1:1 , 0:0 , 0:1 )
6.4.2010
Spoiler:
Luník 7 Západ - Luník 7 Východ 4:7 ( 2:2 , 1:3 , 1:2 )
Dargov - Šaca 5:0 ( 0:0 , 2:0 , 3:0 )
Sídlisko Ťahanovce - Košické Kavečany 5:4pp ( 1:4 , 3:0 , 1:0 , 1:0 )
Luník 7 Juh - Luník 7 Východ 2:4 ( 1:0 , 0:2 , 1:2 )
Sídlisko Ťahanovce - Šaca 4:3pp ( 0:1 , 1:0 , 2:2 , 1:0 )
Košické Kavečany - Sídlisko KVP 4:7 ( 2:0 , 1:4 , 1:3 )
Luník 7 Západ - Šebestovce 6:2 ( 2:2 , 2:0 , 2:0 )
Ťahanovce - Luník 7 Sever 3:4 ( 1:0 , 2:1 , 0:3 )
Šaca - Luník 7 Západ 4:8 ( 1:2 , 2:5 , 1:1 )
Luník 7 Juh - Sídlisko Ťahanovce 3:1 ( 0:0 , 0:0 , 3:1 )
7.4.2010
Spoiler:
Košické Kavečany - Luník 7 Juh 5:3 ( 0:2 , 1:1 , 4:0 )
Šebastovce - Košice Juh 5:4 ( 4:1 , 1:1 , 0:2 )
Dargov - Luník 7 Sever 10:3 ( 4:2 , 3:0 , 3:1 )
Ťahanovce - Sídlisko Ťahanovce 2:5 ( 0:1 , 2:4 , 0:0 )
8.4.2010
Spoiler:
Košice Juh - Luník 7 Východ 4:6 ( 0:2 , 3:1 , 1:3 ) 
Košické Kavečany - Luník 7 Západ 7:8sn ( 1:2 , 3:2 , 3:3 , 0:0 , 0:1 )
Sídlisko KVP - Luník 7 Juh 10:1 ( 3:0 , 2:0 , 5:2 ) 
Košice Juh - Šaca 2:1 ( 0:0 , 1:1 , 1:0 ) 
Dargov - Šebastovce 5:2 ( 2:2 , 2:0 , 1:0 ) 
Ťahanovce - Luník 7 Sever 6:4 ( 3:2 , 1:2 , 2:0 ) 
Sídlisko Ťahanovce - Dargov 2:3pp ( 2:2 , 0:0 , 0:0 , 0:1 )
9.4.2010
Spoiler:
Luník 7 Východ - Košické Kavečany 7:6sn ( 0:0 , 2:4 , 4:2 , 0:0 , 1:0 ) 
Sídlisko KVP - Luník 7 Západ 5:3 ( 2:2 , 2:0 , 1:1 ) 
Dargov - Luník 7 Juh 7:4 ( 3:1 , 2:2 , 2:1 )
Šaca - Ťahanovce 7:6sn ( 5:0 , 0:3 , 1:3 , 0:0 , 1:0 ) 
Luník 7 Sever - Košice Juh 4:6 ( 2:2 , 1:1 , 1:3 ) 
Sídlisko Ťahanovce - Šebastovce 5:3 ( 2:1 , 0:2, 3:0 ) 
Košické Kavečany - Sídlisko KVP 8:6 ( 2:3 , 3:1 , 3:2 )

10.4.2010
Spoiler:
Luník 7 Východ - Šaca 6:2 ( 5:0 , 0:0 , 1:2 ) 
Luník 7 Západ - Šebastovce 4:2 ( 2:2 , 1:1 , 1:3 ) 
Luník 7 Sever - Sídlisko Ťahanovce 5:4pp ( 2:2 , 1:1 , 1:3 , 1:0 ) 
Luník 7 Juh - Košické Kavečany 2:1sn ( 1:0 , 0:1 , 0:0 , 0:0 , 1:0 ) 
Sídlisko KVP - Dargov 5:4 ( 1:3 , 3:1 , 1:0 ) 
Ťahanovce - Košice Juh 4:1 ( 0:1 , 0:0 , 4:0 )
11.4.2010
Spoiler:
Luník 7 Západ - Šebastovce 8:5 ( 4:2 , 4:1 , 0:2 )
Košické Kavečany - Luník 7 Juh 7:6pp (3:3 , 2:1 , 1:2 , 1:0 )
Sídlisko Ťahanovce - Košice Juh 6:5 ( 2:0 , 3:0 , 1:5 )
Luník 7 Východ - Sídlisko KVP 7:9 ( 2:3 , 3:4 , 2:2 ) 
Luník 7 Západ - Luník 7 Východ 6:3 ( 3:2 , 1:0 , 2:1 ) 
Šaca - Ťahanovce 7:8sn ( 2:1 , 3:4 , 3:3 , 0:0 , 0:1 ) 
Luník 7 Sever - Dargov 4:7 ( 2:0 , 1:5 , 1:2 )
12.4.2010
Spoiler:
Šebastovce - Luník 7 Juh 6:4 ( 2:2 , 1:2 , 3:0 ) 
Luník 7 Východ - Ťahanovce 6:4 ( 4:1 , 1:1 , 1:2 ) 
Luník 7 Sever - Luník 7 Západ 1:5 ( 1:0 , 0:5 , 0:0 ) 
Sídlisko KVP - Šaca 2:1 ( 1:0 , 0:1 , 1:0 ) 
Sídlisko Ťahanovce - Košice Juh 2:5 ( 2:0 , 0:3 , 0:2 ) 
Košické Kavečany - Šebastovce 3:4pp ( 3:3 , 0:0 , 0:0 , 0:1 )
13.4.2010
Spoiler:
Sídlisko KVP - Šebastovce 5:6sn ( 4:1 , 1:4 , 0:0 , 0:0 , 0:1 ) 
Luník 7 Východ - Luník 7 Juh 3:0 ( 1:0 , 2:0 , 0:0 ) 
Luník 7 Západ - Košické Kavečany 5:2 ( 2:1 , 3:0 , 0:1 ) 
Dargov - Košice Juh 8:4 ( 2:1 , 3:2 , 3:1 )
Sídlisko Ťahanovce - Šaca 4:5pp ( 2:1 , 1:0 , 1:3 , 0:1 )

14.4.2010
Spoiler:
Sídlisko Ťahanovce - Šaca 3:4pp ( 2:2 , 1:0 , 0:1 , 0:1 ) 
Luník 7 Sever - Ťahanovce 4:5pp ( 1:2 , 1:0 , 2:2 , 0:1 ) 
Dargov - Luník 7 Sever 6:5 ( 2:0 , 3:3 , 1:2 ) 
Košice Juh - Sídlisko KVP 2:8 ( 2:5 , 0:2 , 0:1 )

15.4.2010
Spoiler:
Ťahanovce - Šaca 6:10 ( 2:3 , 2:3 , 2:4 ) 
Šebastovce - Luník 7 Juh 2:5 ( 0:1 , 1:2 , 1:3 )
Ťahanovce - Dargov 2:7 ( 2:3 , 0:2 , 0:2 )
Luník 7  Západ - Košice Juh 4:5sn ( 1:3 , 0:1 , 3:0 , 0:0 , 0:1 )
Košické Kavečany - Sídlisko Ťahanovce 5:8 ( 3:0 , 2:5 , 0:3 )
Dargov - Luník 7 Západ 4:3pp ( 1:1 , 0:1 , 2:1 , 1:0 )
Luník 7 Juh - Sídlisko KVP 1:5 ( 0:2 , 0:3 , 1:0 )
16.4.2010
Spoiler:
Luník 7 Sever - Luník 7 Východ 3:6 ( 0:3 , 0:0 , 3:3 )
Košické Kavečany - Šaca 8:5 ( 3:4 , 2:0 , 3:1 )
Luník 7 Východ - Šebastovce 4:3 ( 1:2 , 1:1 , 2:0 )
Ťahanovce - Luník 7 Sever 5:3 ( 5:0 , 0:0 , 0:3 )
Sídlisko KVP - Sídlisko Ťahanovce 1:0pp ( 0:0 , 0:0 , 0:0 , 1:0 )
17.4.2010
Spoiler:
Luník 7 Východ - Šebastovce 5:6sn ( 2:4 , 2:1 , 1:0 , 0:0 , 0:1 )
Luník 7 Západ - Košice Juh 4:3pp ( 0:3 , 2:0 , 1:0 , 1:0 )
Košické Kavečany - Luník 7 Juh 6:2 ( 1:1 , 3:0 , 2:1 )
Dargov - Ťahanovce 2:1 ( 0:0 , 0:1 , 2:0 ) 
Sídlisko Ťahanovce - Sídlisko KVP 6:3 ( 4:2 , 0:1 , 2:0 ) 
Košice Juh- Šaca 8:6 ( 2:1 , 4:4 , 2:1 ) 
Luník 7 Sever - Košické Kavečany 2:3 ( 2:1 , 0:1 , 0:1 ) 
Luník 7 Západ - Šebastovce 4:3pp ( 0:0 , 3:2 , 0:1 , 1:0 ) 
Sídlisko KVP
- Košice Juh 4:2 ( 1:1 , 2:0 , 1:1 ) 
Dargov - Luník 7 Východ 5:3 ( 2:1 , 2:2 , 1:0 )
18.4.2010
Spoiler:
Luník 7 Juh- Luník 7 Východ 7:8pp ( 4:2 , 2:5 , 1:0 , 0:1 ) 
Luník 7 Západ- Sídlisko Ťahanovce 5:4 ( 2:1 , 1:0 , 2:3 ) 
Luník 7 Sever- Šaca 5:4sn ( 3:0 , 1:0 , 0:4 , 0:0, 1:0 ) 
Ťahanovce - Košické Kavečany 1:3 ( 1:1 , 0:1 , 0:1 ) 
Šebastovce - Luník 7 Juh 4:9 ( 1:2 , 1:4 , 2:3 )
 
19.4.2010
Spoiler:
Sídlisko KVP - Dargov 4:3pp ( 2:3 , 1:0 , 0:0 , 1:0 )
Luník 7 Juh - Luník 7 Sever 5:7 ( 2:3 , 1:2 , 2:2 )
Šaca - Luník 7 Východ 0:2 ( 0:0 , 0:2 , 0:0 )
Ťahanovce - Košické Kavečany 6:3 ( 3:3 , 3:0 , 0:0 )
Košice Juh - Sídlisko Ťahanovce 1:6 ( 0:2 , 0:2 , 1:2 )
Luník 7 Západ - Šebastovce 5:4sn ( 1:1 , 0:3 , 3:0 , 0:0 , 1:0 )
 
20.4.2010
Spoiler:
Sídlisko Ťahanovce - Sídlisko KVP 5:8 ( 3:1 , 0:5 , 2:2 ) 
Košice Juh - Luník 7 Juh 7:6sn ( 3:3 , 0:3 , 3:0 , 0:0 , 1:0 ) 
Šebastovce - Luník 7 Sever 5:4pp ( 4:0 , 0:2 , 2:2 , 1:0 ) 
Ťahanovce - Šaca 7:4 ( 2:0 , 2:1 , 3:3 ) 
Luník 7 Západ - Košické Kavečany 5:8 ( 3:1 , 1:4 , 1:3 )
Šebastovce - Dargov 4:2 ( 2:2 , 2:0 , 1:0 ) 
Luník 7 Juh - Luník 7 Západ 4:6 ( 2:2 , 1:2 , 1:2 ) 
Dargov - Sídlisko KVP 7:6 ( 2:3 , 3:2 , 2:1 )
  
21.4.2010
Spoiler:
Luník 7 Východ - Sídlisko Ťahanovce 6:3 ( 2:1 , 1:2 , 3:0 ) 
Luník 7 Sever - Šaca 3:4pp ( 1:1 , 1:1 , 1:1 , 0:1 ) 
Košice Juh - Sídlisko KVP 3:9 ( 2:4 , 1:5 , 0:0 ) 
Šebastovce - Ťahanovce 3:5 ( 1:2 , 2:1 , 0:2 ) 
Košické Kavečany - Sídlisko Ťahanovce 1:3 ( 0:0 , 1:1 , 0:2 ) 
Dargov - Košice Juh 8:1 ( 4:0 , 2:1 , 2:0 ) 
Luník 7 Sever - Luník 7 Východ 3:7 ( 2:0 , 1:3 , 0:4 )
22.4.2010
Spoiler:
Luník 7 Juh - Šaca 6:8 ( 2:2 , 3:4 , 1:2 ) 
Luník 7 Západ - Dargov 4:2 ( 1:1 , 0:0 , 3:1 ) 
Košické Kavečany - Luník 7 Východ 7:4 ( 4:2 , 2:1 , 1:1 )
Ťahanovce - Luník 7 Juh 2:4 ( 2:2 , 0:2 , 0:0 ) 
Luník 7 Západ - Šebastovce 5:1 ( 2:1 , 2:0 , 1:0 ) 
Luník 7 Východ - Košice Juh 8:5 ( 1:3 , 3:1 , 4:1 ) 
Šaca - Ťahanovce 3:8 ( 1:4 , 2:2 , 0:2 )
23.4.2010
Spoiler:
Sídlisko KVP - Sídlisko Ťahanovce 7:5 ( 4:2 , 3:2 , 0:1 ) 
Košické Kavečany - Luník 7 Sever 3:2pp ( 2:0 , 0:1 , 0:1 , 1.0 )
Luník 7 Východ - Sídlisko KVP 6:8 ( 2:4 , 1:3 , 3:1 )
Luník 7 Západ - Sídlisko Ťahanovce 4:5 ( 2:1 , 1:3 , 1:1 )
Luník 7 Sever - Ťahanovce 2:7 ( 2:4 , 0:1 , 0:2 )
Luník 7 Juh - Košické Kavečany 5:9 ( 2:1 , 2:4 , 1:4 )
Šaca - Šebastovce 7:3 ( 4:1 , 2:1 , 1:1 )
Košice Juh - Dargov 5:9 ( 3:2 , 1:5 , 1:2 )

24.4.2010
Spoiler:
Luník 7 Východ - Sídlisko Ťahanovce 7:5 ( 2:2 , 2:3 , 3:0 )
Šaca - Sídlisko KVP 3:10 ( 2:5 , 0:4 , 1:1 )
Šebastovce - Luník 7 Juh 9:7 ( 4:2 , 3:3 , 2:2 )
Košice Juh - Luník 7 Sever 4:5sn ( 2:1 , 1:3 , 1:0 , 0:0 , 0:1 )
Ťahanovce - Dargov 5:8 ( 4:2 , 1:3 , 0:3 )
Luník 7 Západ - Košické Kavečany 6:7pp ( 2:2 , 1:3 , 3:2 , 0:1 )
Dargov - Šebastovce 10:4 ( 2:2 , 1:0 , 7:2 )
Luník 7 Západ - Sídlisko KVP 5:6pp ( 2:1 , 1:1 , 2:3 , 0:1 )
Košice Juh - Šaca 4:2 ( 2:1 , 0:1 , 2:0 )
Luník 7 Východ - Luník 7 Juh 7:1 ( 2:0 , 3:0 , 2:1 )
Ťahanovce - Košické Kavečany 5:6 ( 3:0 , 1:4 , 1:2 )
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Sever 7:6 ( 1:3 , 2:2 , 4:1 )
 
25.4.2010
Spoiler:
Sídlisko Ťahanovce - Ťahanovce 5:3 ( 2:1 , 3:1 , 0:1 )
Luník 7 Sever - Luník 7 Juh 8:9sn ( 4:4 , 2:2 , 2:2 , 0:0 , 0:1 )
Sídlisko KVP - Košice Juh 8:4 ( 5:2 , 1:1 , 2:1 )
Luník 7 Východ - Šebastovce 7:6 ( 3:4 , 1:1 , 3:1 )
Šaca - Luník 7 Západ  0:2 ( 0:0 , 0:0 , 0:2 )
Košické Kavečany - Dargov 4:9 ( 1:2 , 2:5 , 1:2 )
 
26.4.2010
Spoiler:
Dargov - Šebastovce 8:2 ( 4:2 , 2:0 , 2:0 ) 
Šaca - Luník 7 Sever 5:6 ( 2:2 , 2:2 , 1:2 ) 
Luník 7 Východ - Luník 7 Západ 4:2 ( 2:2 , 2:0 , 0:0 ) 
Košice Juh - Luník 7 Juh 7:1 ( 4:0 , 2:1 , 1:0 ) 
Ťahanovce - Sídlisko KVP 8:6 ( 2:1 , 4:3 , 2:2 ) 
Sídlisko Ťahanovce - Košické Kavečany 4:6 ( 2:5 , 1:0 , 1:1 )
  
27.4.2010
Spoiler:
Košické Kavečany - Luník 7 Juh 3:4 ( 1:1 , 2:3 , 0:0 ) 
Sídlisko KVP - Šaca 10:4 ( 5:1 , 2:1 , 3:2 ) 
Luník 7 Východ - Košice Juh 5:7 ( 2:4 , 2:1 , 1:2 ) 
Šebastovce - Sídlisko Ťahanovce 5:8 ( 5:0 , 0:5 , 0:3 ) 
Dargov - Luník 7 Sever 8:6 ( 2:3 , 4:1 , 2:2 ) 
Luník 7 Západ - Ťahanovce 9:8sn ( 1:4 , 2:2 , 5:2 , 0:0 , 1:0 )
Šebastovce - Košické Kavečany 1:3 ( 1:0 , 0:3 , 0:0 )
Košice Juh - Dargov 1:5 ( 0:3 , 0:2 , 1:0 )
   
28.4.2010
Spoiler:
Šaca - Šebastovce 5:8 ( 1:2 , 2:5 , 2:1 )
Luník 7 Západ - Luník 7 Juh 8:4 ( 4:2 , 2:1 , 2:1 )
Luník 7 Sever - Šaca 2:5 ( 1:3 , 1:1 , 0:1 )
Luník 7 Juh - Košické Kavečany 6:5 ( 1:2 , 1:2 , 4:1 )
Košice Juh - Luník 7 Východ 2:1 ( 1:0 , 0:1 , 1:0 )
Dargov - Sídlisko Ťahanovce 4:6 ( 2:1 , 0:3 , 2:2 )
Sídlisko KVP
- Ťahanovce 5:6 ( 2:4 , 1:2 , 2:0 )
29.4.2010
Spoiler:
Sídlisko KVP - Luník 7 Juh 1:0sn ( 0:0 , 0:0 , 0:0 , 0:0 , 1:0 )
Luník 7 Východ - Luník 7 Sever 7:4 ( 2:1 , 3:2 , 2:1 )
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Západ 8:7 ( 2:4 , 2:2 , 4:1 )
Ťahanovce - Košice Juh 8:7pp ( 5:5 , 2:1 , 0:1 , 1:0 )
Šaca - Luník 7 Sever 5:9 ( 1:4 , 2:3 , 2:2 )
Šebastovce - Dargov 2:1pp ( 1:0 , 0:1 , 0:0  , 1:0 )

30.4.2010
Spoiler:
Košické Kavečany - Sídlisko Ťahanovce 5:8 ( 1:2 , 2:4 , 2:2 ) 
Luník 7 Sever - Sídlisko KVP 2:8 ( 2:2 , 0:1 , 0:5 )
Šaca - Luník 7 Západ 1:4 ( 0:0 , 1:1 , 0:3 )
Ťahanovce - Luník 7 Východ 4:2 ( 1:2 , 1:0 , 2:0 ) 
Luník 7 Juh - Dargov 2:7 ( 1:4 , 1:2 , 1:1 )
Šaca - Košice Juh 4:5 ( 2:2 , 1:3 , 1:0 )
Luník 7 Východ - Šebastovce 5:2 ( 3:0 , 2:0 , 0:2 )
Luník 7 Sever - Ťahanovce 2:8 ( 1:7 , 1:0 , 1:1 )

1.5.2010
Spoiler:
Luník 7 Juh - Košice Juh 6:9 ( 5:1 , 1:4 , 0:4 )
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Západ 8:7sn ( 2:3 , 4:1 , 1:3 , 0:0 , 1:0 )
Sídlisko Ťahanovce - Sídlisko KVP 2:4 ( 1:3 , 0:1 , 1:0 )
Košické Kavečany - Šebastovce 8:7 ( 2:1 , 4:3 , 2:3 ) 
Luník 7 Juh - Dargov 5:4 ( 3:0 , 2:1 , 0:3 ) 
Luník 7 Východ - Luník 7 Juh 7:2 ( 4:1 , 2:0 , 1:1 )
Luník 7 Západ - Šebastovce 4:2 ( 4:2 , 0:0 , 0:0 )
Ťahanovce
- Sídlisko KVP 8:5 ( 4:3 , 4:1 , 0:1 )
Šaca - Sídlisko Ťahanovce 2:8 ( 1:5 , 0:1 , 0:2 )
Dargov - Košice Juh 2:3 ( 0:0 , 1:2 , 1:1 )
2.5.2010
Spoiler:
Košické Kavečany - Luník 7 Sever 10:5 ( 3:1 , 4:3 , 3:1 )
Šebastovce - Šaca 4:7 ( 1:2 , 3:0 , 0:5 )
Ťahanovce - Luník 7 Juh 5:4 ( 2:0 , 2:1 , 1:3 )
Luník 7 Východ - Košické Kavečany 4:5 ( 3:1 , 1:4 , 0:0 ) 
Sídlisko Ťahanovce
- Luník 7 Západ 7:6pp ( 2:1 , 3:2 , 1:3 , 1:0 )
Dargov - Sídlisko KVP 4:3sn ( 0:0 , 0:1 , 3:2 , 0:0 , 1:0 )
Košice Juh - Šebastovce 1:2 ( 0:2 , 0:0 , 1:0 )
Luník 7 Západ - Luník 7 Východ 4:6 ( 2:3 , 1:2 , 1:1 )
Luník 7 Sever - Sídlisko KVP 2:7 ( 2:0 , 0:3 , 0:4 )
3.5.2010
Spoiler:
Ťahanovce - Luník 7 Východ 5:4pp ( 3:1 , 1:0 , 0:3 , 1:0 )
Dargov - Šaca 4:3sn ( 2:0 , 1:0 , 0:3 , 0:0 , 1:0 )
Luník 7 Juh - Košické Kavečany 4:6 ( 2:5 , 1:1 , 1:0 ) 
Luník 7 Sever - Ťahanovce 2:5 ( 2:0 , 0:1 , 0:4 )
Sídlisko KVP - Sídlisko Ťahanovce 7:8pp ( 2:3 , 3:3 , 2:1 , 0:1 )
Košické Kavečany - Luník 7 Západ 3:6 ( 1:2 , 1:3 , 1:1 )
4.5.2010
Spoiler:
Košice Juh - Luník 7 Juh 5:4 ( 3:1 , 1:2 , 1:1 )
Šebastovce - Luník 7 Sever 4:6 ( 2:2 , 1:2 , 1:2 )
Dargov - Sídlisko Ťahanovce 5:3 ( 2:1 , 1:0 , 2:2 )
Košické Kavečany - Šaca 5:3 ( 1:1 , 2:1 , 2:1 )
Sídlisko KVP - Košice Juh 4:3sn ( 1:3 , 2:0 , 0:0 , 0:0 , 1:0 )
Šebastovce - Ťahanovce 4:7 ( 1:3 , 2:2 , 1:2 )
Luník 7 Východ - Luník 7 Juh 6:4 ( 2:1 , 2:2 , 2:1 )
Luník 7 Sever - Luník 7 Západ 7:8 ( 2:4 , 3:1 , 2:2 )

5.5.2010
Spoiler:
Sídlisko KVP - Luník 7 Východ 2:3pp ( 2:0 , 0:0 , 0:2 , 0:1 )
Luník 7 Západ
- Šaca 6:3 ( 2:3 , 1:0 , 3:0 )
Ťahanovce - Luník 7 Juh 7:4 ( 3:1 , 1:0 , 3:3 )
Košické Kavečany - Sídlisko Ťahanovce 3:1 ( 0:1 , 1:0 , 2:0 )
Šebastovce - Dargov 6:8 ( 1:0 , 1:2 , 4:6 )
Sídlisko KVP - Košice Juh 2:4 ( 2:1 , 0:2 , 0:1 )
Dargov - Luník 7 Sever 2:3 ( 2:0 , 0:1 , 0:2 )

6.5.2010
Spoiler:
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Sever 5:1 ( 5:0 , 0:1 , 0:0 )
Košické Kavečany - Sídlisko KVP 4:5 ( 2:2 , 1:1 , 0:1 )
Luník 7 Východ - Šaca 3:5 ( 1:2 , 1:1 , 1:2 )
Dargov - Sídlisko Ťahanovce 6:4 ( 2:4 , 1:0 , 3:0 )
Luník 7 Západ - Košice Juh 4:7 ( 2:5 , 2:1 , 0:1 )
Luník 7 Východ - Dargov 4:5sn ( 2:0 , 1:0 , 1:4 , 0:0 , 0:1 )
Košické Kavečany - Košice Juh 8:5 ( 4:1 , 2:2 , 2:2 )
7.5.2010
Spoiler:
Šaca - Košické Kavečany 3:2 ( 1:2 , 0:0 , 2:0 )
Sídlisko KVP - Šebastovce 9:4 ( 2:2 , 3:1 , 4:1 )
Dargov - Luník 7 Sever 7:3 ( 3:0 , 2:2 , 2:1 )
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Juh 1:2pp ( 1:0 , 0:1 , 0:0 , 0:1 )
Luník 7 Západ
- Ťahanovce 5:6sn ( 3:0 , 1:2 , 1:3 , 0:0 , 0:1 )
Luník 7 Východ - Košické Kavečany 8:6 ( 4:2 , 3:0 , 1:4 )
Ťahanovce - Šebastovce 6:5 ( 4:2 , 1:1 , 1:2 )
Košice Juh - Sídlisko Ťahanovce 5:4 ( 3:3 , 1:1 , 2:1 )
Šaca - Luník 7 Západ 2:7 ( 2:0 , 0:1 , 0:6 )
8.5.2010
Spoiler:
Ťahanovce - Košice Juh 4:6 ( 2:1 , 1:3 , 1:2 )
Šaca - Sídlisko Ťahanovce 6:7pp ( 3:2 , 2:0 , 1:4 , 0:1 )
Luník 7 Juh - Šebastovce 7:9 ( 2:1 , 2:5 , 3:3 )
Luník 7 Západ - Sídlisko Ťahanovce 2:3 ( 2:0 , 0:2 , 0:1 )
Košice Juh - Sídlisko KVP 5:6pp ( 5:1 , 0:2 , 0:2 , 0:0 , 0:1 )
Dargov - Ťahanovce 5:6 ( 2:1 , 1:2 , 2:3 )
Luník 7 Východ - Košické Kavečany 7:8pp ( 2:3 , 4:2 , 1:2 , 0:1 )
Šaca - Luník 7 Juh 5:0 ( 2:0 , 1:0 , 2:0 )
Luník 7 Západ - Šebastovce 4:2 ( 0:1 , 2:0 , 2:1 )
Luník 7 Sever - Šaca 5:6 ( 1:3 , 2:1 , 2:2 )
Košické Kavečany - Košice Juh 7:3 ( 2:1 , 4:2 , 1:0 )

9.5.2010
Spoiler:
Sídlisko KVP - Ťahanovce 2:6 ( 1:1 , 1:2 , 0:3 )
Luník 7 Západ - Košice Juh 8:4 ( 4:2 , 2:2 , 2:0 )
Šebastovce - Ťahanovce 4:9 ( 1:5 , 1:2 , 2:2 )
Luník 7 Východ - Luník 7 Západ 7:6 ( 5:2 , 1:3 , 1:1 )
Šaca - Sídlisko Ťahanovce 2:4 ( 2:0 , 0:0 , 0:4 )
Luník 7 Východ - Sídlisko KVP 4:5 ( 3:0 , 0:3 , 1:2 )
Šebastovce - Ťahanovce 5:8 ( 3:2 , 2:4 , 0:2 )
Luník 7 Sever - Luník 7 Juh 3:5 ( 1:2 , 1:2 , 1:1 )
Košické Kavečany - Šaca 5:1 ( 0:1 , 2:0 , 3:0 )
Dargov - Luník 7 Sever 4:5sn ( 2:1 , 2:1 , 0:2 , 0:0 , 0:1 )

10.5.2010
Spoiler:
Luník 7 Juh - Šebastovce 4:5sn ( 3:1 , 0:2 , 1:1 , 0:0 , 0:1 )
Ťahanovce - Košické Kavečany 6:5pp ( 3:3 , 1:1 , 1:1 , 1:0 )
Šaca - Dargov 4:7 ( 4:3 , 0:2 , 0:2 )
Luník 7 Juh - Sídlisko Ťahanovce 0:2 ( 0:1 , 0:1 , 0:1 )
Luník 7 Západ - Luník 7 Sever 4:5 ( 3:1 , 1:0 , 0:4 )
Košice Juh - Luník 7 Východ 7:4 ( 2:3 , 4:1 , 1:0 )

11.5.2010
Spoiler:
Sídlisko KVP - Šebastovce 7:6 ( 3:3 , 2:2 , 2:1 )
Luník 7 Juh - Košice Juh 1:4 ( 1:0 , 0:2 , 0:2 )
Luník 7 Východ - Košické Kavečany 5:4 ( 3:2 , 1:1 , 1:1 )
Luník 7 Sever - Sídlisko KVP 5:8 ( 2:4 , 1:0 , 2:4 )
Dargov - Sídlisko Ťahanovce 6:5pp ( 2:1 , 1:3 , 3:1 , 1:0 )
Luník 7 Juh - Luník 7 Sever 5:2 ( 1:2 , 1:0 , 3:0 )
Ťahanovce - Sídlisko Ťahanovce 8:9sn ( 3:2 , 3:4 , 2:2 , 0:0 , 0:1 )
12.5.2010
Spoiler:
Dargov - Košické Kavečany 5:1 ( 0:0 , 3:0 , 2:1 )
Luník 7 Západ - Sídlisko KVP 8:4 ( 3:2 , 1:2 , 4:0 )
Ťahanovce - Dargov 1:2pp ( 1:0 , 0:1 , 0:0 , 0:1 )
Šaca - Luník 7 Východ 2:9 ( 2:0 , 0:4 , 0:5 )
Luník 7 Sever - Šebastovce 4:2 ( 3:1 , 1:1 , 0:0 )

13.5.2010
Spoiler:
Šaca - Luník 7 Sever 5:3 ( 3:1 , 1:2 , 1:0 )
Ťahanovce - Košice Juh 5:4pp ( 2:1 , 0:1 , 2:2 )
Dargov - Košické Kavečany 1:2sn ( 1:0 , 0:0 , 0:1 , 0:0 , 0:1 )
Luník 7 Juh - Sídlisko KVP 4:8 ( 2:0 , 1:4 , 1:4 )
Luník 7 Východ - Sídlisko Ťahanovce 5:6 ( 4:0 , 0:2 , 1:4 )
Luník 7 Západ - Šebastovce 2:3 ( 2:0 , 0:2 , 0:1 )
Luník 7 Západ - Košice Juh 4:1 ( 1:0 , 0:1 , 3:0 )

14.5.2010
Spoiler:
Sídlisko KVP - Sídlisko Ťahanovce 3:2 ( 1:2 , 1:0 , 0:0 )
Ťahanovce - Šaca 5:7 ( 3:1 , 1:4 , 1:2 )
Luník 7 Sever - Luník 7 Juh 8:7 ( 4:4 , 1:0 , 3:3 )
Košické Kavečany - Šebastovce 1:0pp ( 0:0 , 0:0 , 0:0 , 1:0 )
Košice Juh - Šaca 5:4sn ( 1:2 , 2:0 , 1:2 , 0:0 , 1:0 )
Sídlisko KVP - Luník 7 Východ 4:6 ( 2:1 , 2:5 , 0:0 )
Luník 7 Západ - Dargov 5:4 ( 3:1 , 1:2 , 1:1 )
Ťahanovce - Luník 7 Východ 3:4pp ( 3:0 , 0:1 , 0:2 , 0:1 )
15.5.2010
Spoiler:
Košické Kavečany - Luník 7 Juh 2:1pp ( 0:1 , 0:0 , 1:0 , 1:0 )
Sídlisko Ťahanovce - Dargov 1:4 ( 1:3 , 0:1 , 0:0 )
Luník 7 Juh - Šaca 7:9 ( 3:5 , 1:4 , 3:0 )
Luník 7 Západ - Šebastovce 5:3 ( 1:2 , 0:0 , 4:1 )
Luník 7 Východ - Luník 7 Sever 6:5sn ( 2:1 , 1:1 , 2:3 , 0:0 , 1:0 )
Košické Kavečany - Sídlisko KVP 2:4 ( 2:2 , 0:1 , 0:1 )
Šebastovce - Dargov 2:7 ( 0:3 , 0:1 , 2:3 )
Sídlisko Ťahanovce - Šaca 3:2pp ( 0:0 , 1:0 , 1:2 , 1:0 )
Košice Juh - Košické Kavečany 2:8 ( 1:2 , 1:3 , 1:3 )

16.5.2010
Spoiler:
Luník 7 Západ - Sídlisko Ťahanovce 8:6 ( 3:2 , 2:1 , 3:3 )
Košické Kavečany - Sídlisko KVP 3:7 ( 1:1 , 1:1 , 1:5 )
Luník 7 Východ - Košice Juh 6:1 ( 3:0 , 1:0 , 2:1 )
Luník 7 Juh - Dargov 3:8 ( 3:1 , 0:4 , 0:3 )
Ťahanovce - Luník 7 Sever 1:0 ( 1:0 , 0:0 , 0:0 )
Šaca - Košice Juh 3:2 ( 1:2 , 1:0 , 1:0 )
Luník 7 Juh - Luník 7 Západ 5:3 ( 2:0 , 2:1 , 1:2 )
Ťahanovce - Šebastovce 9:5 ( 3:3 , 3:1 , 3:1 )

17.5.2010
Spoiler:
Luník 7 Východ - Ťahanovce 5:1 ( 2:1 , 1:0 , 2:0 ) 
Sídlisko KVP - Košice Juh 4:5sn ( 3:3 , 1:0 , 0:1 , 0:0 , 0:1 ) 
Luník 7 Sever - Sídlisko Ťahanovce 3:1 ( 3:0 , 0:1 , 0:0 ) 
Šaca - Luník 7 Juh 3:2 ( 1:2 , 1:0 , 1:0 )

18.5.2010
Spoiler:
Šaca - Luník 7 Východ 5:4pp ( 2:1 , 2:2 , 0:1 , 1:0 )
Sídlisko KVP - Dargov 6:3 ( 3:1 , 2:1 , 1:1 )
Šebastovce - Luník 7 Sever 3:1 ( 1:0 , 0:0 , 2:1 )
Sídlisko Ťahanovce - Košické Kavečany 4:7 ( 2:3 , 1:2 , 1:2 )
Luník 7 Západ - Ťahanovce 5:2 ( 5:0 , 0:2 , 0:0 )

19.5.2010
Spoiler:
Luník 7 Juh - Dargov 1:2 ( 0:1 , 0:1 , 1:0 )
Luník 7 Západ - Sídlisko KVP 3:5 ( 3:1 , 0:2 , 0:2 )
Ťahanovce - Šebastovce 6:5pp ( 3:1 , 2:2 , 0:2 , 1:0 )
Sídlisko Ťahanovce - Košice Juh 5:3 ( 2:0 , 1:0 , 2:3 )
Šaca - Košické Kavečany 4:7 ( 2:5 , 1:0 , 1:2 )
Luník 7 Juh - Luník 7 Sever 8:4 ( 3:1 , 2:0 , 3:3 )
Luník 7 Východ - Luník 7 Juh 5:0 ( 0:0 , 1:0 , 4:0 )
 
20.5.2010
Spoiler:
Ťahanovce - Košické Kavečany 6:5 ( 2:1 , 1:3 , 3:1 )
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Sever 2:3 ( 0:3 , 1:0 , 1:0 )
Dargov - Košice Juh 6:3 ( 2:1 , 2:1 , 2:1 )
Šaca - Luník 7 Západ 3:9 ( 1:3 , 2:1 , 0:5 )
Šebastovce - Sídlisko KVP 2:9 ( 1:2 , 0:5 , 1:2 ) 
Košické Kavečany - Luník 7 Východ 1:4 ( 1:3 , 0:0 , 0:1 )
21.5.2010
Spoiler:
Ťahanovce - Sídlisko KVP 1:2 ( 1:0 , 0:1 , 0:1 )
Luník 7 Východ - Dargov 2:5 ( 2:3 , 0:1 , 0:1 )
Luník 7 Západ - Sídlisko Ťahanovce 4:2 ( 1:2 , 1:0 , 2:0 )
Luník 7 Sever - Košice Juh 2:8 ( 0:4 , 0:1 , 2:3 )
Luník 7 Juh - Šaca 5:6 ( 2:2 , 2:3 , 1:1 )
Šebastovce - Košické Kavečany 0:7 ( 0:3 , 0:2 , 0:2 )
Sídlisko KVP - Sídlisko Ťahanovce 3:1 ( 2:0 , 0:0 , 1:1 )
22.5.2010
Spoiler:
Luník 7 Sever - Luník 7 Západ 5:10 ( 1:3 , 3:5 , 1:2 )
Ťahanovce - Košice Juh 4:1 ( 4:0 , 0:0 , 0:1 )
Luník 7 Juh - Luník 7 Východ 5:8 ( 1:3 , 2:3 , 2:2 )
Dargov - Luník 7 Západ 4:3 ( 0:2 , 1:1 , 3:0 )
Sídlisko KVP - Košické Kavečany 5:2 ( 1:2 , 2:0 , 2:0 )
Ťahanovce - Košice Juh 3:2 ( 1:1 , 1:0 , 1:1 )
Šebastovce - Šaca 7:8 ( 3:2 , 4:0 , 0:6 )
Luník 7 Sever - Sídlisko Ťahanovce 0:1 ( 0:1 , 0:0 , 0:0 )
 
23.5.2010
Spoiler:
Dargov - Košické Kavečany 3:2pp ( 0:2 , 1:0 , 1:0 , 1:0 )
Šaca - Košice Juh 4:5sn ( 3:1 , 1:2 , 0:1 , 0:0 , 0:1 )
Ťahanovce - Luník 7 Východ 5:7 ( 3:4 , 0:1 , 2:2 )
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Juh 2:6 ( 2:4 , 0:0 , 0:2 )
Šebastovce - Košice Juh 4:1 ( 2:1 , 1:0 , 1:0 )
Sídlisko KVP - Luník 7 Sever 3:2pp ( 2:0 , 0:1 , 0:1 , 1:0 )
Šebastovce - Dargov 4:9 ( 3:3 , 1:2 , 0:4 )
Luník 7 Juh - Sídlisko Ťahanovce 0:4 ( 0:1 , 0:0 , 0:3 )
Luník 7 Východ - Luník 7 Západ 2:4 ( 2:1 , 0:2 , 0:1 )
Luník 7 Juh - Luník 7 Sever 2:5 ( 1:0 , 0:3 , 1:2 )

24.5.2010
Spoiler:
Dargov - Luník 7 Sever 4:6 ( 2:3 , 1:1 , 1:2 )
Košické Kavečany - Šaca 8:6 ( 2:2 , 3:1 , 3:3 )
Luník 7 Východ - Sídlisko KVP 1:5 ( 1:2 , 0:2 , 0:1 )
Ťahanovce - Luník 7 Západ 6:1 ( 3:0 , 3:0 , 0:1 )
25.5.2010
Spoiler:
Luník 7 Juh - Šebastovce 5:4sn ( 4:1 , 0:3 , 0:0 , 0:0 , 1:0 )
Luník 7 Východ
- Košice Juh 5:4pp ( 2:0 , 1:3 , 1:1 , 1:0 )
Košické Kavečany
- Sídlisko KVP 4:6 ( 1:3 , 1:2 , 2:1 )
Sídlisko Ťahanovce
- Šaca 1:2 ( 0:1 , 1:0 , 0:1 )
Luník 7 Sever
- Ťahanovce 2:10 ( 0:5 , 2:2 , 0:3 ) 
Luník 7 Západ
- Dargov 1:4 ( 0:0 , 1:0 , 0:4 )

26.5.2010
Spoiler:
Luník 7 Sever - Luník 7 Východ 3:4pp ( 2:2 , 0:1 , 1:0 , 0:1 ) 
Sídlisko KVP - Košické Kavečany 2:4 ( 1:0 , 0:3 , 1:1 )
Šaca - Luník 7 Západ 3:8 ( 2:6 , 0:1 , 1:1 ) 
Sídlisko Ťahanovce - Dargov 3:4sn ( 2:1 , 1:1 , 0:1 , 0:0 , 0:1 )
Luník 7 Juh - Košice Juh 5:9 ( 3:1 , 1:5 , 1:3 )
Šebastovce - Ťahanovce 2:5 ( 0:5 , 0:0 , 0:2 )

27.5.2010
Spoiler:
Ťahanovce - Sídlisko Ťahanovce 3:5 ( 2:4 , 0:1 , 1:0 )
Luník 7 Východ - Košice Juh 2:1 ( 2:1 , 0:0 , 0:0 )
Dargov - Šaca 10:5 ( 5:2 , 1:2 , 4:1 )
Luník 7 Juh - Luník 7 Sever 4:5 ( 2:2 , 1:2 , 1:1 )
Košické Kavečany - Šebastovce 6:5sn ( 1:3 , 1:2 , 3:0 , 0:0 , 1:0 )

28.5.2010
Spoiler:
Luník 7 Východ - Sídlisko KVP 7:5 ( 1:4 , 3:1 , 2:0 )
Luník 7 Západ - Košické Kavečany 8:5 ( 1:2 , 4:1 , 3:2 )
Košice Juh - Ťahanovce 5:3 ( 1:0 , 0:2 , 4:1 )
Sídlisko Ťahanovce - Šaca 5:4pp ( 2:2 , 1:1 , 1:1 , 1:0 )
Šebastovce - Košice Juh 2:3 ( 0:3 , 1:0 , 1:0 )
Luník 7 Juh - Luník 7 Západ 2:9 ( 1:3 , 0:3 , 1:3 )
Šebastovce - Luník 7 Sever 5:1 ( 1:0 , 3:0 , 1:0 )
Dargov - Sídlisko KVP 4:3 ( 1:2 , 1:1 , 2:0 )
29.5.2010
Spoiler:
Sídlisko KVP - Šebastovce 5:3 ( 0:3 , 0:0 , 5:0 )
Šaca - Sídlisko Ťahanovce 5:4 ( 2:1 , 0:3 , 3:0 )
Košické Kavečany - Luník 7 Juh 8:4 ( 2:0 , 3:1 , 3:3 )
Košice Juh - Luník 7 Západ 4:7 ( 3:2 , 1:4 , 0:1 )
Ťahanovce - Dargov 6:7pp ( 4:2 , 1:3 , 1:1 , 0:1 )
Luník 7 Východ
- Luník 7 Juh 3:1 ( 0:0 , 1:0 , 2:1 )
Ťahanovce - Sídlisko KVP 4:3sn ( 2:1 , 1:2 , 0:0 , 0:0 , 1:0 )
Košické Kavečany - Dargov 3:6 ( 1:3 , 1:2 , 1:1 )
Luník 7 Sever - Luník 7 Západ 5:4 ( 3:1 , 1:2 , 1:1 )
Luník 7 Východ - Šaca 3:4 ( 1:2 , 1:0 , 1:2 )
30.5.2010
Spoiler:
Luník 7 Sever - Sídlisko Ťahanovce 6:9 ( 2:4 , 3:2 , 1:3 )
Šebastovce - Luník 7 Juh 3:5 ( 3:1 , 0:2 , 0:2 )
Luník 7 Východ - Luník 7 Západ 8:6 ( 4:2 , 2:4 , 2:0 )
Šaca - Sídlisko KVP 6:7pp ( 2:3 , 1:0 , 3:3 , 0:1 )
Dargov - Košice Juh 3:6 ( 1:4 , 2:0 , 0:2 )
Sídlisko Ťahanovce - Košické Kavečany 3:5 ( 1:2 , 1:1 , 1:2 ) 
Ťahanovce - Luník 7 Juh 8:3 ( 3:1 , 4:0 , 1:2 ) 
Šaca - Luník 7 Sever 7:4 ( 3:1 , 2:2 , 2:1 )

31.5.2010
Spoiler:
Šebastovce - Luník 7 Sever 8:9 ( 3:3 , 1:2 , 4:4 ) 
Luník 7 Východ - Dargov 5:7 ( 3:1 , 1:4 , 1:2 ).
Košice Juh - Luník 7 Západ 1:2 ( 0:1 , 0:1 , 1:0 ) 
Košické Kavečany - Ťahanovce 4:3sn ( 1:2 , 1:0 , 1:1 , 0:0 , 1:0 )
Sídlisko Ťahanovce - Sídlisko KVP 2:4 ( 2:1 , 0:1 , 0:2 )

1.6.2010
Spoiler:
Dargov - Šebastovce 10:4 ( 2:2 , 4:1 , 4:1 ) 
Sídlisko KVP - Luník 7 Juh 8:4 ( 1:3 , 5:0 , 2:1 ) 
Luník 7 Východ - Luník 7 Sever 6:1 ( 2:0 , 1:0 , 3:1 ) 
Luník 7 Západ - Šaca 3:2 ( 1:0 , 1:1 , 1:1 ) 
Ťahanovce - Košice Juh 3:4pp ( 1:1 , 0:0 , 2:2 , 0:1 )
Košické Kavečany - Sídlisko Ťahanovce 4:8 ( 2:3 , 1:3 , 1:2 )

2.6.2010
Spoiler:
Sídlisko Ťahanovce - Košice Juh 7:4 ( 0:2 , 0:1 , 7:1 ) 
Šaca - Košické Kavečany 5:6 ( 3:2 , 1:2 , 1:2 ) 
Sídlisko KVP - Luník 7 Juh 9:5 ( 3:1 , 2:3 , 4:1 ) 
Luník 7 Sever - Luník 7 Západ 3:2 ( 3:0 , 0:1 , 0:1 ) 
Ťahanovce - Dargov 6:5pp ( 2:1 , 1:1 , 2:3 , 1:0 ) 
Šebastovce - Luník 7 Východ 2:8 ( 2:0 , 0:4 , 0:4 )
3.6.2010
Spoiler:
Košické Kavečany - Košice Juh 6:4 ( 2:1 , 1:1 , 3:2 ) 
Šaca - Ťahanovce 4:9 ( 3:4 , 0:2 , 1:3 ) 
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Západ 4:5 ( 2:1 , 1:2 , 1:2 ) 
Luník 7 Juh - Luník 7 Východ 4:3 ( 2:1 , 1:1 , 1:1 )
4.6.2010
Spoiler:
Šebastovce - Sídlisko KVP 1:5 ( 0:3 , 0:0 , 1:2 )
Dargov - Luník 7 Sever 8:2 ( 4:1 , 4:0 , 0:1 )
Košice Juh - Sídlisko Ťahanovce 4:6 ( 4:0 , 0:5 , 0:1 )
Luník 7 Juh - Ťahanovce 3:1 ( 2:0 , 0:0 , 1:1 )
Šaca - Luník 7 Sever 7:2 ( 2:2 , 4:0 , 1:0 )
Sídlisko KVP - Luník 7 Západ 3:4 ( 2:0 , 1:1 , 0:3 )
5.6.2010
Spoiler:
Dargov - Košické Kavečany 6:5 ( 1:2 , 3:1 , 2:2 )
Šaca
- Luník 7 Východ 2:6 ( 1:2 , 0:1 , 1:3 )
Šebastovce
- Luník 7 Juh 5:1 ( 5:0 , 0:0 , 0:1 )
Luník 7 Západ - Košice Juh 2:3sn ( 1:0 , 1:1 , 0:1 , 0:0 , 0:1 )
Ťahanovce - Luník 7 Východ 5:3 ( 3:2 , 1:0 , 1:1 )
Sídlisko KVP - Košické Kavečany 0:1 ( 0:0 , 0:1 , 0:0 )
Dargov - Sídlisko Ťahanovce 1:2 ( 1:0 , 0:1 , 0:1 )

6.6.2010
Spoiler:
Sídlisko KVP - Luník 7 Juh 6:5 ( 3:2 , 2:1 , 1:2 )
Luník 7 Sever - Sídlisko Ťahanovce 2:4 ( 1:0 , 0:2 , 1:2 )
Šebastovce - Ťahanovce 2:10 ( 2:3 , 0:3 , 0:4 ) 
Šaca - Košice Juh 4:6 ( 2:1 , 1:4 , 1:1 )
Luník 7 Východ - Košické Kavečany 4:2 ( 1:2 , 1:0 , 2:0 )
Šebastovce - Luník 7 Západ 1:7 ( 0:1 , 1:5 , 0:2 )
Dargov - Luník 7 Sever 8:2 ( 2:0 , 5:1 , 1:0 )

7.6.2010
Spoiler:
Luník 7 Juh - Luník 7 Východ 2:3 ( 1:1 , 0:0 , 1:2 )
Košické Kavečany - Sídlisko Ťahanovce 7:4 ( 3:1 , 2:2 , 2:1 )
Šebastovce - Dargov 4:9 ( 3:1 , 0:4 , 1:4 )
Košice Juh - Sídlisko KVP 4:5pp ( 2:1 , 0:3 , 2:0 , 0:1 )

8.6.2010
Spoiler:
Šaca - Ťahanovce 3:2 ( 1:0 , 1:0 , 1:2 )
Luník 7 Sever
- Luník 7 Západ 0:5 ( 0:2 , 0:1 , 0:2 )
Košické Kavečany - Sídlisko KVP 8:7sn ( 4:2 , 1:1 , 2:4 , 0:0 , 1:0 ) 
Luník 7 Východ - Sídlisko Ťahanovce 3:1 ( 0:1 , 0:0 , 3:0 ) 
Luník 7 Juh - Dargov 2:3 ( 1:1 , 0:1 , 1:1 )
9.6.2010
Spoiler:
Luník 7 Západ - Ťahanovce 2:4 ( 1:1 , 1:2 , 0:1 )
Šebastovce - Luník 7 Sever 4:8 ( 2:3 , 0:2 , 2:3 ) 
Šaca - Košice Juh 5:4 ( 1:3 , 0:1 , 4:0 )

10.6.2010
Spoiler:
Luník 7 Východ - Sídlisko KVP 4:8 ( 2:3 , 1:2 , 1:3 )
Košice Juh - Luník 7 Západ 3:7 ( 1:2 , 0:4 , 2:1 )
Dargov - Ťahanovce 5:4sn ( 4:0 , 0:2 , 0:2 , 0:0 , 1:0 )
Košické Kavečany - Luník 7 Juh 3:4 ( 2:1 , 1:0 , 0:3 )
Šebastovce - Luník 7 Sever 2:0 ( 0:0 , 1:0 , 1:0 )
Šaca - Sídlisko Ťahanovce 1:4 ( 0:0 , 1:2 , 0:2 )
11.6.2010
Spoiler:
Košické Kavečany - Sídlisko Ťahanovce 4:5 ( 2:1 , 1:0 , 1:4 )
Luník 7 Západ - Luník 7 Východ 4:5sn ( 1:1 , 3:1 , 0:2 , 0:0 , 0:1 )
Luník 7 Sever - Luník 7 Juh 1:2pp ( 0:0 , 1:1 , 0:0 , 0:1 )
12.6.2010
Spoiler:
Sídlisko KVP - Košice Juh 5:2 ( 1:1 , 3:0 , 1:1 )
Šaca - Dargov 5:4 ( 4:2 , 0:1 , 1:1 )
Ťahanovce - Šebastovce 4:0 ( 1:0 , 2:0 , 1:0 )
13.6.2010
Spoiler:
Sídlisko Ťahanovce - Košice Juh 3:5 ( 2:4 , 0:1 , 1:0 )
Šaca - Luník 7 Sever 4:1 ( 1:0 , 2:0 , 1:1 )
Ťahanovce - Košické Kavečany 6:3 ( 2:0 , 1:3 , 3:0 )
14.6.2010 - PORADA
Spoiler:
Porada ohľadom Play-Off. Dohodnuté výsledky kapitánov všetkých tímov budú pridané zajtra do témy: http://battleon.forumr.net/forum-f29/topic-t1110.htm
15.6.2010
Spoiler:
Šebastovce - Luník 7 Východ 4:8 ( 0:5 , 3:0 , 1:3 )
Dargov - Luník 7 Západ 4:1 ( 2:1 , 0:0 , 2:0 )
Luník 7 Juh - Sídlisko KVP 2:9 ( 2:1 , 0:3 , 0:5 )
16.6.2010
Spoiler:
Sídlisko KVP - Dargov 8:9sn ( 4:1 , 2:3 , 2:4 , 0:0 , 0:1 )
Luník 7  Sever - Košice Juh 2:1 ( 1:0 , 0:0 , 1:1 )
Košické Kavečany - Šaca 5:1 ( 0:1 , 2:0 , 3:0 )

17.6.2010
Spoiler:
Luník 7 Východ - Ťahanovce 7:5 ( 3:3 , 2:1 , 2:1 )
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Západ 0:3 ( 0:1 , 0:1 , 0:1 )
Luník 7 Juh - Šebastovce 6:7pp ( 3:2 , 2:3 , 1:1 , 1:0 )

18.6.2010
Spoiler:
Sídlisko KVP - Šaca 7:1 ( 3:0 , 2:0 , 2:1 )
Dargov - Luník 7 Juh 5:2 ( 3:2 , 0:0 , 2:0 )
Luník 7 Sever - Šebastovce 4:9 ( 2:6 , 1:2 , 1:1 )

19.6.2010
Spoiler:
Sídlisko KVP - Sídlisko Ťahanovce 4:3pp ( 0:1 , 0:2 , 3:0 , 1:0 )
Ťahanovce - Dargov 4:6 ( 2:3 , 1:3 , 1:0 )
Košické Kavečany - Sídlisko Ťahanovce 2:7 ( 0:3 , 0:2 , 2:2 )

20.6.2010
Spoiler:
Ťahanovce - Košické Kavečany 6:4 ( 2:2 , 0:1 , 4:1 )
Luník 7 Východ - Šebastovce 5:3 ( 2:1 , 1:2 , 2:0 )
Luník 7 Sever - Luník 7 Západ 3:2 ( 1:0 , 1:1 , 1:1 )

21.6.2010 - POSLEDNÉ ZÁPASY
Luník 7 Juh - Košice Juh 6:4 ( 2:2 , 1:0 , 3:2 )
Šaca - Luník 7 Východ 3:7 ( 1:2 , 0:3 , 2:2 )
Košice Juh - Luník 7 Západ 3:5 ( 2:1 , 1:2 , 0:2 )

Pripravované zápasy
Základná časť sa skončila. Play-Off sa začína 1.7.2010
avatar
nucleon
Beer Lover
Beer Lover

Príspevky : 16511
Vek : 105
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko

Money : 628935
Karma : 2078
<b>Člen Rady Starších</b> Člen Rady Starších

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Priateľský hokejbalový turnaj v Košiciach

Odoslať pre nucleon za 24/6/2010, 13:37

Začiatok Play-Off: 1.7.2010
Odmena pre víťaza Play-Off: 264€
Play-Off v Košickom hokejbale sa začalo! Základná časť bola veľmi aktívna, hralo sa na 82 zápasov, vyše 2,5 mesiaca.
Postúpilo 8 najlepších tímov z 12.
Výsledná tabuľka:
Dargov 180
Sídlisko KVP 176
Luník 7 Východ 162
Luník 7 Západ 154
Ťahanovce 143
Sídlisko Ťahanovce 128
Košické Kavečany 126
Košice Juh 101

Šaca 88
Luník 7 Juh 81
Luník 7 Sever 78
Šebastovce 62






FINÁLE
Dargov - Ťahanovce 0:0 (0:0, 0:0, 0:0, 0:0)

Semifinále
Dargov - Luník 7 Východ 4:3 (3:4, 7:5, 5:6sn, 4:6, 6:2, 4:5pp, 6:4) SÉRIA JE UKONČENÁ
Ťahanovce - Košické Kavečany 4:0 (6:2, 5:1, 3:2pp, 6:3) SÉRIA JE UKONČENÁ

Štvrťfinále
Dargov - Košice Juh 4:1 (3:2pp, 4:2, 5:3, 2:5, 7:2) SÉRIA JE UKONČENÁ
Luník 7 Východ - Sídlisko Ťahanovce 4:2 (6:3, 4:1, 7:4, 3:4, 3:4pp, 7:3) SÉRIA JE UKONČENÁ
Sídlisko KVP - Košické Kavečany 3:4 (3:5, 5:3, 4:5pp, 2:4, 6:3, 8:7sn, 5:6pp) SÉRIA JE UKONČENÁ
Luník 7 Západ - Ťahanovce 3:4 (2:1, 4:5sn, 3:5, 5:2, 6:4, 1:3, 3:5) SÉRIA JE UKONČENÁ

5 najlepších hráčov Play-Off
Meno a priezvisko - Tím - Góly - Asistencie - Body
1. Richard Webber - Dargov - 20 - 23 - /43/
2. Robert Riller - Luník 7 Východ - 20 - 20 - /40/
3. Peter Leopold - Dargov - 18 - 20 - /38/
4. Marcel Griňaj - Ťahanovce - 10 - 17 - /27/
5. Jerguš Bertel - Luník 7 Východ - 12 - 14 - /26/


Odohrané zápasy

5.8.2010
Dargov - Luník 7 Východ 3:4 (1:3, 1:0, 1:1) Stav série DGV 0:1 LKV

6.8.2010
Ťahanovce - Košické Kavečany 6:2 (3:1, 2:0, 1:1) Stav série TAH 1:0 KEK

7.8.2010
Dargov - Luník 7 Východ 7:5 (3:3, 1:2, 3:0) Stav série DGV 1:1 LKV

8.8.2010

Ťahanovce - Košické Kavečany 5:1 (1:0, 3:1, 1:0) Stav série TAH 2:0 KEK

9.8.2010

Luník 7 Východ - Dargov 5:6sn (2:0, 1:3, 2:2, 0:0, 0:1) Stav série LKV 1:2 DGV
sn: LKV: , DGV:

10.8.2010
Košické Kavčany - Ťahanovce 2:3pp (0:1, 0:1, 2:0, 0:1) Stav série KEK 0:3 TAH

11.8.2010
Luník 7 Východ - Dargov 6:4 (3:0, 1:1, 2:3) Stav série LKV 2:2 DGV

12.8.2010
Košické Kavčany - Ťahanovce 3:6 (2:2, 0:2, 1:2) Stav série KEK 0:4 TAH Ťahanovce postupujú do finále

13.8.2010

Dargov - Luník 7 Východ 6:2 (3:0, 3:2, 0:0) Stav série DGV 3:2 LKV

14.8.2010
Luník 7 Východ - Dargov 5:4pp (2:2, 1:1, 1:1, 1:0) Stav série LKV 3:3 DGV

15.8.2010
Dargov - Luník 7 Východ 6:4 (1:2, 3:1, 2:1) Stav série DGV 4:3 LKV Dargov postupuje do finále

(kliknite na spoiler pre zobrazenie zápasov zo štvrťfinále)
Spoiler:
1.7.2010
Dargov - Košice Juh 3:2pp (2:0, 0:2, 0:0, 1:0) Stav série DGV 1:0 KEJ
Sídlisko KVP - Košické Kavečany 3:5 (1:2, 1:2, 1:1) Stav série SKP 0:1 KEK

3.7.2010
Luník 7 Východ - Sídlisko Ťahanovce 6:3 (2:2, 1:1, 3:0) Stav série LKV 1:0 STH
Luník 7 Západ - Ťahanovce 2:1 (1:0, 0:1, 1:1) Stav série LKZ 1:0 TAH

5.7.2010
Dargov - Košice Juh 4:2 (1:0, 1:1, 2:1) Stav série DGV 2:0 KEJ
Sídlisko KVP - Košické Kavečany 5:3 (0:1, 2:1, 3:1) Stav série SKP 1:1 KEK

7.7.2010
Luník 7 Východ - Sídlisko Ťahanovce 4:1 (2:0, 1:0, 1:1) Stav série LKV 2:0 STH
Luník 7 Západ - Ťahanovce 4:5sn (0:2, 2:1, 2:1, 0:0, 0:1) Stav série LKZ 1:1 TAH
sn: LKZ: // , TAH: //

20.7.2010
Košice Juh - Dargov 3:5 (2:1, 0:2, 1:2) Stav série KEJ 0:3 DGV
Košické Kavečany - Sídlsiko KVP 5:4pp (3:3, 1:0, 0:1, 1:0) Stav série KEK 2:1 SKP

22.7.2010

Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Východ
4:7 (0:1, 2:4, 2:2) Stav série LKV 3:0 STH
Ťahanovce - Luník 7 Západ 5:3 (1:2, 2:1, 2:0) Stav série LKZ 1:2 TAH

24.7.2010
Košice Juh - Dargov 5:2 (1:1, 0:1, 4:0) Stav série KEJ 1:3 DGV
Košické Kavečany - Sídlisko KVP 4:2 (1:2, 3:0, 0:0) Stav série KEK 3:1 SKP

26.7.2010
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Východ
4:3 (4:0, 0:0, 0:3) Stav série LKV 3:1 STH
Ťahanovce - Luník 7 Západ 2:5 (1:1, 0:2, 1:2) Stav série LKZ 2:2 TAH

28.7.2010
Dargov - Košice Juh
7:2 (4:2, 2:0, 1:0) Stav série DGV 4:1 KEJ Dargov postupuje do semifinále
Sídlisko KVP - Košické Kavečany 6:3 (2:2, 1:1, 3:0) Stav série SKP 2:3 KEK

30.7.2010
Luník 7 Východ - Sídlisko Ťahanovce 3:4pp (3:0, 0:2, 0:1, 0:1) Stav série LKV 3:2 STH
Luník 7 Západ - Ťahanovce 6:4 (2:1, 1:1, 3:2) Stav série LKZ 3:2 TAH

31.7.2010
Košické Kavečany - Sídlisko KVP 7:8sn (3:1, 2:4, 2:2, 0:0, 0:1) Stav série KEK 3:3 SKP
sn: KEK: // , SKP: //

1.8.2010
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Východ
3:7 (1:2, 1:4, 1:1) Stav série LKV 4:2 STH Luník 7 Východ postupuje do semifinále
Ťahanovce - Luník 7 Západ 3:1 (0:0, 1:0, 2:1) Stav série LKZ 3:3 TAH

2.8.2010
Sídlisko KVP - Košické Kavečany
5:6pp (2:2, 1:1, 2:2, 0:1) Stav série SKP 3:4 KEK Košické Kavečany posupujú do semifinále
Ťahanovce - Luník 7 Západ 5:3 (2:0, 1:2, 2:0) Stav série LKZ 3:4 TAH Ťahanovce pustupujú do semifinále

Pripravované zápasy
Štvrťfinále a semifinále sa skončilo... Na finálové zápasy bude osobitný príspevok, kde sa budú písať podrobnosti o zápase:
1. Góly
2. Vylúčenia
3. Časové informácie
4. Kurzy
a iné veci...


Naposledy upravil nucleon dňa 29/8/2010, 11:58, celkom upravené 3 krát.
avatar
nucleon
Beer Lover
Beer Lover

Príspevky : 16511
Vek : 105
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko

Money : 628935
Karma : 2078
<b>Člen Rady Starších</b> Člen Rady Starších

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Priateľský hokejbalový turnaj v Košiciach

Odoslať pre nucleon za 16/8/2010, 17:22

Dňom 17.8.2010 21:00 sa nám začnú najdôležitejšie zápasy nášho veľmi aktívneho turnaju. Ďakujem všetkým tímom, ktoré sa zúčastnili a chcem popriať veľa šťastia tímom, ktoré ešte hrajú. Naposledy vypadol Luník 7 Východ po tom ako ho vyradil už finálový Dargov, ktorý si zmerá sily s Ťahanovcami. Veľa šťastia!

5 najlepších hráčov Play-Off
Meno a priezvisko - Tím - Góly - Asistencie - Body
1. Richard Webber - Dargov - 28 - 30 - /58/
3. Peter Leopold - Dargov - 29 - 30 - /59/
3. Robert Riller - Luník 7 Východ - 20 - 20 - /40/
4. Marcel Griňaj - Ťahanovce - 23 - 25 - /48/
5. Stanislav Ferík - Ťahanovce - 12 - 32 - /44/

5 najlepších hráčov finále
Meno a priezvisko - Tím - Góly - Asistencie - Body
1. Peter Leopold - Dargov - 11 - 7 - /18/
2. Richard Webber - Dargov - 7- 8 - /15/
3. Marcel Griňaj - Ťahanovce - 7- 8 - /15/
4. Dominik Staroň - Dargov - 4 - 7 - /11/
5. Kristián Maxa - Ťahanovce - 6 - 4 - /10/


29.8 o 21:00 v Dargove:Dargovvs Ťahanovce 7. vzájomný zápas [1: 2,15 | x: 2,25 | 2: 2,35]

vs
Ťahanovce - Dargov
5:6sn
(1:2, 2:1, 2:2, 0:0, 0:1)

Góly
1.tretina
02:41 (DGV) - Peter Trammer (Webber, Dárius) DGV 1:0 TAH
03:16 (DGV) - Dominik Staroň (Leopold, Webber) DGV 2:0 TAH
08:00 (TAH) - Igor Martinko (Ferík) DGV 2:1 TAH
2.tretina
06:05 (TAH) - Ján Huba (Nazal, Maxa) DGV 2:2 TAH
06:25 (DGV) - Richard Webber (Staroň, Leopold) DGV 3:2 TAH
07:35 (TAH) - Marcel Griňaj (Huba, Hovník) DGV 3:3 TAH
3.tretina
02:45 (DGV) - Richard Webber (Leopold, Trammer) DGV 4:3 TAH
04:59 (DGV) - Peter Leopold (Webber, Staroň) DGV 5:3 TAH
08:16 (TAH) - Marcel Griňaj (Maxa, Huba) DGV 5:4 TAH
09:35 (TAH) - Kristián Maxa (Hovník, Griňaj, prázdna brána) DGV 5:5 TAH
Predĺženie
bez gólov
Samostatné nájazdy
1.Dargov Richard Webber
1.Ťahanovce Kristián Maxa
2.Dargov Peter Leopold
2.Ťahanovce Kristián Maxa
3.Dargov Dominik Staroň
3.Ťahanovce Patrik Hovník
_________________________
4. Dargov Peter Trammer
4. Ťahanovce Marcel Griňaj

Vylúčenia
1.tretina
05:14 (TAH) - Marcel Griňaj (Napadnutie) 2 minúty
07:54 (DGV) - Peter Trammer (Podrazenie) 2 minúty
2.tretina
02:15 (TAH) - Marcel Griňaj (Hákovanie) 2 minúty
08:41 (TAH) - Kristián Maxa (Držanie) 2 minúty
3.tretina
07:15 (DGV) - Peter Leopold (Narazenie) 2 minúty
Predĺženie
Bez vylúčení

27.8, 6. vzájomný zápas: Dargov 2:3pp Ťahanovce
Spoiler:

vs
Ťahanovce - Dargov
3:2pp
(0:1, 2:1, 0:0, 1:0)

Góly
1.tretina
05:25 (DGV) - Richard Webber (Král) TAH 0:1 DGV
2.tretina
04:24 (TAH) - Marcel Griňaj (Hovník, Ferík) TAH 1:1 DGV
07:15 (TAH) - Radek Baumaxer (bez asistencie) TAH 2:1 DGV
08:12 (DGV) - Peter Trammer (Leopold, Webber) TAH 2:2 DGV
3.tretina
bez gólov
Predĺženie
08:12 (TAH) - Kristián Maxa (Griňaj, Baumaxer) TAH 3:2 DGV

Vylúčenia
1.tretina
02:01 (DGV) - Peter Leopold (Podrazenie) 2 minúty
06:15 (DGV) - Peter Trammer (Sekanie) 2 minúty
06:38 (DGV) - Tomáš Král (Hákovanie) 2 minúty
2.tretina
02:54 (TAH) - Kristián Maxa (Hrubosť) 2 minúty
08:21 (DGV) - Richard Webber (Napadnutie) 2 minúty
3.tretina
01:14 (TAH) - Patrik Hovník (Podrazenie) 2 minúty
02:12 (TAH) - Stanislav Ferík (Sekanie) 2 minúty
03:55 (DGV) - Lukáš Vorel (Držanie) 2 minúty
08:34 (TAH) - Patrik Hovník (Držanie) 2 minúty
Predĺženie
02:12 (TAH) - Marcel Griňaj (Podrazenie) 2 minúty
02:32 (DGV) - Filip Straumach (Podrazenie) 2 minúty

25.8, 5. vzájomný zápas: Dargov 2:4 Ťahanovce
Spoiler:

vs
Dargov - Ťahanovce
2:4
(1:0, 1:3, 0:1)

Góly
1.tretina
00:28 (DGV) - Dominik Staroň (Leopold, Trammer) DGV 1:0 TAH
2.tretina
00:54 (DGV) - Peter Leopold (Webber, Král) DGV 2:0 TAH
01:18 (TAH) - Patrik Hovník (Ferík, Griňaj) DGV 2:1 TAH
04:25 (TAH) - Kristián Maxa (Hovník) DGV 2:2 TAH
08:34 (TAH) - Marcel Griňaj (bez asistencie) DGV 2:3 TAH
3.tretina
04:40 (TAH) - Marcel Griňaj (Ferík) DGV 2:4 TAH

Vylúčenia
1.tretina
bez vylúčení
2.tretina
05:00 (DGV) - Richard Webber (Bitka - Veľký trest) Do konca zápasu (výhra)
05:00 (TAH) - Kristián Maxa (Bitka - Veľký trest) Do konca zápasu (prehra)
3.tretina
bez vylúčení

23.8
, 4. vzájomný zápas: Ťahanovce 4:5sn Dargov
Spoiler:
vs
Ťahanovce - Dargov
4:5sn
(3:1, 1:2, 0:1, 0:0, 0:1)

Góly
1.tretina
05:14 (TAH) - Vladimír Nazal (bez asistencie) TAH 1:0 DGV
05:45 (DGV) - Peter Leopold (Trammer, Webber) TAH 1:1 DGV
06:51 (TAH) - Vladimír Nazal (bez asistencie) TAH 2:1 DGV
09:12 (TAH) - Kristián Maxa (Griňaj, Huba) TAH 3:1 DGV
2.tretina
04:15 (TAH) - Marcel Griňaj (Maxa) TAH 4:1 DGV
06:18 (DGV) - Richard Webber (Staroň, Leopold) TAH 4:2 DGV
08:01 (DGV) - Peter Trammer (Leopold, Staroň) TAH 4:3 DGV
3.tretina
02:25 (DGV) - Peter Leopold (bez asistencie) TAH 4:4 DGV
Samostatné nájazdy
1.Ťahanovce Kristián Maxa
1.Dargov Peter Leopold
2.Ťahanovce Marcel Griňaj
2.Dargov Richard Webber
3.Ťahanovce Patrik Hovník
3.Dargov Peter Trammer
_________________________
4. Ťahanovce Kristián Maxa
4. Dargov Peter Leopold

Vylúčenia
1.tretina
04:52 (DGV) - Dominik Staroň (Hákovanie) 2 minúty
2.tretina
06:00 (TAH) - Marcel Griňaj (Podrazenie) 2 minúty
06:32 (TAH) - Vladimír Nazal (Podrazenie) 2 minúty
3.tretina
04:40 (TAH) - Ján Huba (Podrazenie) 2 minúty
Predĺženie
Bez vylúčení

21.8, 3. vzájomný zápas: Ťahanovce 4:8 Dargov
Spoiler:

vs
Ťahanovce - Dargov
4:8
(1:3, 1:2, 2:3)

Góly
1.tretina
02:15 (DGV) - Dominik Staroň (bez asistencie) TAH 0:1 DGV
05:04 (DGV) - Peter Tramer (Leopold, Staroň) TAH 0:2 DGV
07:12 (TAH) - Kristián Maxa (Griňaj) TAH 1:2 DGV
08:40 (DGV) - Richard Webber (Tramer) TAH 1:3 DGV
2.tretina
00:54 (TAH) - Kristián Maxa (bez asistencie) TAH 2:3 DGV
03:11 (DGV) - Richard Webber (Leopold, Tramer) TAH 2:4 DGV
06:54 (DGV) - Peter Leopold (Webber) TAH 2:5 DGV
3.tretina
04:21 (DGV) - Dominik Staroň (Webber, Dárius) TAH 2:6 DGV
05:12 (TAH) - Stanislav Ferík (Griňaj) TAH 3:6 DGV
06:18 (TAH) - Igor Martinko (trestné strieľanie) TAH 4:6 DGV
08:08 (DGV) - Filip Straumach (Leopold) TAH 4:7 DGV
09:41 (DGV) - Martin Dárius (Staroň, Webber) TAH 4:8 DGV


Vylúčenia
1.tretina
00:41 (TAH) - Marcel Griňaj (Držanie) 2 minúty
05:15 (DGV) - Dominik Staroň (Hákovanie) 2 minúty
08:14 (TAH) - Marcel Griňaj (Napadnutie) 2 minúty
2.tretina
02:12 (TAH) - Marcel Griňaj (Držanie) 2 minúty
02:21 (TAH) - Filip Straumach (Podrazenie) 2 minúty
05:18 (DGV) - Richard Webber (Hrubosť) 2 minúty
3.tretina
04:40 (DGV) - Peter Leopold (Sekanie) 2 minúty
06:18 (DGV) - Richard Webber (Sekanie - Trestné strieľanie) 2 minúty
08:25 (TAH) - Ján Huba (Nešportové správanie - Veľký trest) DO KONCA ZÁPASU

19.8, 2. vzájomný zápas: Dargov 4:1 Ťahanovce
Spoiler:
vs
Dargov - Ťahanovce
4:1
(0:1, 3:0, 1:0)

Góly
1.tretina
08:25 (TAH) - Igor Martinko (bez asistencie) DGV 0:1 TAH
2.tretina
05:35 (DGV) - Peter Leopold (Webber) DGV 1:1 TAH
07:21 (DGV) - Peter Leopold (bez asistencie) DGV 2:1 TAH
09:09 (DGV) - Peter Leopold (Stachar) DGV 3:1 TAH
3.tretina
02:41 (DGV) - Peter Tramer (Leopold, Staroň) DGV 4:1 TAH

Vylúčenia
1.tretina
04:42 (DGV) - Richard Webber (Napadnutie) 2 minúty
06:58 (DGV) - Dominik Staroň (Narazanie - Veľký trest) 5 minút
09:14 (DGV) - Peter Leopold (Hákovanie) 2 minúty
2.tretina
03:03 (DGV) - Marcel Griňaj (Napadnutie) 2 minúty
08:14 (TAH) - Marcel Griňaj (Napadnutie - Vyprovokovanie bitky - Veľký trest) DO KONCA ZÁPASU
3.tretina
00:54 (TAH) - Stanislav Ferík (Faul lakťom) 2 minúty

17.8, 1. vzájomný zápas: Dargov 6:7pp Ťahanovce
Spoiler:
vs
Dargov - Ťahanovce
6:7pp
(2:2, 2:1, 2:3, 0:1)
1. zápas - 17.8.2010
Góly
1.tretina
04:01 (DGV) - Peter Leopold (Webber) DGV 1:0 TAH
04:54 (DGV) - Richard Webber (Hanzal) DGV 2:0 TAH
07:24 (TAH) - Marcel Griňaj (Ferík, Nazal) DGV 2:1 TAH
04:54 (TAH) - Kristián Maxa (Griňaj, Ferík) DGV 2:2 TAH
2.tretina
01:18 (TAH) - Marcel Griňaj (Martinko) DGV 2:3 TAH
01:44 (DGV) - Peter Leopold (Hanzal) DGV 3:3 TAH
05:15 (DGV) - Richard Webber (Klepčík, Staroň) DGV 4:3 TAH
3.tretina
03:30 (TAH) - Igor Martinko (Griňaj, Bauhmanxer) DGV 4:4 TAH
04:59 (TAH) - Marcel Griňaj (bez asistencie) DGV 4:5 TAH
07:00 (DGV) - Peter Tramer (TRESTNÉ STRIEĽANIE) DGV 5:5 TAH
08:21 (TAH) - Stanislav Ferík (Griňaj) DGV 5:6 TAH
09:12 (DGV) - Filip Straumach (PRÁZDNA BRÁNA) DGV 6:6 TAH
Predĺženie
06:48 (TAH) - Radek Bauhmaxer (Martinko) DGV 6:7pp TAH

Vylúčenia
1.tretina
bez vylúčení
2.tretina
04:42 (DGV) - Richard Webber (Sekanie) 2 minúty
08:08 (DGV) - Filip Straumach (Napadnutie) 2 minúty
3.tretina
01:25 (TAH) - Kristián Maxa (Podrazenie) 2 minúty
07:00 (TAH) Radek Baumaxer (Podrazenie - Trestné strieľanie) 2 minúty

Turnajový pohár: Originálny pohár od sponzora zaplatený Antonom Petríkom a vyrobený v spoločnosti Steel a.s.
264€: Finančná odmena vo výške 246€ (7,953sk) na ktorú sa poskladali všetky tímy okrem víťaza

avatar
nucleon
Beer Lover
Beer Lover

Príspevky : 16511
Vek : 105
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko

Money : 628935
Karma : 2078
<b>Člen Rady Starších</b> Člen Rady Starších

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Priateľský hokejbalový turnaj v Košiciach

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.